مجله ارتباط

    melibet

فنونی زاده: اسکوچیچ مربی فنی و کار بلدی است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 520 ] - شنبه, 19 بهمن 1398

فنونی زاده: اسکوچیچ مربی فنی و کار بلدی است

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: زمان زیادی تا آغاز دور برگشت رقابت های انتخابی جام جهانی باقی نمانده و همه باید اسکوچیچ را حمایت و کمک کنیم. مرتضی فنونی زاده، پیشکس... 5 out of 5 based on 1 ratings.
فنونی زاده: اسکوچیچ مربی فنی و کار بلدی است

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: زمان زیادی تا آغاز دور برگشت رقابت های انتخابی جام جهانی باقی نمانده و همه باید اسکوچیچ را حمایت و کمک کنیم. مرتضی فنونی زاده، پیشکس...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: زمان زیادی تا آغاز دور برگشت رقابت های انتخابی جام جهانی باقی نمانده و همه باید اسکوچیچ را حمایت و کمک کنیم.

مرتضی فنونی زاده، پیشکسوت فوتبال ایران، در گفتگو با پیرامون انتخاب اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی کشورمان بیان کرد: من بعید می دانم فردی به این انتخاب خرده بگیرد، از طرفی نمی دانم چه شده که دوستان حرف ما را زمین  نینداختند. من حدود یک ماه پیش گفتگویی داشتم و در آن عرض کردم بین مربیان خارجی حاضر در ایران، اسکوچیچ می تواند یکی از بهترین گزینه های ممکن باشد. او شناخت بسیار خوبی از فوتبال ایران دارد، بی تردید درباره انتخاب سرمربی مشورت های لازم صورت گرفته و براساس معیار و توانایی هایش انتخاب شده است. ان شاءالله بتواند در کار خود موفق باشد.

مدافع اسبق تیم ملی ایران در ادامه بااشاره به نتایج تیم ملی در مسابقات دور رفت انتخابی جام جهانی اظهار داشت: زمان زیادی تا آغاز دور برگشت این رقابت ها باقی نمانده و همه باید اسکوچیچ را حمایت و کمک کنیم. تیم ملی فوتبال در برهه حساسی قرار دارد و هواداران هم باید در بازی ها برای موفقیت تیم ملی یاری کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: واقعیت این است که اسکوچیچ هم مانند برانکو یک مربی کروات- ایرانی به شمار می رود و سابقه حضور او در باشگاه هایی که ابزار فنی کافی نداشتند، نشان می دهد، مربی کاربلدی است. او به ویژه در نیمه مربیان توانایی های خود را به خوبی نشان داده است و امیدوارم بتواند در تیم ملی هم به موفقیت های خوبی دست پیدا کندمرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن