یک و دو

میناوند: بابت حرفی که نزدم عذرخواهی نمی کنم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1428 ] - دوشنبه, 5 اسفند 1398

میناوند: بابت حرفی که نزدم عذرخواهی نمی کنم

 پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ضمن تکذیب حرف هایی که از قول او در آستانه بازی با سپاهان مطرح شد، گفت: بابت حرفی که نزدم هرگز عذرخواهی نمی کنم. برخی ها چون ... 4 out of 5 based on 3 ratings.
میناوند: بابت حرفی که نزدم عذرخواهی نمی کنم

 پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ضمن تکذیب حرف هایی که از قول او در آستانه بازی با سپاهان مطرح شد، گفت: بابت حرفی که نزدم هرگز عذرخواهی نمی کنم. برخی ها چون ...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ضمن تکذیب حرف هایی که از قول او در آستانه بازی با سپاهان مطرح شد، گفت: بابت حرفی که نزدم هرگز عذرخواهی نمی کنم. برخی ها چون توان فنی برای رویارویی با پرسپولیس را ندارند به مسائل حاشیه ای روی می آورند.

مهرداد میناوند روز دوشنبه در گفت وگویی با اشاره به دیدار پرسپولیس و سپاهان که به خاطر مسائل حاشیه ای لغو شد، گفت: برخی ها به دلیل اینکه توان فنی رویارویی با پرسپولیس را ندارند، به مسائل حاشیه ای روی می آورند. فوتبال حرفه ای است و در فوتبال حرفه ای چیزی به عنوان دیر رسیدیم و این مسائل قابل پذیرش نیست.

وی افزود: متاسفانه از وقتی برخی ها به سپاهان آمدند همیشه بازی با پرسپولیس با حاشیه های خاصی همراه بوده است. متاسفانه این مسائل آفت فوتبال است. سوال من این است که  آیا در لیگ قهرمانان آسیا جرات داشتند یک دقیقه دیر در زمین حاضر شوند؟

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: متاسفانه مقابل هتل هواداران ما را کتک زدند. شیشه اتوبوس تیم را شکستند و خیلی از مسائل دیگر رخ داد که این موضوعات همیشه در اصفهان رخ داده است.

میناوند اضافه کرد: نزدیک 20 سال پیش ما با شموشک در زمین حریف بازی داشتیم و ترافیک در اطراف ورزشگاه  موجب شد تا دیر به ورزشگاه برسیم. ما در همان اتوبوس لباس عوض کردیم و تمرینات و گرم کردن پیش از بازی را در همان اتوبوس انجام دادیم. تنها 3 دقیقه قبل از شروع بازی به ورزشگاه رسیدیم و در زمان مقرر به میدان رفتیم. آن هم حدود 2 دهه قبل اما در فوتبال حرفه ای الان تیمی می آید و بازی نمی کند. فوتبال ایران که نباید بازیچه یک تیم شود.

وی در رابطه با اینکه گفته می شود او به مردم اصفهان توهین کرده و آنها هم خواهان عذرخواهی او شدند، گفت: به هیچ وجه اینطور نیست و این موضوع را تکذیب می کنم. در حال حاضر با یک برنامه ساده می توان چنین متنی را به نقل از هر فردی منتشر کرد.

میناوند تاکید کرد: یک سال خیلی خوب را در سپاهان پشت سر گذاشتم و چه بازیکنان قدیمی سپاهان و چه مردم خوب این شهر و هواداران سپاهان می دانند که من چقدر این شهر را دوست دارم. از طرفی خط قرمز من شهدا و خانواده آنها هستند. کسانی که برای حفظ آرامش ایران و مردم از جان خود مایه گذاشتند.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه تا صبح امروز بیهوده فحش خوردم اما به شدت آن را تکذیب می کنم. برای حرفی هم که نزدم عذرخواهی نخواهم کرد. من نمی دانم که تنها چرا وقتی عده ای در سپاهان هستند این مسائل مطرح می شود. فوتبال حرفه ای است و جای طرح این مسائل در آن نیست.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن