یک و دو

فنایی مربی کارنامه دار پرسپولیس و شاگردانش

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1238 ] - یکشنبه, 20 بهمن 1398

فنایی مربی کارنامه دار پرسپولیس و شاگردانش

داوود فنایی موفق ترین مربی گلرهای سال های اخیر ایران بوده و با اعتماد و تمرینات او و گل محمدی بود که مظاهری در ذوب آهن فیکس شد. داوود فنایی موفق ترین مربی گلر... 5 out of 5 based on 7 ratings.
فنایی مربی کارنامه دار پرسپولیس و شاگردانش

داوود فنایی موفق ترین مربی گلرهای سال های اخیر ایران بوده و با اعتماد و تمرینات او و گل محمدی بود که مظاهری در ذوب آهن فیکس شد. داوود فنایی موفق ترین مربی گلر...

ارتش سرخ دات كام :

داوود فنایی موفق ترین مربی گلرهای سال های اخیر ایران بوده و با اعتماد و تمرینات او و گل محمدی بود که مظاهری در ذوب آهن فیکس شد.

داوود فنایی موفق ترین مربی گلرهای سال های اخیر ایران بوده و با اعتماد و تمرینات او و گل محمدی بود که مظاهری در ذوب آهن فیکس شد و با اعتماد جلالی، مطهری و فنایی بود که نیازمند هم در پیکان تبدیل به گلری قابل اعتماد و مدعی شد.

بیرانوند هم با اعتماد گل محمدی و سیدی بازی کردن در لیگ برتر را به عنوان گلر جوان نفت تهران تجربه کرد. بیرانوند علاوه بر تعلق خاطر به پرسپولیس و هواداران  بخاطر دینی که به گل محمدی دارد ترجیج داد انتقال خود به انتورپ را نیم فصل به تاخیر بیاندازد.

حالا بیرانوند این فرصت را دارد تا با تمرینات و تدابیر فنایی دوباره اوج بگیرد. فنایی از آمادگی رادو رضایت دارد و با نظر موافق او و گل محمدی بود که قرارداد رادوشویچ تمدید شد.

کار کردن زیر نظر فنایی فرصتی عالی برای بیات نیز هست تا جهشی قابل توجه داشته باشد. زمانه دیگر گلر سرخ ها به دلیل همراهی امیدهای پرسپولیس به دوحه نرفت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهر قدس
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 17 اسفند 1398 / ساعت : 15:30
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن