یک و دو

گل محمدی:سپاهانی ها نمی خواستند با ما بازی کنند

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 815 ] - سه شنبه, 6 اسفند 1398

گل محمدی:سپاهانی ها نمی خواستند با ما بازی کنند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با توجه به اینکه مدیرعامل باشگاه سپاهان اعلام کرد تا ساعت 15:30 منتظر بودند تا بازی لغو شود همه مسائل این دیدار کاملا مشخص شده... 5 out of 5 based on 2 ratings.
گل محمدی:سپاهانی ها نمی خواستند با ما بازی کنند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با توجه به اینکه مدیرعامل باشگاه سپاهان اعلام کرد تا ساعت 15:30 منتظر بودند تا بازی لغو شود همه مسائل این دیدار کاملا مشخص شده...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با توجه به اینکه مدیرعامل باشگاه سپاهان اعلام کرد تا ساعت 15:30 منتظر بودند تا بازی لغو شود همه مسائل این دیدار کاملا مشخص شده است.

یحیی گل محمدی در خصوص اتفاقات رخ داده در مورد عدم برگزاری دیدار تیمش و سپاهان اظهار داشت: من فکر می کنم فرمانده انتظامی اصفهان و آقای تابش خیلی موضوعات را مشخص کردند. اگر سپاهان اراده داشت از هتل بیرون بیاید، می توانست همانطور که ما از هتل خارج شدیم. در هر صورت سپاهانی ها می توانستند در 10 دقیقه همه کارهایشان را انجام بدهد یا حداقل بازیکنان ذخیره خود را به زمین بفرستند.

وی افزود: من حتی به  جلال مرادی گفتم 10 دقیقه بیشتر در زمین می مانیم تا بیشتر گرم کنیم. آنها می توانستند جلوه ای بدهند که آنها قصد حضور در زمین را دارند. خدا شاهد است من هیچ بازیکنی از سپاهان را داخل راهرو ندیدم و حتی از بازیکنانم هم سوال کردم که آیا کسی از سپاهانی ها گرم می کنند که آنها گفتند نه.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: این فیلمی که از گرم کردن بازیکنان سپاهان در راهرو منتشر شده را هر زمانی می توانستند بگیرند چون آنها بعد از تایم بازی  در ورزشگاه تمرین کردند. دوربینی هم که فیلم را ضبط کرده یک موبایل است  و دوربن مداربسته استادیوم نبوده است.

گل محمدی با اشاره به اتفاقات رخ داده عنوان کرد:همه چیز خیلی واضح و قانون مشخص می کند که این تیم میزبان بوده است. اگر هواداران پرسپولیس در مقابل هتل سپاهان این کارها را می کردند می شد آن را حادثه عنوان کرد ولی آنها نخواستند به میدان بیایند و حقیقتا من اراده ای از سپاهان برای بازی کردن ندیدم. خیلی از کارشناسان حقوقی هم در این زمینه حرف زدند. آن 30 دقیقه ای هم که منتظر ماندیم نباید می ماندیم چون حتی یک نفر از بازیکنان، تدارکات و کادر پزشکی سپاهان در زمین دیده نشد.

وی تاکید کرد: ما 30 دقیقه منتظر سپاهان بودیم و مسئولان مسابقه هم مشکلی برای برگزاری بازی نداشتند. وقتی میزبان دیر می آید دیگر مشکلات هیچ ربطی به ما ندارد. تا آنجایی که من سواد دارم اصلا نباید در آن 30 دقیقه هم منتظر می ماندیم.اگر آقایان می خواستند، بازی برگزار می شد.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه انتظارش از کمیته انضباطی چیست گفت: من فکر می کنم قانون مشخص است و مساله پیچیده نیست.با توجه به اینکه خود آقای تابش اعلام کرد تا ساعت 15:30 منتظر بودند تا بازی لغو شود همه چیز را مشخص کرد. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two
چيدمان به ترتيب :
  • محسن عباسی
    محسن عباسی :
    حرف های یحیی خیلی خوب و معقول بود و حرف های انصاری فرد هم خوب بود ولی نباید میگفت فیلم گرم کردن سپاهانی ها مال امروز بوده چون اگه حتی یک درصد احتمال باشه که حرفش دروغ باشه سپاهانی ها همون رو علم میکنن و دوباره هوچی گری می کنن کما اینکه دیدیم قلعه نویی همون حرف رو دستش گرفت و گفت اگه ثابت بشه فیلم مال همون روز بوده پس حق با ماست. اصلا نیازی نبود انصاری فر اینو بگه حالا اونا هرزمانی و هر جایی خودشون رو گرم کرده باشن چه فرقی داره؟ این اصلا به موضوع مرتبط نبود.
    امیدوارم انصاری فر برای حرفش دلیل و سند محکمی داشته باشه وگرنه بهونه دست اونا داده

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن