مجله ارتباط

    melibet

ترش روی ابدی

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 2781 ] - یکشنبه, 20 بهمن 1398

ترش روی ابدی

امید عالیشاه در سومین بازی عصر یحیی گل محمدی هم فرصت حضور در میدان را به دست نیاورد تا کم کم حوصله اش سر برود. کاپیتان سوم سرخ ها که با خروج حسین ماهینی حالا ... 5 out of 5 based on 11 ratings.
ترش روی ابدی

امید عالیشاه در سومین بازی عصر یحیی گل محمدی هم فرصت حضور در میدان را به دست نیاورد تا کم کم حوصله اش سر برود. کاپیتان سوم سرخ ها که با خروج حسین ماهینی حالا ...

ارتش سرخ دات كام :

امید عالیشاه در سومین بازی عصر یحیی گل محمدی هم فرصت حضور در میدان را به دست نیاورد تا کم کم حوصله اش سر برود. کاپیتان سوم سرخ ها که با خروج حسین ماهینی حالا از این نظر فقط جلال حسینی را جلوتر از خودش می بیند، قبلا هم نشان داده خیلی طاقت نیمکت نشینی ندارد.

رسانه ها نوشته اند امید بعد از پایان بازی با استقلال به عنوان نخستین نفر و حتی قبل از رسیدن اتوبوس تیم به ورزشگاه رختکن را ترک کرده تا لابد به همه نشان بدهد چقدر عصبانی است. این البته هنوز در مقایسه با چیزهایی که قبلا از عالیشاه دیده ایم، واکنشی آرام تر به شمار می آید.

فروردین همین امسال و بعد از پیروزی پرسپولیس برابر استقلال و پیکان، ناگهان عالیشاه از کوره در رفت و مدعی شد نیمکت نشینی اش فنی نیست! ترش رویی او در همه این ماه ها ادامه داشته و حالا به نظر می رسد فاز جدیدی از همین داستان با یحیی گل محمدی شروع شده است.

البته که عالیشاه فوتبالیست بدی نیست، اما مهم ترین چیزی که امید باید در مورد خودش بداند فقط یک واقعیت ساده است؛ اینکه مهدی ترابی و وحید امیری بازیکنان بهتری نسبت به او هستند. در حقیقت عالیشاه باید قبول کند در شرایط عادی نسبت به این دو نفر شانس کمتری برای بازی دارد و طبیعی نیست که یک مربی، 2 بازیکن ملی پوش و مؤثرش را به خاطر او بیرون بگذارد.

شاید عالیشاه پارسال بخت بیشتری برای بازی داشت، اما از ابتدای فصل جدید و بازگشت وحید امیری، جا برای او تنگ تر هم شده است. عالیشاه ابتدای فصل تا آستانه جدایی از پرسپولیس پیش رفت و حالا اینطور به نظر می رسد که بهتر بود از این تیم جدا می شد. او اگر واقعا پیشنهاد خارجی داشت، می توانست در این فرصت طعم لژیونر شدن را بچشد و در غیراین صورت هم حضور در یکی از دیگر تیم های مدعی می توانست به عالیشاه کمک کند. وقتی خودش تمدید قرارداد و مبارزه با ترابی و امیری را پذیرفته، یعنی باید برای نیمکت نشینی های دنباله دار آماده می شده است. تازه الان سیامک نعمتی هم رزرو این دو نفر است؛ کسی که عالیشاه حتی در پنجره های بسته هم سابقه ماندن پشت خط او را دارد! پس یا باید می رفتی، یا حالا که مانده ای کمتر غر بزن!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
  • قلمراد دوم
    قلمراد دوم :
    اینم که همش قهر میکنه میره خونه باباش وایسا بجنگ و سطخ خودتو ببر بالا و شرایط رو به نفع خودت تغییر بده نه مثه ترسو اینجور دایم الفرار اگه جای ربیع خواه بودی که زمین و زمان و گزارشگر و هوادارک و همه و همه بر علیه ش بودن چکار میکردی ولی مردونه جنگید و خودشو ثابت کرد چون جنم داشت وحود داشت ولی تو فقط خونه باباتو داری مه در میری اونجا
  • حبیب اله شهریاری
    حبیب اله شهریاری :
    حضور کالدرون در نیم فصل اول این حسن را داشت که بازیکنان شایسته را غربال کرد ، بازیکنی که پست بازیش را خودش تایین میکنه باید روی نیمکت بشینه و گوش به فرمان سرمربی باشه

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن