کنعانی زادگان: به استقلالی ها حق می دهم چون حسرت برد دارند

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 1707 ] - جمعه, 18 بهمن 1398

کنعانی زادگان: به استقلالی ها حق می دهم چون حسرت برد دارند

مدافع جنوبی پرسپولیس از انگیزه بالای تیمش برای موفقیت در لیگ قهرمانان و تقابل با ستاره کروات حریف می گوید. 24 ساعت بعد از دربی، اکنون کنعانی زادگان غافلگیری ت... 5 out of 5 based on 3 ratings.
کنعانی زادگان: به استقلالی ها حق می دهم چون حسرت برد دارند

مدافع جنوبی پرسپولیس از انگیزه بالای تیمش برای موفقیت در لیگ قهرمانان و تقابل با ستاره کروات حریف می گوید. 24 ساعت بعد از دربی، اکنون کنعانی زادگان غافلگیری ت...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع جنوبی پرسپولیس از انگیزه بالای تیمش برای موفقیت در لیگ قهرمانان و تقابل با ستاره کروات حریف می گوید.

24 ساعت بعد از دربی، اکنون کنعانی زادگان غافلگیری تیمش را عامل تساوی در این بازی می داند و مدعی است آنها اکنون با تمرکز روی لیگ قهرمانان آسیا به دنبال کسب نتیجه مقابل اولین حریف خود در این رقابت ها خواهند بود.

کنعانی زادگان صحبت هایش را درباره دربی را با خبرنگاران اینچنین آغاز کرد و گفت: خدا را شکر دربی اولم با برد بود و این بازی را میتوانستیم برنده باشیم. بازی هم خوب و جون دار بود و می توانستیم برنده باشیم. ما برای سه امتیاز بازی رفته بودیم و همانند بازی های قبلی. ولی متاسفانه توپ های ما تبدیل به گل نشد و انشاالله در بازی های بعدی شرایط خوبی که با آقای گل محمدی دنبال می کنیم را ادامه دهیم.

وی درباره اینکه چرا برخلاف دربی قبلی که پرحاشیه و با سر شکسته به پایان رساند، اینبار با کمترین حاشیه بازی را به پایان رساند، گفت: بازی قبلی خیلی دوست داشتم خودم را به هواداران ثابت کنم. من هفت سال پیش با آقای کریمی، هاشمیان، مهدوی کیا و ... در پرسپولیس بودم اما یکسری اتفاقات افتاد که رفتم و اما برگشتم و می خواستم ثابت کنم که خیلی حرف ها برای گفتن دارم. در آن دربی از دل و جانم برای پرسپولیس گذاشتم و حالا آن اتفاق افتاد و سرم هم شکست. در این بازی اما سعی کردم تمرکز کافی داشته باشم و عملکرد خوبی داشته باشم. در دو بازی قبلی در ترکیب نبودم و شاید از شرایط بازی دور بودم اما انقدر تمرینات خوب بوده که توانستم عملکرد خوبی داشته باشم.

کنعانی زادگان درباره اینکه برخلاف تصور مقابل استقلال غافلگیر شده بودند گفت: غافلگیر نشدیم اما اگر در دقایق ابتدایی دو توپ و فرصت خوبی که به دست آورده بودیم را تبدیل به گل می کردیم شرایط فرق می کرد. یکی ضربه ای که علیپور از جلوی پایش رد شد و در نهایت سر یک اتفاق توپ به تیر ما برخورد کرد و فکر کنم بازیکن خودمان خواست دفع توپ کند اما به تیر برخورد کرد. فکر کنم روی اتفاق گل خوردیم و تلاش زیادی برای جبران داشتیم. اما در ادامه نشان دادیم که یک تیم فوق العاده هستیم که توانستیم به بازی برگردیم.

مدافع پرسپولیس درباره شرایط تیم پیش از تقابل با اولین حریف آسیایی و برابر مانژوکیچ نیز گفت: مسلما الدحیل یکی از قدرتمندترین تیم های غرب آسیاست که در گروه ما حضور دارد. البته پرسپولیس برای دستیابی به هدف خود باید برابر تمام رقبا به نتایج خوبی دست یابد. آنها شاید بازیکنان بزرگی در اختیار داشته باشند و مانژوکیچ نیز سابقه خوبی در فوتبال اروپا دارد. ما نباید به این مسائل دقت کنیم و خصوصا اینکه ما به کارمان ایمان داریم و باید با تمرکز بالا به دنبال اولین نتیجه خوب در این تورنمنت باشیم و امیدوارم شرایط به سود ما رقم بخورد و هواداران پرسپولیس را خوشحال کنیم. قطعا اما کار آسانی پیش رو نخواهیم داشت اما اگر در زمین حاضر باشم قول می دهم تمام تلاشم را به کار بگیرم تا نه تنها مانژوکیچ که هیچ بازیکن دیگری در آسیا نتواند به راحتی دروازه ما را تهدید کند و از انگیزه زیادی برای این برخوردار هستم.

کنعانی زادگان در پایان درباره ادعای روزبه چشمی که مدعی شده بود پرسپولیس از دستیابی به تساوی برابر استقلال خوشحال بود گفت: به آنها حق می دهم که اینقدر باختند برای عبور از حسرت خود به این مسائل توجه کنند. خوشبختانه اما آمار همه چیز را نشان می دهد که ما چه در این بازی و چه از حیث کسب بردها در دیدارهای قبلی و قهرمانی ها چه شرایطی را دنبال می کنیم.

مدافع جنوبی پرسپولیس در واکنش به اینکه برخلاف پیش بینی ها در پیش از بازی که گفته می شد یک تقابل ویژه بین او و مطهری برای یزله و جشن گیتار شکل خواهد گرفت، مهاجم استقلال موفق تر از او ظاهر شد گفت: به ارسلان به عنوان دوستم که در تیم امید هم با هم بودیم تبریک می گویم. او بازیکن خوب و قابلی است و البته باید این را در نظر بگیرید که پست من دفاعی است و شاید در ضربات ایستگاهی و ... فرصت داشته باشم. یک موقعیت هم البته گیرم آمد که در ریباند ضربه نوراللهی توپ خوب به پایم نگرفت که اگر می گرفت صد درصد گل می شد اما سیدحسینی دفع کرد. همه سعی و تلاشم را کردم تا گل بزنم اما انشاالله دفعه بعدی و بازی بعدی جبران خواهم کرد.

بازیکن ملی پوش پرسپولیس درباره انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی جدید تیم ملی نیز گفت: او واقعا مربی خوبی است. سالی که من ملوان رفتم، او در فصل قبلش سرمربی این تیم بود و تیم را به نتایج خوبی رساند. کارنامه خوبی هم دارد و با تیم صنعت نفت هم دیدید که چه نتایجی گرفت. من خیلی خوشحالم که مربی خارجی شد، البته نمی خواهم که بی احترامی کنم. علی دایی و امیر قلعه نویی هم مربی بنده بوده اما مربی خارجی کسی که حقش است و خوب تمرین می کند را انتخاب می کند. خوشحالم که مربی خارجی شد چون با مربی خارجی مثل کارلوس کی روش نتایج خوبی گرفتیم. کی روش تیم ملی ایران را به تمام جهان نشان داد که ما چقدر محکم و خوب هستیم. خوشحالم دراگان آمده و من از بازیکنانی که پرسیدم از او تعریف زیادی کردند.

وی درباره بازی آینده این تیم مقابل سپاهان نیز گفت: ما بازی به بازی جلو می رویم. ما خیلی خوب کار می کنیم و به هواداران قول می دهم بتوانیم به این روند ادامه دهیم تا انشالله بار دیگر برای آنها قهرمانی را کسب کنیم.

کنعانی زادگان درباره تقابل با استنلی کی روش که طی فصول اخیر عملکرد خوبی برابر پرسپولیس داشته گفت: کی روش واقعا بازیکن خوبی است. ما در این بازی تلاش خواهیم کرد تا مقابل او و البته در وهله اول مقابل سپاهان نمایش خوبی داشته باشیم و به نتیجه ای که هواداران انتظار دارند دست پیدا کنیم. سپاهان بازیکنان خوبی دارد و ما نیز البته جزو بهترین های لیگ هستیم و باید هر چه داریم در این بازی بگذاریم و انشاالله به نتیجه خوبی برسیم.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  روی گل اول راحت میتونست بره جلو توپ وایساد نگاه کرد.بی خیال.بیخیال؟!!!!صحنه گل رو ببینید..
 • محمد ابراهیم حبیبی
  محمد ابراهیم حبیبی :
  کنعانی زادگان همه چیز دارد جز جسارت و شجاعت و سماجت از نوع شجاع خلیل زاده . چیزی که شجاع خلیل زاده رو از کنعانی زادگان و خیلی از مدافعان آسیا متمایز میکنه . شجاع ذاتا از هیچ مهاجمی حتی رونالدو هم نمیترسه و بیشتر از اینکه به تواناییهای حریف فکر کنه به تواناییهای خودش اعتماد داره و فقط به فکر از کار انداختن اون مهاجمه و به قول معروف به هیچ مهاجمی باج نمیده و بهش برمیخوره اگه از مهاجمی دریبل بخوره . اما دیروز توی بازی با استقلال کنعانی زادگان و سایر مدافعان تیم به خاطر ذهنیت بازیهای گذشته قایدی به جای اینکه ناک اوتش کنن تعقیبش میکردن . قطعا اگه شجاع توی زمین بود همون اواسط نیمه اول قایدی تعویض میشد.
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  گل محمدی در بازی با استقلال به جای استفاده از ظرفیتها و توانائیهای بخصوص مهره های هجومیش در مقابل آن خط دفاعی نه چندان پرمایه و کم تجربه حریف آنقدر روی بعضی مهره های خطرناک حریف زوم کرد که حتی بازیکنی مثل ترابی برای پوشش قائدی کمک میکرد و آخر سر هم قائدی کار خودش را کرد. با این طرز تفکر و اینقدر بها دادن به تیم حریف بجای "دیدن توانایی های خودی" که تفکر سنتی مربیان ایرانی به این شکل است(بر خلاف مربیان بزرگ خارجی مثل کالدرون) تمام توجه تیم در بازی با الدوحیل روی مانژوکیچ خواهد بود و دست آخر هم مانژوکیچ زهر خودش را میریزد. آنها آنقدر در مورد مهره های حریف به بازیکنان استرس وارد میکنند تا آخر هم نه تنها موفقیتی کسب نمی شود بلکه بخشی از توان هجومی تیم را برای همان یک مهره صرف میکنند و آخر هم آن مهره زهرش را میریزد. جون به جون مربی ایرانی کنند ناف همشونو با احتیاط و محافظه کاری بریدن. همین گل محمدی در شهر خودرو و ذوب آهن یک مربی هجومی شناخته می شود ولی وقتی به پرسپولیس می آید حساب کتاب میکند و در بازی بزرگ نتیجه گرا می شود. در دربی گل محمدی خودش نبود همانطور که در فینال جام حذفی 92 خودش نبود و تیم را از قهرمانی دور کرد.
 • محمد ابراهیم حبیبی
  محمد ابراهیم حبیبی :
  با آقای مهدوی کاملا" موافقم. یحیی اگه احتیاط کنه و اینهمه مهره ی تهاجمی رو خرج بازی احتیاط آمیز کنه کفران نعمت کرده و قطعا" موفق نخواهد شد. برای چندمین بار میگم اگه یحیی همون سبک و سیاق شهرخودرو و ذوب آهن رو در پرسپولیس اجرا کنه با مهره هایی که داره هیچ تیمی تو آسیا جلودارش نیست.

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل الدحیل به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن