مجله ارتباط

    melibet

خلیل زاده: انتقاد از من چیزی را تغییر نمی دهد

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1118 ] - شنبه, 26 بهمن 1398

خلیل زاده: انتقاد از من چیزی را تغییر نمی دهد

شرایطی به وجود آمده که شجاع خلیل زاده از نگاه بعضی از پرسپولیسی ها به عنوان مهم ترین مقصر شکست این تیم مقابل الدحیل شناخته می شود، اما او می گوید انتقادها چیز... 2 out of 5 based on 5 ratings.
خلیل زاده: انتقاد از من چیزی را تغییر نمی دهد

شرایطی به وجود آمده که شجاع خلیل زاده از نگاه بعضی از پرسپولیسی ها به عنوان مهم ترین مقصر شکست این تیم مقابل الدحیل شناخته می شود، اما او می گوید انتقادها چیز...

ارتش سرخ دات كام :

شرایطی به وجود آمده که شجاع خلیل زاده از نگاه بعضی از پرسپولیسی ها به عنوان مهم ترین مقصر شکست این تیم مقابل الدحیل شناخته می شود، اما او می گوید انتقادها چیزی را تغییر نخواهد داد.
 
اعضای تیم می گویند این وضعیت، شبیه تسویه حساب است و نه یکسری انتقاد ساده، ولی خیلی از هواداران پرسپولیس نظر دیگری دارند. آن ها می گویند تعداد اعتراض های شجاع به عملکرد داوران هر دیدار افزایش یافته و این وضعیت کاملا علیه تیم و نتایج است. اما با شجاع ارتباط کوتاهی در این زمینه گرفتیم. او در ابتدا گفت: «من بازیکن تیم هستم و ممکن است اشتباهی هم داشته باشم، اما در زمان رقم خوردن گل اول الدحیل، اعتراض من اشتباه نبود. بازیکن حریف با دو دست خود، مدافع ما را هل داد و به زمین انداخت. چرا باید سکوت کنیم؟ سکوتی که داشتیم باعث شده حق مان را به همین راحتی بخورند. شاید برخی دوست داشته باشند سکوت کنند و حرفی نزنند، اما من نمی توانم. من واکنش نشان می دهم، چون باید از حق پرسپولیس دفاع کنم. من در پرسپولیس ده ها وظیفه دارم.»

شجاع افزود: «داور در آن صحنه دو بار اشتباه کرد. اول اینکه خطای مسلم ما را نادیده گرفت و در ثانی، توپ اوت شده بود و معزعلی از اوت، توپ را بیرون کشید. در هر دو صحنه، کمک داور اول بازی، پرچمش را کمی بالا آورده بود، اما تصمیم نهایی با داور است. آن ها اشتباهات فاحشی در این بازی داشتند. نمی توانم دست روی دست بگذارم و فقط نگاه کنم. من پرسپولیسی هستم و دلم برای تیمم می سوزد. این همه سکوت کردیم. الان هم انتقاد از من چیزی را تغییر نمی دهد. من در آن صحنه اشتباه نکردم. صد در صد خطا بود و توپ هم از خط بیرون رفت.»

این بازیکن در نهایت گفت: «حالا بازی با الدحیل برای ما تمام شده و باید به دیدار های بعدی فکر کنیم. حقیقت این است که ما اصلا دغدغه صعود به مرحله بعدی را نداریم. هواداران نباید نگران باشند، چون در همین دیدار با الدحیل هم خیلی خوب و مردانه بازی کردیم و توانستیم خودمان را نشان بدهیم. فقط نتوانستیم از موقعیت های مان گل بسازیم. در دیدار های بعدی نیازمند رقم زدن گل های بیشتری هستیم. تیم ما برای بازی با الشارجه، از همیشه آماده تر است. مطمئن باشید با روحیه ای بالا به مصاف این حریف می رویم و به دنبال کسب سه امتیاز شیرین از این مسابقه هستیم. هواداران از همین حالا باید ما را در مرحله بعدی ببینند.»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
  • مجتبی داودی
    مجتبی داودی :
    چقدر آدم باید بی فکر و آماتور باشه که همچین حرف های مسخره ای به زبان بیاره شجاع به لحاظ فنی بهترین مدافع ایرانه اما همین بی فکری ها تمام زحمات خودش و تیم روبه باد میده اگر تغییر رویه نده باید با تنبیه هایی مثل کسر قرارداد باهاش برخورد بشه

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ذوب آهن به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30
نساجی
نساجی
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی
داور مسابقه : حمید حاج ملک
شنبه, 11 مرداد 1399 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن