bahrami_head

درباره یک تیم سربلند؛ برنده تنهاست

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1506 ] - یکشنبه, 20 بهمن 1398

درباره یک تیم سربلند؛ برنده تنهاست

پرسپولیس، پیش از برانکو ایوانکوویچ دوران تاریکی را می گذراند. ترکیبی از مدیران نابلد و پیشکسوتان نامربی تیم بزرگ تهران را به جایی رسانده بودند که از هفته های ... 5 out of 5 based on 9 ratings.
درباره یک تیم سربلند؛ برنده تنهاست

پرسپولیس، پیش از برانکو ایوانکوویچ دوران تاریکی را می گذراند. ترکیبی از مدیران نابلد و پیشکسوتان نامربی تیم بزرگ تهران را به جایی رسانده بودند که از هفته های ...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس، پیش از برانکو ایوانکوویچ دوران تاریکی را می گذراند. ترکیبی از مدیران نابلد و پیشکسوتان نامربی تیم بزرگ تهران را به جایی رسانده بودند که از هفته های میانی لیگ، چشم امیدش به جام حذفی بود! غم انگیز بود وقتی پرسپولیس مثل نهنگی زخمی در ساحل افتاده بود و میان دست طمعکاران تکه تکه ابهتش را حراج می گذاشت.

ظهور برانکو همزمان با تراژدی مرگ کاپیتان نوروزی، موتور توربویی را برای پرسپولیس روشن کرد که هنوز هم خاموش نشده؛ تیمی رویایی که در لیگ بی رقیب است و با وجود هت تریک در تغییر مربی، همچنان با پنج امتیاز فاصله از همه پیش افتاده. شاهکار تیمی که هیأت های مدیره و مدیران عاملش دائما در نادانی گوی سبقت را از هم می ربایند.

تنفر برخی تیم های لیگ از پرسپولیس پیش از همه دستپخت آقای کارلوس کی روش است که وقتی محبوبیت و موفقیت برانکو کلافه اش کرد، به سادگی حرف از حمایت وزارت و فدراسیون از این تیم زد.

آقای زنوزی مالک هیجان زده تراکتور همانطور که با تغییر دائم مربی بزرگترین مانع توفیق تیم خودش می شد، به این موج پیوست و استقلال و سپاهان هم که طبیعتاً جای شان در این معرکه نمی شد خالی بماند. اما کدام حمایت؟

تصمیمات عجیب وزارت ورزش و موضع گیری گاه علنی فدراسیون، رسماً بال پرواز این تیم را بارها قیچی کرده. کدام حمایت؟ تیم بی بازیکن در نیمه نهایی آسیا بازی داشت و فدراسیون حاضر نشد بازی داخلی اش را لغو کند.

 کدام حمایت؟ وزارتی ها برای برگرداندن استراماچونی تا وزیر امور خارجه را هم به میدان کشاندند اما برای رفتن برانکو و کالدرون فرش قرمز پهن کردند.

گناه بزرگ پرسپولیس، موفق بودن است. اینجا و در این سرزمین بازنده های خود شیفته، تلاش برای بهترین بودن مفهومی ندارد، بلکه سرنگونی موفق ترها مهم است. حالا اما این تیم انگار راهش را پیدا کرده، با کالدرون و با یحیی، یا با هر مربی دیگری، پرسپولیس دوباره شیر جوان قبراقی شده که برای قلمروی خود می جنگد. حتی اگر میدان جنگ نه منصفانه، که در تاریک ترین زوایای کینه و بدخواهی باشد.

آنها که به سادگی دم از تیم حکومتی و ... می زنند، به یاد داشته باشند آشوب های روی سکو، کتک خوردن طرفداران در تهران و تبریز و اصفهان و آبادان و مرگ لذت رقابت، ارثیه شوم عقده گشایی آنها خواهد بود. از موفقیت پرسپولیس کلافه اید؟ بسم الله، از آنها بهتر شوید تا وزش بادهای موافق به پرچم سرخ متوقف شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news
چيدمان به ترتيب :
  • omid 110
    omid 110 :
    تنفر تیمهای لیگ از پرسپولیس دستپخت گارلوس کیروش بود...وقاحت کارلوس کیروش هم دستپخت عادل کیروشی پور بود...همونی که بعضی ها دلشون براش تنگ شده

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر شاهین چه کسی بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن