مجله ارتباط

    melibet

پاس گل در دربی کم هم نبود

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 2423 ] - یکشنبه, 20 بهمن 1398

پاس گل در دربی کم هم نبود

بازی اولی که اوساگونا برای پرسپولیس انجام داد یک سری از افراد همیشه منتقد این بحث را مطرح کردند که او هم یک خارجی بی مصرف نظیر جونیور براندائوست که فقط هزینه ... 5 out of 5 based on 12 ratings.
پاس گل در دربی کم هم نبود

بازی اولی که اوساگونا برای پرسپولیس انجام داد یک سری از افراد همیشه منتقد این بحث را مطرح کردند که او هم یک خارجی بی مصرف نظیر جونیور براندائوست که فقط هزینه ...

ارتش سرخ دات كام :

بازی اولی که اوساگونا برای پرسپولیس انجام داد یک سری از افراد همیشه منتقد این بحث را مطرح کردند که او هم یک خارجی بی مصرف نظیر جونیور براندائوست که فقط هزینه ای روی دست باشگاه خواهد گذاشت و با کمترین کارآیی ممکن پرسپولیس را ترک می کند.

همان زمان اعضای کادر فنی پرسپولیس با دفاع از عملکرد این بازیکن می گفتند اوساگونا در امور تدافعی به تیمش کمک زیادی می کند و اگر در تیم جا بیفتد قطعاً کارآیی بالاتری خواهد داشت. در نگاه اول به نظر می رسید آنها مجبورند با توجیهات اینچنینی روی خرید باشگاه ماله بکشند اما در سومین بازی مهاجم نیجریه ای برای پرسپولیس او دست به کار بزرگی زد.

هر چند اوساگونا همچنان فوق العاده خشن بازی می کند و این یک نکته منفی برای اوست اما پاس گلی که در دربی داد چیزی نبود که با توجه به نمایش اولیه این بازیکن از او انتظار داشته باشیم. پاس به جلوی اوساگونا که منجر به گل علیپور شد متبحرانه و دقیق ارسال شد و او در همین نمایش سوم نشان داد حداقل از جونیور کارآیی بیشتری دارد و چندان هم ضعیف نیست.

هر چند احتمال دارد با آماده شدن استوکس، اوساگونا به نیمکت برود اما برای نوع بازی مد نظر یحیی که می خواهد حریف را از جلو پرس کند اوساگونا مهره کارآمدی به نظر می رسد به شرط اینکه کار ترکیبی و ضربه دروازه اش هم بهتر از اینکه هست باشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  اوساگونا به دردمان خواهدخورد
  اگردرداربی دیاباته بود تنهاکسی که میتوانست درارسال هادیاباته راکنترل کنداوبود
  دربازی صنعت نفت هم دوشوت خوب سمت دروازه داشت
  ضمنابایاران کناری ش حالامچ نشده که اگربشه عالی خواهدشد
  گفتنی دیگراینکه چوم تاحالایاربه این درازی نداشتیم بچه هاسایزش دست شان نیست.توپ هارایابلندبراش میفرستندیاکوتاه .سایزش دست بچه هابیادوتو.پ خوب براش بفرستندروتوپ های بلنداثرگذترخواهدشد
 • پرسپولیس ایران
  پرسپولیس ایران :
  اوساگونا بسیار هم عالی بازی کرد
 • حبیب اله شهریاری
  حبیب اله شهریاری :
  اگر تاریخ دربی فقط با سه هفته تاخیر در برنامه سازمان لیگ قرار گرفته بود ، اونوقت نتیجه از شیش تای دهه پنجاه هم با شکوه تر می شد ، حالا هم دیر نشده آرزو می کنیم تو حذفی باز هم شاخ به شاخ بشیم ، تا ببینیم باز هم چشمی میتونه با بغل کردن ممد انصاری گل تقلبی بزنند.

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن