مجله ارتباط

    melibet

خلیل زاده: در صحنه گل اول کمک داور پرچم زد

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 1864 ] - پنجشنبه, 24 بهمن 1398

خلیل زاده: در صحنه گل اول کمک داور پرچم زد

مدافع پرسپولیس در گفت وگویی به انتقادات درباره صحنه مربوط به گل اول الدحیل پاسخ داد. پرسپولیس در شرایطی در اولین دیدار آسیایی خود مقابل الدحیل شکست خورد که عد... 2 out of 5 based on 3 ratings.
خلیل زاده: در صحنه گل اول کمک داور پرچم زد

مدافع پرسپولیس در گفت وگویی به انتقادات درباره صحنه مربوط به گل اول الدحیل پاسخ داد. پرسپولیس در شرایطی در اولین دیدار آسیایی خود مقابل الدحیل شکست خورد که عد...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع پرسپولیس در گفت وگویی به انتقادات درباره صحنه مربوط به گل اول الدحیل پاسخ داد.
پرسپولیس در شرایطی در اولین دیدار آسیایی خود مقابل الدحیل شکست خورد که عدم تمرکز در دو گلی که حریف در همان دقایق ابتدایی به ثمر رساند در این نتیجه نقش تاثیرگذاری داشت. مدافعان پرسپولیس خصوصاً در صحنه اول با رها کردن جریان بازی به شکلی عجیب این موقعیت را به ستاره کروات الدحیل دادند تا سرخپوشان قطری را پیش بیندازد. شجاع که در صحنه اول در اعتراض به خطای مانژوکیچ ثانیه ای کوتاه به سمت داور یورش برده بود و اعتقاد به خطا داشت، نتوانست در ارسال معزعلی مانع از سرزنی مهاجم کروات حریف شود تا تیغ انتقادات اکنون به سمت او نشانه برود و البته در این گفت وگو به دفاع از خود می پردازد.

*شکست تلخی را در دوحه پشت سر گذاشتید. درباره این بازی صحبت می کنی؟
دقیقاً می دانم درباره چه چیزی می خواهید صحبت کنید؛ اما باید این طور شروع کنم که بله، قبول دارم که مقصر این باخت خودمان بودیم و هر چه از جریان بازی گذشت دیدید که بر بازی مسلط شدیم و شانس های خوبی هم داشتیم. درباره صحنه گل اول کمک داور پرچم زد و برای لحظه ای تمرکز ما برهم خورد. برای ما عجیب بود که چرا داور سوت نزد و همین مسئله باعث شد تا گل بخوریم.

*اما عجیب بود که شما با این تجربه بخواهید قبل از اعلام داور و سوتش بازی را رها کنید.
ببینید کار ما فوتبال است و سال هاست که بازی می کنیم. شما الآن در کار خودتان تبحر دارید و این مسئله برای ما هم وجود دارد. دیدید که کارشناسان هم همه گفتند که آن صحنه خطا بوده است. اصلاً فکر این را نمی کردیم که داور بخواهد از این خطای واضح بگذرد و برای ما باورنکردنی بود. شاید الآن بتوانیم بپذیریم که درست است و نباید بازی را رها می کردیم؛ اما این را بدانید که کمک داور هم پرچم زد و خیلی عجیب بود که داور چشم پوشی کرد.

*تو بعد از این صحنه مورد انتقاد قرار گرفتی که نباید با داور بحث می کردی و تمرکزت را از دست می دادی.
من روی بازی تمرکز داشتم. مشکلی وجود نداشت و کاملاً متوجه پرچم کمک داور شدم. اعتراض من به خطای مانژوکیچ بود که داور باید تذکر می داد. من همیشه پذیرای انتقادات هستم. این که این صحنه را با بازی ژاپن مقایسه می کنند درست نیست. در آن بازی بازیکنان ما مدعی بودند خطایی نکردند و روی صحنه ای که خطا نکرده بودند معترض بودند؛ ولی اینجا همه چیز واضح بود که خطا روی بازیکن ما انجام شده است. با این حال همه چیز را قبول می کنیم و در دیدارهای آینده به دنبال جبران خواهیم بود.

*اکنون شرایط پرسپولیس با این باخت نگران کننده شده است. نظر خودت چیست؟
برای چه باید این نظر را قبول داشته باشم؟ اولین بازی ما بود و در باقی دقایق کاملاً روی حریف کنترل داشتیم و فرصت های زیادی را هم از دست دادیم. پنج بازی باقی مانده و شاید تنها نگرانی از این جهت باشد که باید سه بازی بعدی را هم در این مرحله خارج از خانه بازی کنیم. با این حال اگر حریفان را دست کم نگیریم، به نظرم کسب امتیاز حداکثری از دو بازی بعدی و جبران این شکست مقابل الدحیل در خانه دور از دسترس نخواهد بود. ما شانس اصلی صعود هستیم و به دنبال رسیدن به مرحله پایانی این رقابت ها خواهیم بود. امیدوارم از مراحل بعدی در کنار هواداران مان باشیم و شانس بیشتری برای خوشحال کردن آن ها داشته باشیم. هر چند در دوحه نیز شرمنده آن ها شدیم که روی سکوها حمایت خوبی از ما داشتند و امیدوارم خیلی زود جبران کنیم.

*حضور مانژوکیچ چقدر روی عملکرد دفاعی شما تأثیرگذار بود؟ منظورم این است که آیا تحت تأثیر او قرار گرفته بودید؟
شاید قبل از بازی زیاد درباره او گفتیم؛ اما این که در جریان بازی تحت تأثیر او قرار داشته باشیم درست نیست. به هیچ وجه منکر کیفیت و کلاس او نمی شویم و او واقعاً در این بازی نیز کیفیت خود را نشان داد. مهم تر این که تیم حریف با حضور او انگیزه و اعتمادبه نفس زیادی داشت. من حرف شما را درباره صحنه گل اول قبول کردم اما آیا در باقی دقایق و در تقابل با او ما اشتباهی داشتیم؟ کاملاً او را کنترل کرده بودیم و تجربه بازیکنان ما از این بابت کم نیست.

*پس مشکلی از این بابت نداشتی؟
گفتم که مانژوکیچ و البته چند ستاره دیگر این تیم واقعاً کیفیت آن ها را بالا برده بود اما ما با هدف بزرگی در این رقابت حاضر شده بودیم. چرا باید از مانژوکیچ بترسیم؟ و آیا وقتی تیم ملی ما مقابل پرتغال یا اسپانیا قرار گرفت که دارای چندین بازیکن با سطح کیفی هم تراز و بالاتر از مانژوکیچ هستند، نمایش بدی از سوی بازیکنان شاهد بودیم؟ برای رسیدن به هدف های بزرگ باید مقابل تیم ها و بازیکنان بزرگ قرار گرفت که ما در اولین گام یک اشتباه بزرگ داشتیم و داور همه چیز را خراب کرد؛ اما قول می دهیم خیلی زود همه چیز را جبران کنیم و به هرحال خیلی زود ملاقات دوباره ای خواهیم داشت.

*و بازی بعدی مقابل الشارجه؟
باید روحیه را حفظ کنیم و حریف را دست کم نگیریم. اگر اشتباهی کنیم به بدترین شکل در لیگ قهرمانان تنبیه خواهیم شد و مطمئن باشید در بازی بعد خیلی بهتر کار خواهیم کرد و علی رغم کار سختی که در زمین حریف خواهیم داشت، به دنبال نتیجه خوبی خواهیم بود تا هواداران را بار دیگر شاد کنیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
 • احمد بناروئي
  احمد بناروئي :
  اگه کمک پرچم زد چرا داور ندید ؟
  یا در گوشی به داور چیزی نگفت؟
 • قلمراد دوم
  قلمراد دوم :
  لباس پرسپولیس به تن یه بی عقلی مثه تو گشاده با وجود یه جوگیری مثه تو و کنعانی شانس آوردیم از بیرون زمین به به الدحیل گفتن دیگه بسه شک ندارم امیر قطر دستور داده دیگه گل نزنن و آبروی تیم ما رو نبرن اگه بازی میکردن میتونستن بیشتر از ده گل بزنن شانس آوردیم قطر رابطه خوبی با ما داره و الا بدترین نتیجه تاریخ لیگ آسیا رو مال خودمون میکردیم رکوردی که تا قرنها دست نخورده باقی میموند
 • پرسپولیس ایران
  پرسپولیس ایران :
  دوست بزرگوارم,هیچوقت این چنین قضاوت نکن,
  محاله از بیرون اون هم روبرو یه تیم اصیل ایرانی بگن بسه,دیگه گل نزن,
  باختن پرسپولیس فقط به خاطر نداشتن تمرکز و بی احتیاط ها ده دقیقه اول بود و اشتباه مسلم داور در گل اول والبته حضور ربیع خواه سنگین در گل دوم
  بعد از ان پرسپولیس بهتر بود و الدحیل نتوانسته کاری کنه،
 • مرتضی پرسپولیسی
  مرتضی پرسپولیسی :
  یعنی دو گل اینقدر حاشیه امنیت براشون داشت اونم برا تیمی که فصل قبل از پرسپولیس به اون شکل کامبک خورده؟!!

نظرسنجی

با توجه به قیمت دلار؛ موافق تمدید قرارداد بشار رسن هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30
نساجی
نساجی
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی
داور مسابقه : حمید حاج ملک
شنبه, 11 مرداد 1399 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن