یک و دو

3 بر صفرها در تاریخ پرسپولیس 3 برد و 14 باخت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1264 ] - سه شنبه, 6 اسفند 1398
3 بر صفرها در تاریخ پرسپولیس 3 برد و 14 باخت

پرسپولیس برابر تیم فوتبال سپاهان بازی نکرد …بازی 2 تیم در شرایطی که مقدر است با برد تیم پرسپولیس در رای انضباطی توام خواهد بود …در تاریخ بازی های بین 2 تیم پر...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس برابر تیم فوتبال سپاهان بازی نکرد …بازی 2 تیم در شرایطی که مقدر است با برد تیم پرسپولیس در رای انضباطی توام خواهد بود …در تاریخ بازی های بین 2 تیم پرسپولیس و رقبایش این تیم بیشترین نتایج انضباطی را به ضرر خودش متحمل شده است.

1-در سال 1348 و در مسابقات باشگاه های تهران تیم فوتبال پرسپولیس از استقلال یک بر صفر عقب بود که گل مساوی را زد، داور گل را قبول نکرد و بازی به هم خورد و نتیجه 3بر صفر به نفع استقلال شد. پرسپولیس در اعتراض به این حکم هفته بعد برابر تیم برق هم به میدان نرفت و3بر صفر بازنده اعلام شد. این 2 باخت حداکثر پرسپولیس را چند پله در جدول بالا می برد…. به عبارتی این نتیجه انضباطی زیاد به مدد تیم فوتبال پرسپولیس نیامد .

2-در سال 49 بازی بین 2 تیم پرسپولیس و تاج در نیمه نهایی لیگ اول منطقه ای، بر اساس حکم انضباطی 3بر صفر به سود حریف شد. با این رای انضباطی استقلال به فینال رفته و قهرمان هم شد و پرسپولیس نتوانست  به فینال رسیده و قهرمانی را از دست داد .

3-در سال 55 دیدار پرسپولیس و شهباز به علت حضور غیرقانونی بازیکنی به نام بهمن کردان 3بر صفر به سود پرسپولیس شد و اگر پرسپولیس برنده این دیدار نمی شد حداکثر در جدول رده بندی لیگ این سال به جای رتبه دوم، رتبه سوم را به دست می آورد .

4-در سال 60  و در مسابقات باشگاه های تهران پرسپولیس بنا به اعتراضش به هیات فوتبال تهران در مسابقه با هما در بازی شرکت نکرده و3بر صفر بازنده اعلام شد. اگر پرسپولیس به جای باخت 3بر صفر به تیم هما این تیم را 3بر صفر  می برد در جدول رده بندی مسابقات عنوان قهرمانی را به دست می آورد .

5-در سال 62 پرسپولیس در مسابقات تهران برابر تیم فوتبال شاهین تهران 5بر 2 برنده شد اما رای انضباطی حکم 3بر صفر را به سود تیم شاهین تغییر داد. بر این اساس پرسپولیس قهرمانی را از دست داد و عنوان دوم را در مسابقات فوتبال باشگاه های تهران به دست آورد .

6-در سال 64 و در مسابقات باشگاه های تهران 3 بازی به سود تیم های رقیب پرسپولیس تغییر یافت .پرسپولیس برابر تیم راه آهن، بوتان و پتروشیمی 3بر صفر بازنده اعلام شد البته پرسپولیس به تیم پتروشیمی باخته بود اما 2 بازی دیگر را شکست داده بود.

7-در سال 72 پرسپولیس به شدت درگیر بازی های هم زمان تیم ملی فوتبال و خودش بود چراکه سرمربی هر 2 تیم یک نفر یعنی علی پروین بود .

در این سال پرسپولیس به علت ازدحام جدول مسابقات برابر تیم فوتبال نساجی قائمشهر به میدان نرفته و3بر صفر بازنده اعلام شد. علی پروین فکر می کرد به این عنوان که سرمربی تیم ملی فوتبال هم هست، غیبت اش در بازی برابر نساجی منعی نداشته باشد اما صفی زاده که تازه رییس فدراسیون فوتبال شده بود سر سازش با پرسپولیسی که سرمربی اش سرمربی تیم ملی هم بود نداشت!

8-در سال 1373 پرسپولیس عملکردی رویایی در مسابقات لیگ کشور داشت، این تیم در گروه خود با برتری قابل ملاحظه اول شد. تیم کشاورز تیم دوم این گروه بود، در گروه مقابل تیم های سایپا تیم اول گروه شده و استقلال در گروه خود دوم شد. در نیمه نهایی پرسپولیس و استقلال روبروی هم ایستادند، مسابقه تا اواسط نیمه دوم 2بر صفر به سود استقلال بود اما در ادامه، اشتباه داور مسابقه بازی را به تعادل کشاند. پرسپولیسی ها اعتراض کرده و بازی تعطیل شد کمیته انضباطی بازی را 3بر صفر به سود استقلال کرد ….

پرسپولیس قهرمانی را این گونه از دست داد…با یک رای انضباطی و….

9-در جام حذفی سال 75 و درحالی که پرسپولیس به نیمه نهایی رسیده بود انصرافش از ادامه مسابقات منجر به صعود برق شیراز به فینال شد .

10-در جام حذفی سال 78 هم بعد از 2برد در 2 مرحله اول در یک چهارم پرسپولیس برابر تیم فوتبال بهمن بازی نکرده و بازنده اعلام شد.

11-در مسابقات فوتبال باشگاه های کشور در سال 77 تیم پرسپولیس رای انضباطی به نفع خود گرفت .در این مسابقات تیم فوتبال پرسپولیس در روز اولین انتخابات شوراها باید به مصاف فولاد می رفت اما میزبان اعلام  کرد نمی تواند میزبانی این مسابقه را عهده دار باشد وبر این اساس بود که تیم فوتبال پرسپولیس برابر فولاد 3بر صفر برنده اعلام شد هرچند پرسپولیس رد این مقطع عالی رفتار کرده بود و14بازی متوالی را برده بود و فولاد را هم به راحتی شکست می داد بااین حال نتیجه انضباطی همین بود که ثبت شد. پرسپولیس در این سال از تیم دوم در پایان فصل 12 امتیاز بیشتر داشت و اگر این 3 امتیاز را هم از دست می داد به طور قطع با 9امتیاز فاصله از تیم دوم قهرمان مسابقات می شد.

13-بعد از ماجرای بازی جام حذفی پرسپولیس و شموشک نوشهر در سال 80 که منجر به سقوط سقف ورزشگاه شد پرسپولیس به احترام رقیب و تماشاگرانش در میدان حاضر نشد و تیم رقیب صعود کرد

14-در بازی های پرسپولیس برابر رقبایش رد لیگ پنجم حرفه ای یک اتفاق بین المللی نتایج را دچار تغییر کرد. در این سال به علت شکایت کریستوفر ره لیبریایی ، فیفا 6امتیاز از تیم پرسپولیس گرفت و پرسپولیس که در جدول رده بندی تیم نهم مسابقات شده بود به رتبه سیزدهم تنزل پیدا کرد .

15-در بازی های پرسپولیس در لیگ هفتم حرفه ای بار دیگر مسایل انضباطی دخالت داشت …پرسپولیس در صدر جدول بود که خبر آمد فیفا به علت شکایت رافائل ادریو 6 امتیاز از تیم کسر کرده است! پرسپولیس به رده دوم سقوط کرد .این تیم که باید رد بازی آخر 62 امتیازی باشد 56 امتیازی شد و اگر گل دقیقه 97 سپهر حیدری نبود این افت امتیاز منجر به این می شد که قهرمانی به شکلی آشکار از بین برود .

16-در مسابقه سوپر جام سال 97 کشور تیم استقلال اعلام کرد حاضر نیست در مسابقه حضور پیدا کند! پرسپولیس که خودش را برای بازی آماده کرده بود به آن گردن نهاد اما استقلال در میدان حضور نیافته و رسماً 3بر صفر بازنده اعلام شد …..


برچسب ها : پرسپولیس persepolis

مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن