یک و دو

لباس های جدید را هیچ کس ندید!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1428 ] - سه شنبه, 6 اسفند 1398

لباس های جدید را هیچ کس ندید!

در بازی با سپاهان از لباس های جدید پرسپولیس رونمایی شد. لباس هایی جذاب و شکیل که طرحی اختصاصی داشت و جالب به نظر می رسید. در پیراهن های جدید پرسپولیس و در زمی... 5 out of 5 based on 2 ratings.
لباس های جدید را هیچ کس ندید!

در بازی با سپاهان از لباس های جدید پرسپولیس رونمایی شد. لباس هایی جذاب و شکیل که طرحی اختصاصی داشت و جالب به نظر می رسید. در پیراهن های جدید پرسپولیس و در زمی...

ارتش سرخ دات كام :

در بازی با سپاهان از لباس های جدید پرسپولیس رونمایی شد. لباس هایی جذاب و شکیل که طرحی اختصاصی داشت و جالب به نظر می رسید.

در پیراهن های جدید پرسپولیس و در زمینه سرخرنگ آن اشکالی شبیه به لوگوی پرسپولیس و با رنگی تیره در بخش جلوی آن قرار گرفته و طرح جذابی را شکل داده بود که تنها دقایقی رویت شد چرا که بازیکنان بعد از مراسم ابتدایی مسابقه و گرفتن عکس تیمی لحظات کوتاهی در زمین ماندند و با دستور ناظر بازی به رختکن رفتند.

بعد از طرح اولیه آلشپورت برای البسه پرسپولیس که در نیم فصل اول استفاده شد پرسپولیس در نیم فصل دوم تا کنون از لباس هایی با دو طرح متفاوت استفاده کرده است که اولی در دیدار با شارجه و دربی استفاده شد و دومی قرار بود در دیدار مقابل سپاهان استفاده شود که حالا باید تا روز بازی با شهرخودرو منتظر تماشای دوباره اش باشیم.

گفتنی است طرح پیراهن های دوم پرسپولیس که سفید رنگ است نیز در نیم فصل دوم تغییر کرده است. همچنین قرار بود پرسپولیس این فصل لباس سومی هم داشته باشد و مثل بسیاری از تیم های بزرگ اروپایی از یک رنگ جذاب برای این لباس استفاده کند که شبکه های اجتماعی آلشپورت این لباس را لو دادند. این لباس به رنگ خاکستری با سرآستین های زرشکی است و طرحش دقیقاً همین طرح لباس های جدید پرسپولیس است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن