اکسید هد

ذوالفقارنسب: الدحیل متعادل نیست اما در خانه خطرناک است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 699 ] - دوشنبه, 21 بهمن 1398

ذوالفقارنسب: الدحیل متعادل نیست اما در خانه خطرناک است

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: الدحیل تیم متعادلی نیست و تعادل و قدرت بین خط حمله و دفاعش برقرار یکسان نخواهد بود. بیژن ذوالفقارنسب در گفت وگویی، در ارتباط با د... 5 out of 5 based on 1 ratings.
ذوالفقارنسب: الدحیل متعادل نیست اما در خانه خطرناک است

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: الدحیل تیم متعادلی نیست و تعادل و قدرت بین خط حمله و دفاعش برقرار یکسان نخواهد بود. بیژن ذوالفقارنسب در گفت وگویی، در ارتباط با د...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: الدحیل تیم متعادلی نیست و تعادل و قدرت بین خط حمله و دفاعش برقرار یکسان نخواهد بود.

بیژن ذوالفقارنسب در گفت وگویی، در ارتباط با دیدار پیش روی تیم فوتبال پرسپولیس ایران مقابل الدحیل قطر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: تیم های عربی نوسانات زیادی دارند و بازیکنان خارجی که جذب می کنند بیشتر در خط حمله هستند. آنها خط حمله قدرتمندی دارند اما در دفاع ضعیف هستند به همین دلیل می بینید الدحیل در بازی های قبلی خود یک دیدار را پرگل برده و دیدار بعدی را پرگل باخته است.

وی در ادامه در خصوص پیش بینی خود از دیدار پرسپولیس و الدحیل، تصریح کرد: آنچه که مشخص است این است که پرسپولیس در قطر مقابل الدحیل کار سختی دارد، چون این تیم در خانه بسیار قدرتمند است. البته در نقطه مقابل آنها در تهران دچار مشکل هستند و از فضای آزادی می ترسند. الدحیل تیم متعادلی نیست و تعادل و قدرت بین خط حمله و دفاعش برقرار نیست، اما مقابل تیم های ایرانی یک پارچه تر و متعادل تر کار می کند که همین کار پرسپولیس را سخت خواهد کرد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس پیرامون عملکرد الدحیل در بازی های قبلی خود، افزود: بازی با تیم های عربی را نباید فقط در لیگ خودشان بررسی کرد، چون وقتی با تیم های ایرانی بازی می کنند عملکرد متفاوتی از خود نشان می دهند.

ذوالفقارنسب در پایان در مورد عملکرد تیم های کشورهای عربی مقابل نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا، خاطرنشان کرد: تیم های عربی به خصوص در خانه خود مقابل تیم های ایرانی خیلی خوب بازی می کنند، همه بازیکنانشان با هم بسیج می شوند و از همه ظرفیت هایشان استفاده می کنند. همین موضوع است که بازی با تیم های عربی را سخت می کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر سایپا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن