آفسایدی به رنگ پوپولیسم

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 2593 ] - 9 روز پیش

آفسایدی به رنگ پوپولیسم

باشگاه استقلال اطلاعیه رسمی صادر کرده و مدعی شده گل دوم پرسپولیس در داربی آفساید بوده و به آن اعتراض خواهد کرد. اولا که ما کلا فلسفه شکایت از داوری بعد از پای... 5 out of 5 based on 17 ratings.
آفسایدی به رنگ پوپولیسم

باشگاه استقلال اطلاعیه رسمی صادر کرده و مدعی شده گل دوم پرسپولیس در داربی آفساید بوده و به آن اعتراض خواهد کرد. اولا که ما کلا فلسفه شکایت از داوری بعد از پای...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه استقلال اطلاعیه رسمی صادر کرده و مدعی شده گل دوم پرسپولیس در داربی آفساید بوده و به آن اعتراض خواهد کرد.

اولا که ما کلا فلسفه شکایت از داوری بعد از پایان بازی را نمی فهمیم و نمی دانیم این کار چه خاصیتی دارد که همه تیم ها انجامش می دهند. ثانیا؛ هر چه فیلم گل دوم را بالا و پایین می کنیم، متوجه آفساید بودن گل نمی شویم. از این عجیب تر، آن بخش از بیانیه باشگاه است که نوشته: «خطای داوری بعد از بازی تبدیل به خطای کارشناسی شده. باشگاه استقلال قویا معتقد است صحنه گل قربانی تصویربرداری نه چندان مناسب شده است.» خب اینها یعنی چه؟ یعنی داور نفهمیده، کارشناس ها هم نفهمیده اند، تصویربرداری هم خراب بوده و فقط باشگاه استقلال متوجه آفساید بودن گل شده است؟

اصلا فرض کنیم موقعیت فیلمبردار خوب نبوده و تصاویر ناقص است؛ شما برای اثبات ادعای تان باید یک قطعه فیلم دیده نشده از زاویه ای دیگر رو کنید، وگرنه همینطور روی هوا که نمی شود حرف زد.

گل پرسپولیس فقط روی جلد روزنامه فتح الله زاده امکان آفساید شدن دارد، وگرنه آماتورترین هوادار فوتبال هم می فهمد گل سالم است و خبری از خطای داوری، خطای کارشناسی و خطای فیلمبرداری نبوده و نیست.

وقتی از دست پوپولیسم ضجه می زنیم، مصداق هایش همین هاست. اگر خود هواداران استقلال هم در مقابل طرح این ادعا بایستند و اجازه ندهند یک گروه برای توجیه خودشان به شعور آنها توهین کنند، مسلما راه بر تکرار این قبیل رفتارها بسته می شود.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • بهرام بهرامی
    بهرام بهرامی :
    هواداران دوچرخه سواران عاشق حاج فتل هستند. توهم هایی که این جماعت داره هیچ جماعتی نداره.
  • bahram babaei
    bahram babaei :
    5 سال تحقیر و دیدن قهرمانی و پیروزی پرسپولیس آبی ها رو به جنون رسانده وتمام بالا وپایین پریدنشون از سوزش وعقده هاشونه بیشتر تیمهای رقیب به همین درد دچارند و اتحاد شومشون هم برای همین هست برید برای قهرمانی چهارم وبزارید این بدبخت ها برای دومی وسهمیه دعوا کنند.

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل الشارجه به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : شارجه
داور مسابقه : کریستوفر جیمز
سه شنبه, 29 بهمن 1398 / ساعت : 19:05
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 2
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : بن خلیفه دوحه
داور مسابقه : عظیم موف عزیز
سه شنبه, 22 بهمن 1398 / ساعت : 18:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2مهدی ترابی7
3وحید امیری4
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن