بشار و آمارهایی که با گل خود جابجا کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1860 ] - شنبه, 19 بهمن 1398

بشار و آمارهایی که با گل خود جابجا کرد

بشار رسن چهارمین بازیکن خارجیِ گلزن در دربی پایتخت بود و 3 بازیکن قبلی هم لباس پرسپولیس را بر تن داشتند. بشار رسن در دیدار روز پنجشنبه در دربی پایتخت موفق شد ... 5 out of 5 based on 9 ratings.
بشار و آمارهایی که با گل خود جابجا کرد

بشار رسن چهارمین بازیکن خارجیِ گلزن در دربی پایتخت بود و 3 بازیکن قبلی هم لباس پرسپولیس را بر تن داشتند. بشار رسن در دیدار روز پنجشنبه در دربی پایتخت موفق شد ...

ارتش سرخ دات كام :

بشار رسن چهارمین بازیکن خارجیِ گلزن در دربی پایتخت بود و 3 بازیکن قبلی هم لباس پرسپولیس را بر تن داشتند.

بشار رسن در دیدار روز پنجشنبه در دربی پایتخت موفق شد گل دوم و تساوی بخش پرسپولیس را وارد دروازه استقلال کرده و سومین گلزن خارجی تاریخ شهرآوردهای پایتخت لقب بگیرد.

این ششمین گل از هشتاد و چهار گلی بود که پرسپولیس در دیدارهای رسمی شهرآورد وارد دروازه استقلال کرده است و توسط بازیکنان خارجی این تیم زده شده است. جالب اینجاست هنوز هیچ بازیکن خارجی استقلال موفق به گلزنی در داربی نشده است. پیش از رسن، جری بنسون، ایمون زاید و عیسی ترائوره موفق شده بودند برای پرسپولیس در دربی گلزنی کنند و 3 گل از این 6 گل به تنهایی سهم زاید است.

در این میان هر شش گل در بیست دقیقه پایانی نیمه دوم بازیها و همگی به دروازه شمالی ورزشگاه آزادی زده شده است و در هر چهار بازی پرسپولیس از حریفش عقب بوده است.

غیر از عیسی ترائوره که بازیکن فیکس بود و گلش تاثیری در نتیجه نداشت، سه بازیکن خارجی دیگر شامل ایمون زاید جری بنسون و بشار رسن به عنوان بازیکن تعویضی به زمین آمدند و در ده دقیقه آخر گلزنی کردند و باعث کامبک پرسپولیس شدند اما گلزنی رسن منجر به تکمیل ملیت گلزنان خارجی دربی شد و اکنون پرسپولیس از هر چهار قاره دارای گلزن در داربی است.

ترائوره اولین افریقایی، زاید اولین اروپایی، بنگستون اولین آمریکایی و بشار اولین خارجی آسیایی هستند که نام خود را در لیست گلزنان داربی_تهران ثبت کردند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن