یک و دو

پیروانی: سپاهان تاکنون در کدام بازی خود در راهرو گرم کرده است؟

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 1294 ] - یکشنبه, 4 اسفند 1398

پیروانی: سپاهان تاکنون در کدام بازی خود در راهرو گرم کرده است؟

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: 30 دقیقه صبر کردیم و در حال رفتن بودیم به ما گفتند سپاهان در حال گرم کردن در راهرو است ، در کدام بازی آن ها در راهرو خود را گرم کر... 5 out of 5 based on 8 ratings.
پیروانی: سپاهان تاکنون در کدام بازی خود در راهرو گرم کرده است؟

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: 30 دقیقه صبر کردیم و در حال رفتن بودیم به ما گفتند سپاهان در حال گرم کردن در راهرو است ، در کدام بازی آن ها در راهرو خود را گرم کر...

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: 30 دقیقه صبر کردیم و در حال رفتن بودیم به ما گفتند سپاهان در حال گرم کردن در راهرو است ، در کدام بازی آن ها در راهرو خود را گرم کرده اند؟

افشین پیروانی سرپرست باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: باتوجه به اینکه در جلسه منیجر میتینگ سرپرست باشگاه سپاهان با صراحت گفتند که اگر تماشاگر نباشد ما بازی نخواهیم کرد و این موضع باشگاه سپاهان است.

وی افزود: ما به قانون احترام می گذاریم و دوستان گفتند قانون و نظر مردم. ما فیلم داریم که دوستان از جلوی در هتل سپاهان اعلام کردند که به بازی نروید تا 3 بر صفر شود. ما هم قوانین را بلد هستیم و باید احترام بگذاریم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: مگر هواداران ما رفتند که می گویند این اتفاق رخ ندهد. ما به احترام به فوتبال آن نیم ساعت را رعایت کردم و قبول کردیم. مگرتیم حریف در ورزشگاه بوده که مثلا برق قطع شده، سیل آمده که دوستان نیامدند. الان فرار رو به جلو می کنند، می گویند ما در راهرو در حال گرم کردن بودیم، در کدام بازی سپاهان مقابل حریفانش در راهرو تیمش را گرم کرده است.

وی خاطرنشان کرد: 30 دقیقه صبر کردیم و در حال رفتن بودیم به ما می گویند سپاهان در حال گرم کردن در راهرو است ، در کدام بازی آن ها در راهرو خود را گرم کرده اند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two
چيدمان به ترتيب :
 • قلمراد دوم
  قلمراد دوم :
  از وقتی لهجه فوتبال اصفهانی شده فوتبال کثیف که هیچی نجس شده باید لهجه فوتبال درست شه این لهجه لهجهٔ رانت و فساد و مافیاست
 • محسن عباسی
  محسن عباسی :
  دم افشین خان گرم که جواب اون قلعه نویی بی سواد و لمپن رو خوب داد
 • حبیب اله شهریاری
  حبیب اله شهریاری :
  الان که حدود بیست سال از عمر لیگ برتر می گذرد ، در کدامیک از این دوره ها تیم سپاهان بدون حاشیه مقابل ما بازی کرده ، از آب های معدنی آلوده گرفته تا در آوردن چشم اون سرباز بیچاره که تا آخر عمر از نداشتن یک چشم محروم شد تا فاجعه بازی پارسال که چندین خودرو از خبرنگاران را هواداران این تیم به آهن پاره تبدیل کردند و چندین هوادار تیم ما را ناجوانمردانه با قمه و زنجیر خونین و دست و پا شکسته بدرقه کردند و بینایی یک هوادار قرمز را از او گرفتند و آب هم از آب تکان نخورد ، چرا ؟ ؟ ؟ به دلیل اینکه مدیران فوتبالی و سرسپرده ما که سالیان درازی از کیسه این تیم متمول که از بیت المال این مملکت چپاول و غارت می کنند بهره مند بوده و برای خوش خدمتی به اربابان سابق خود روی جنایات این تیم سرپوش گذاشته اند .

  و اینک هم همان آقایان که در ظاهر بدلیل فرار از محاکمه و توضیح در مورد بی لیاقتی و به باد دادن پولهای این مملکت ، بیماری و هزار ترفند دیگر را بهانه قرار داده اند و مثلا ار شغل خود استعفا داده اند ولی پشت پرده عملا چرخ فوتبال را می چرخانند ، باز هم از فردا عملیات مافیایی خود را آغاز خواهند کرد و به دنبال راه فرار برای اربابانشان خواهند بود ، تا کی ما باید ناظر این بی عدالتی ها و سیاسی بازی ها در صحنه فوتبال باشیم خدا می داند.
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  من افشین رااینجورنمیشناختم
  سخنوروزبان آور
  بعدزفتن کالدرون ازش متنفرشده بودم امادیروزدیدم خیلی مسلط وخوب درمصاحبه هاحاضرشد
  درواقع مادرمصاحبه ها3-0بردیم شون
  تیم مان به همچین آدمی نیازشدیدی داره

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن