شکوری: فیفا 2 هفته دیگر درباره حق میزبانی نظر می دهد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 961 ] - شنبه, 19 بهمن 1398

شکوری: فیفا 2 هفته دیگر درباره حق میزبانی نظر می دهد

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال پس از جلسه با اعضای فیفا درباره نشست هایی که در چند روز اخیر در زوریخ داشته است به نکاتی اشاره کرد. ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرک... 5 out of 5 based on 2 ratings.
شکوری: فیفا 2 هفته دیگر درباره حق میزبانی نظر می دهد

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال پس از جلسه با اعضای فیفا درباره نشست هایی که در چند روز اخیر در زوریخ داشته است به نکاتی اشاره کرد. ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرک...

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال پس از جلسه با اعضای فیفا درباره نشست هایی که در چند روز اخیر در زوریخ داشته است به نکاتی اشاره کرد.

ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال درباره سفر خود به زوریخ، مقر فیفا گفت: روز چهارشنبه تهران را به مقصد زوریخ ترک کرده و جلساتی را با معاون دبیرکل فیفا، خزانه دار فیفا، مسوول مالی فیفا ، مسوول توسعه فوتبال فیفا، مسوول حسابرسی و انطباق فیفا برگزار کردیم.

او ادامه داد: بیش ترین بحث ما پیرامون مسائل مالی، مطالبات فدراسیون و نحوه دریافت مطالبات بود. هم چنین درباره پروژه های اجرایی و کمک های فیفا نیز به بحث و تبادل نظر پرداختیم. هم چنین مطالبات باشگاه ها از دیگر مواردی بود که در جلسه با مسوولان فوق مطرح کرده و درباره راهکارهای پرداخت و رفع مشکلات فدراسیون فوتبال ایران با توجه به تحریم هایی که وجود دارد، صحبت کردیم.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال ادامه داد: مهم ترین بحثی که طبق شعار فیفا مطرح کردیم این است که ورزش و فوتبال باید از سیاست جدا باشد. همان طور که مطلع هستید این شعار فیفا است. متاسفانه این تحریم ها بحث سیاسی است که روی فوتبال ما اعمال می شود و این امر با شعار فیفا و فوتبال در تضاد است. نمایندگان فیفا این موضوع را قبول داشته و در تلاش هستند تا این مشکل برطرف شود. از طرف فدراسیون فوتبال راهکارهای مختلفی داده شد تا مطالبات خود را دریافت کنیم.

شکوری در پایان گفت: مقرر شد حداکثر تا یک یا دو هفته آینده نظر نهایی خود را اعلام کنند و ما بتوانیم به حق فوتبال ایران و  باشگاه ها برسیم. نکته مهم دیگری که بود این است که مسوولان فیفا نظرشان مثبت بود و اعلام کردند در اولین فرصت مطالبات فدراسیون فوتبال ایران را از فیفا به فدراسیون و باشگاه ها پرداخت می کنند. ما تاکید داشتیم با توجه به اینکه فوتبال از سیاست جدا است، فیفا از ما یکسری توقعات و درخواست دارد و در مقابل به عنوان عضوی از فیفا، فدراسیون فوتبال ایران نیز این درخواست را دارد که این مبالغ حتما پرداخت شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن