یک و دو

مهدی: بازی های امروز قطعا برگزار می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 468 ] - یکشنبه, 4 اسفند 1398

مهدی: بازی های امروز قطعا برگزار می شود

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال به صورت رسمی اعلام کرد بازی های امروز (یکشنبه) لیگ برتر برگزار می شود. سهیل مهدی در گفت وگویی، در خصوص آخرین وضعیت برگز... 5 out of 5 based on 1 ratings.
مهدی: بازی های امروز قطعا برگزار می شود

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال به صورت رسمی اعلام کرد بازی های امروز (یکشنبه) لیگ برتر برگزار می شود. سهیل مهدی در گفت وگویی، در خصوص آخرین وضعیت برگز...

ارتش سرخ دات كام : سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال به صورت رسمی اعلام کرد بازی های امروز (یکشنبه) لیگ برتر برگزار می شود.

سهیل مهدی در گفت وگویی، در خصوص آخرین وضعیت برگزاری بازی های امروز (یکشنبه) لیگ برتر فوتبال و اینکه باشگاه سپاهان خواستار تعویق بازی امروزش مقابل پرسپولیس است، اظهار داشت: مسلما اگر قرار بود بازی ها لغو شود یا به تعویق بیفتد تا الان خبرش اطلاع رسانی شده بود. بازی های امروز قطعا برگزار می شود، اما بدون حضور هواداران.

وی درباره اینکه بازی های هفته آینده برگزار می شود یا خیر، گفت: برای هفته آینده را اطلاع رسانی می کنیم. بحث ما در حال حاضر ابتلای افراد به ویروس کرونا نیست. بحث اصلی پیشگری از شیوع بیشتر این ویروس است. ورزشگاه جایی است که 40، 30 هزار هوادار برای تماشای بازی به آنجا می روند و این احتمال شیوع ویروس را بیشتر می کند. ما هم برای پیشگیری، بازی ها را بدون تماشاگر کردیم. دقیقا مثل سینما ها یا مدارس که تعطیل شده اند. بحث ما جلوگیری از انتشار بیشتر ویروس است.

سرپرست کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ فوتبال، تصریح کرد: از بازیکنان هم خواهش می کنیم بهداشت فردی را رعایت کنند. ما هم اعلام کردیم که اعضای تیم ها خصوصا بازیکنان با یکدیگر دست ندهند. پزشکان تیم ها در این مورد می توانند خیلی کمک کنند و اگر بازیکنی علائم بیماری دارد، باید مانع بازی آنها شوند. ما نباید به خاطر این ویروس ترس در جامعه بیندازیم. ما با این کار فقط خواستیم از شیوع بیشتر ویروس جلوگیری کنیم.


برچسب ها : سهیل مهدی

مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن