یک و دو

فهمیدید مدیر تیم یعنی چه؟

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 3336 ] - سه شنبه, 6 اسفند 1398

فهمیدید مدیر تیم یعنی چه؟

فارغ از تمام اتهاماتی که باشگاه سپاهان در بیانیه اش به افشین پیروانی زده آنچه او در نقش مدیر تیم پرسپولیس طی این دو روز انجام داده از نظر هواداران پرسپولیس و ... 5 out of 5 based on 20 ratings.
فهمیدید مدیر تیم یعنی چه؟

فارغ از تمام اتهاماتی که باشگاه سپاهان در بیانیه اش به افشین پیروانی زده آنچه او در نقش مدیر تیم پرسپولیس طی این دو روز انجام داده از نظر هواداران پرسپولیس و ...

ارتش سرخ دات كام :

فارغ از تمام اتهاماتی که باشگاه سپاهان در بیانیه اش به افشین پیروانی زده آنچه او در نقش مدیر تیم پرسپولیس طی این دو روز انجام داده از نظر هواداران پرسپولیس و آنهایی که با واژه مدیر تیم آشنایی ندارند فوق العاده مثبت و جالب توجه بوده است.

طی سال های اخیر همواره در محافل فوتبالی این بحث مطرح بوده که مدیر تیم های فوتبال یا همان عنوان سرپرست تیم دقیقاً چه کاری انجام می دهد یا این سؤال به صورت جزئی تر مطرح می شد که مدیر تیم غیر از تهیه بلیت سفرها، هماهنگی با هتل محل اردوها، مسائل مربوط به رفت و آمد و تمرین یا شرکت در جلسات هماهنگی مسابقات چه نقشی در تیم ایفا می کند؟

با این حال افشین پیروانی چه در مقطع اول حضورش در این سمت در تیم پرسپولیس و چه حالا که دوباره به کارش برگشته و به عنوان مدیر در تیم خودش فعالیت می کند سمت مدیر تیم فوتبال را به صورت تازه ای برای اهالی فوتبال و رسانه ها باز تعریف کرده است.

در روز بازی با سپاهان و بحران هایی که تیم حریف برای پرسپولیس ایجاد کرد نقش افشین پیروانی در مدیریت تیم و مقابله با حاشیه ها و بحران ها کاملاً مشخص و آشکار بود. پیروانی که با تجربه فوتبالی بازیگری و مربیگری در تیم بزرگ پرسپولیس و البته با تکیه بر مبانی تئوریک علم مدیریت این سمت را پذیرفته اجازه نداد پرسپولیس اسیر مشکلات ایجاد شده در ورزشگاه نقش جهان شود. او به موقع تیم را جمع کرد، بازیکنان را برای گرم کردن به زمین فرستاد و سر ساعت آماده مسابقه کرد. هر چند این کار روتین مدیر تیم به حساب می آید اما در شرایط ویژه ای که آن روز در ورزشگاه وجود داشت اینکه پیروانی نهایت تلاشش را کرد تا همه چیز طبق قانون جلو برود و بهانه ای دست حریف و سازمان لیگ ندهد ستودنی و غیر قابل انکار بود.

این نحوه مدیریت در کوتاه نیامدن برای بازی در زمان دیگر و با تأخیر بیشتر هم مشهود بود و پیروانی اینجا هم طبق قانون با مسأله برخورد کرد تا پرسپولیس در این ماجرا دست بالا را داشته باشد. او مقابل دخالت هایی که برای شروع با تأخیر بیشتر بازی صورت گرفت کوتاه نیامد و کار را به صورت قانونی پیش برد تا کسی نتواند تیم پرسپولیس را متهم کند.

در عین حال ساعاتی بعد از این اتفاقات واکنش پیروانی به مصاحبه تلویزیونی امیر قلعه نویی فوق العاده بود و به خوبی از حق پرسپولیس در تلویزیون دفاع کرد. در عین حال مصاحبه های پیروانی در این دو روز ادامه داشته و او کاملاً هوشمندانه این مسأله را پیش می برد تا نشان دهد غیر از وظایف روتین مدیر تیم که در سطور نخست این مطلب بدان اشاره شد، کاپیتان سابق سرخ ها در هر دو مقطع مدیریتش بر تیم، مسائل مهمی مثل جلوگیری از اعتصاب بازیکنان، جمع کردن حاشیه های تمرین، مشکلات بین بازیکنان و مربی و ... را مدیریت کرده و البته بخش مهمی از آنها را هم رسانه ای نکرده است.

باشگاه سپاهان دیروز افشین پیروانی را به آداب و رفتار برادر بزرگترش ارجاع داد اما با بررسی دقیق تر مصاحبه پیروانی مشخص می شود این اتهامات بی پایه و اساس تلقی می شود ضمن اینکه در فوتبال ایران افشین پیروانی قطعاً فرد مهم تری نسبت به غلامحسین پیروانی است.

 

مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two
چيدمان به ترتيب :
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  سخنوری وتسلط برخودش درحین مصاحبه های مطبوعاتی عالی بود
  آقایحیی آدم سخنوری نیست .انصاری فردهم همین طور
  مادقیقابه آدمی مثل افشین احتیاج داشتیم
 • احمد بناروئي
  احمد بناروئي :
  آفرین به افشین باتعصب وباغیرت پرسپولیس
  بسیار کار پسندیده ای کردید
  چون قانونی بود کارتون و درادامه همین روال کار هست
  اطمینان دارم که باوجود افرادی مثل افشین و جناب انصاری فرد
  حق مسلم پرسپولیس که همان نتیجه سه برصفرهست گرفته خواهد شد
  تا بدانند که مملکت قانون دارد
  آخه تا کی سپاهان و قلعه نوعی با لابی گری می توانند سوء استفاده ببرند؟

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن