bahrami_head

آقای اسکوچیج مارا ببخش؛ این فرهنگ ما ایرانی ها نیست

- نظرات : 5 اظهار نظر - بازدید [ 3781 ] - جمعه, 18 بهمن 1398

آقای اسکوچیج مارا ببخش؛ این فرهنگ ما ایرانی ها نیست

بعد از خداحافاظی افشین قطبی با تیم ملی، منصوریان به صورت موقت مربی تیم ملی شد و در بازی با روسیه مربیگری تیم ملی را بر عهده داشت که از قضا موفق به شکست یک بر ... 5 out of 5 based on 25 ratings.
آقای اسکوچیج مارا ببخش؛ این فرهنگ ما ایرانی ها نیست

بعد از خداحافاظی افشین قطبی با تیم ملی، منصوریان به صورت موقت مربی تیم ملی شد و در بازی با روسیه مربیگری تیم ملی را بر عهده داشت که از قضا موفق به شکست یک بر ...

ارتش سرخ دات كام :

بعد از خداحافاظی افشین قطبی با تیم ملی، منصوریان به صورت موقت مربی تیم ملی شد و در بازی با روسیه مربیگری تیم ملی را بر عهده داشت که از قضا موفق به شکست یک بر صفر تیم ذخیره های روسیه شد و همین برایش نان شد! منصوریان جوری اسکوچیچ را "این آدم" خطاب می کند و می گوید چه جوری سرمربی تیم ملی شده و با ملوان ششم شد که انگار یادش رفته خودش در پاس همدان طی ده بازی شش بار باخت و سه بار مساوی کرد و اخراج شد!

آقای منصوریان افتخار شما در این فوتبال چه بوده است؟! گرفتن نفت از چنگ یحیی و بهره برداری از زحمات او و زدن آن به نام خودت؟! چرا شما اینقدر حسادت می کنید و دوست دارید یک خارجی تحقیرتان کند؟! کیروش هشت سال مدیر و وکیل و مربی و کارگر و کارگزار ایرانی را تحقیر کرد، آن ها را مار و عقرب نامید، با پاداش های جعلی ارزمان را دوشید حالا هم همه برایش به به و چه چه می کنند، می دانید چرا؟ چون دیکتاتور بود چون بی اخلاق بود و ما ثابت کرده ایم تحقیر شدن را دوست داریم!

آقای منصوریان شما پرستاره ترین تیم استقلال را در امارات تحقیر کردی و ننگ شش تایی ها را برای تیمت تکرار کردی و آبروی مربیان ایرانی را زیر سوال بردی! علی آقا اصلا چرا راه دور برویم انگار فراموش کرده ای که همین ذوب آهن را با این همه امکانات و منابع مالی تا مرز سقوط به دسته یک برده بودی و محترمانه نامه اخراجت را زیر بغلت گذاشتند! واقعا گناه اسکوچیچ چیست که امثال مجیدی و منصوریان، نمونه های ناموفق مربی ایرانی این چنین به او می تازند و انگار انتظار داشتند نام خودشان را در قامت سرمربیگری تیم ملی ببینند!

اسکوچیچ مربی بزرگ خارجی نیست اما اگر او نمی آمد زیدان یا گواردیولا را نمی آوردند نهایتا دایی یا قلعه نویی سرمربی می شد که در شش سال اخیر هیچ افتخاری از آن ها ندیدیم! اسکوچیج ملوانی را ششم کرد که بعد از او به دسته یک سقوط کرد و هنوز که هنوز است نتوانسته به لیگ برتر بازگردد! اسکوچیچ با دستان خالی و تیم لیگ یکی خونه به خونه به فینال جام حذفی رفت و فقط به خاطر یک تفاضل گل به لیگ برتر نیامد تا تو اینگونه بر سرش بکوبی! او صنعت نفت را با هیچ به معنای واقعی هیچ، مدعی قهرمانی لیگ برتر کرد درحالی که هیچوقت در تاریخ چنین رده ای نداشته اند، مردم آبادان او را می پرستند، شاگردانش می گویند در تمام سال حتی یکبار تمرین تکراری از او ندیدیم

بله او بازیکنانش را در بشکه آب یخ نینداخت و با جسارت و شجاعت مربیگری تیم های کوچکتر را قبول کرد و به امثال شما، فوتبال یاد داد. اسکوچیچ مربی بسیار آرام، با اخلاق و حرفه ای است. در تفاوت اسکوچیچ با امثال قلعه نویی، دایی و مجیدی همان و بس که بعد از باخت به پرسپولیس به جای گفتن اینکه زمین کج است، داور ال است و وزیر بل است، به پرسپولیس و فوتبالش تبریک گفت. ای کاش روزی می رسید که حسادت چشمان عده ای را اینچنین کور نمی کرد! به قلم تاریخ


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news
چيدمان به ترتيب :
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  حالا علی دایی اعتراض کنه یه چیزی..منصوریان مربی نیست.شومنه..اسکوچیچ از همه داخلی ها بهتره..با وجور اینکه تیمهای بزرگی نداشته از همون ملوانم فوتبال خوبی بازی میکردن..
 • احمد بناروئي
  احمد بناروئي :
  آفرین ادمین آفرین
  لذت بردم از این مطلب کاملا درست
  حق مطلب درباره اسکوچیچ و اون دونفر کیسه کش ادا نموده ای
  متاسفانه بعضی آدمای حسود و مغرض آبروی مملکت عزیزمان را به خطر می اندازند
  بدون توجه به گذشته خودشان
  حقشان کف دستشون گذاشتید
 • محمد ابراهیم حبیبی
  محمد ابراهیم حبیبی :
  کچل فقط بدرد کارشناسی و زدن حرفهای قلمبه میخوره. از حسادت داشت میترکید. آخه کچل اگه اسکوچیچ هم سرمربی نمیشد ترو سرمربی نمیکردن. شماها لیاقتتون همون کی روش دلال ، قلدره و بدون جام هست که دائما تحقیرتون کنه . من نمیدونم به قول نویسنده چرا ما ایرانیها دیگه شجاعتمون رو از دست دادیم و از تحقیر شدن لذت میبریم و کلا تو سری خور شدیم. یعنی الان طوری شده که در فوتبال ما مربیانی مثل کی روش که استاد ضد فوتبال بود بیشتر از گواردیولا طرفدار داره. یادش بخیر یه زمانی بحرینیها رو متهم به ضد فوتبال میکردیم و بهشون فحش میدادیم حالا خودمون عاشق سینه چاک ضد فوتبال شدیم.
  در مورد اسکوچیچ هم باید بگم قطعا از لحاظ فنی از امثال قلعه نویی و دایی خیلی بالا تره . با اینکه سرمربی تیمهای کم ستاره و کم امکانات بوده تیمهاش فوتبال با کیفیتی ارائه میدن . همین صنعت نفت رو کی باور میکرد با اونهمه مشکلات و کمبودها بهترین نتایج و با کیفیت ترین بازیهای تاریخ صنعت رو انجام بده. تیم ملی قطر هم که قهرمان آسیا شد سرمربیش یه مربی گمنام بود ولی کار بلد بود.
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  احسنت به نویسنده و دوستانی که نظر دادن. مطمئن باشید اسکوچیچ خدمات بیشتری نسبت به آن کیروش شاه ضد فوتبال به فوتبال ایران ارائه خواهد کرد. اینکه می گویند مربی تیمهای بزرگ نبوده است حرف احمقانه ای است . آن مربیان بزرگواری که به این انتخاب ایراد میگیرند خودشان "جرات" این را دارند که مربی خونه به خونه یا ملوان یا صنعت نفت شوند. کسی که مربی النصر عربستان بوده میاد و مربی خونه به خونه میشه . این کجاش ضعفه؟ مربیگری به این چیزها نیست اگر به اسم و رسم باشه پس چطور فیلیکس سانچز مربی بی نام و نشان اسپانیایی تیم ملی قطر را میان همه بزرگان آسیا با آن مربیان صاحب نام همچون لیپی ، کیروش ، بنتو و... با قدرت قهرمان جام ملتها کرد؟ میدانید چرا؟ چون قطریها فقط به اسم و رسم نگاه نکردند بلکه ابتدا به بینش ، تفکر ، سبک و برنامه های مربی نگاه کردند . این چیزها خیلی خیلی مهم تر از اسم و رسم یک مربی است. کیروش مربی بزرگ و اسم و رسم داری بود ولی جدای از نتیجه(که آنهم بیشتر بزرگنمایی مافیای رسانه ایش بود) چه چیزی عاید "فوتبال" کرد؟ جز اینکه تفکرات "اتوبوسی" و "ضدفوتبال" را وارد فوتبال باشگاهی و پایه ما کرد؟
  متاسفانه طرفداران خاص کیروش!!!! آنهایی که دنبال مادام العمر کردن کیروش در ایران بودند با مطرح شدن هر اسمی موضع میگیرند و از همان ابتدا سعی میکنند به جامعه طوری جو بدهند تا با اولین مساوی یا باخت مردم را "یاد کیروش بندازن"!!!!! این یک واقعیت است که جریانی که من میدانم چه کسانی هستند از حضور کیروش در ایران "منافع" داشتند!!!! آنها کسانی هستند که اگر روزی اسم گواردیولا و یورگن کلوپ هم بیاید باز می گویند کیروش....
  محبوبیت کیروش در ایران یک محبوبیت "ساختگی" و "جعلی" توسط این جریان و موفقیتهای او برگرفته از "افسانه سازیهای" این جریان است.
  بدون شک سبک تفکرات و بینش امثال اسکوچیچ به مراتب بهتر از امثال کیروش ، دایی ، نکونام و قلعه نویی است. منتها به شرطی که بگذارند.
 • omid 110
  omid 110 :
  با انتخاب اسکوچیچ شاید نسبت به زمانی که دلال موزامبیکی مربی تیم ملی بود پیشرفت نکرده باشیم اما قطعا پسرفت هم نکردیم...اسکوچیچ اگر بهتر از دلال موزامبیکی تباشه بدتر هم نیست

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر شاهین چه کسی بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن