مجله ارتباط

    melibet

باوی: شکست سپاهان گام بلندی برای قهرمانی است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1205 ] - چهارشنبه, 23 بهمن 1398

باوی: شکست سپاهان گام بلندی برای قهرمانی است

کریم باوی مهاجم سرزن سابق پرسپولیس و تیم ملی در خصوص خریدهای پرسپولیس در نیم فصل و شرایط خطوط مختلف این تیم برای بازی در سه جام نقطه نظراتش را مطرح ساخت. &nbs... 5 out of 5 based on 3 ratings.
باوی: شکست سپاهان گام بلندی برای قهرمانی است

کریم باوی مهاجم سرزن سابق پرسپولیس و تیم ملی در خصوص خریدهای پرسپولیس در نیم فصل و شرایط خطوط مختلف این تیم برای بازی در سه جام نقطه نظراتش را مطرح ساخت. &nbs...

ارتش سرخ دات كام :

کریم باوی مهاجم سرزن سابق پرسپولیس و تیم ملی در خصوص خریدهای پرسپولیس در نیم فصل و شرایط خطوط مختلف این تیم برای بازی در سه جام نقطه نظراتش را مطرح ساخت.
 
*خریدهای پرسپولیس را در خط حمله خوب می دانید؟
 من از اوساگونا در چند بازی که برای سرخ پوشان به میدان رفته چیز خاصی ندیدم و این بازیکن نتوانسته مکمل ایده آلی برای علیپور باشد اما استوکس را مهاجمی حرفه ای و مؤثر ارزیابی کردم، مهاجمی که به نظرم در بازی های حساس و بزرگ در آسیا می تواند در گلزنی مفید و مؤثر واقع شود و در نیم فصل دوم در امر گلزنی برای پرسپولیس تأثیرگذار باشد. در نیم فصل جذب بازیکن خوب بسیار سخت و دشوار است چون تیم ها خیلی سخت بازیکن خوب خودشان را از دست می دهند، کما اینکه اصلاً و به هیچ قیمتی بازیکنان شایسته خودشان را از دست نمی دهند، به همین دلیل هم پرسپولیس بعد از اینکه نتوانست دو سه گزینه داخلی مدنظرش را جذب کند رو به جذب بازیکنان خارجی آورد. من فکر می کنم بازیکنان خارجی پرسپولیس در مجوع بازیکنان خیلی خوبی هستند و بضاعت پرسپولیس را در خط حمله به شرایط خوبی رساندند. دو مهاجم پرسپولیس در صورت جا افتادن در ترکیب پرسپولیس حرف های بیشتری برای گفتن خواهند داشت و در آسیا و رقابت های داخلی می توانند بدرخشند.

*در مورد بضاعت پرسپولیس برای جنگیدن در سه جام چه صحبتی دارید؟
 پرسپولیس با بازیکنانی که جذب کرد بضاعتش به لحاظ بازیکنان اصلی و بازیکنان روی نیمکت به شرایط خوبی رسید و از هر لحاظ به تیم کاملی تبدیل شد، هر چند وجود بازیکنانی با خصوصیات مشابه خصوصاً در خط میانی به نظرم باید موجب شود تا کادر فنی پرسپولیس در به کارگیری از بازیکنان خودشان در خط میانی تا حدودی تجدید نظر کنند و از بازیکنی مانند بشار بیشتر استفاده کنند. بازیکن عراقی پرسپولیس در حال حاضر بهترین بازیکن در خط میانی است که می تواند رو به جلو خوب کار کند و پاس های عمقی خوبی را ارسال کند، در حالی که ما نمونه اینچنین بازیکنی را در خط میانی پرسپولیس با توانایی بشار نداریم، به همین دلیل با استفاده بیشتر از هافبک عراقی می توان فرصت های گلزنی بیشتری را برای مهاجمان خلق کرد و شانس گلزنی مهاجمان و در نتیجه پیروزی تیم پرسپولیس را بالاتر برد. بضاعت پرسپولیس برای موفقیت در سه جام کافی است و مربی پرسپولیس می تواند با بضاعت خودش در کارش موفق باشد و کارها را به شکل دلخواهش پیش ببرد و با کمبودی هم مواجه نشود.

*در مورد شانس قهرمانی پرسپولیس و تکرار قهرمانی آن برای چهارمین سال متوالی چه موضوعی را تعیین کننده می دانید؟
 من فکر می کنم بازی با سپاهان که شاید اصلی ترین حریف پرسپولیس برای قهرمانی باشد و پیروی مقابل این تیم سپاهان گام بلندی برای قهرمانی پرسپولیس محسوب شود و سرخ پوشان با پیروزی مقابل تیم سپاهان می توانند راه خود را برای قهرمانی هموار سازند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن