یک و دو

خواجه وند: خواستار اجرای ماده 12 انضباطی هستیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 823 ] - سه شنبه, 6 اسفند 1398

خواجه وند: خواستار اجرای ماده 12 انضباطی هستیم

مسوول حقوقی باشگاه پرسپولیس می گوید این باشگاه درباره بازی با سپاهان خواستار اجرای ماده 12 انضباطی است که همان سه بر صفر اعلام شدن نتیجه مسابقه است. مهدی خواج... 5 out of 5 based on 4 ratings.
خواجه وند: خواستار اجرای ماده 12 انضباطی هستیم

مسوول حقوقی باشگاه پرسپولیس می گوید این باشگاه درباره بازی با سپاهان خواستار اجرای ماده 12 انضباطی است که همان سه بر صفر اعلام شدن نتیجه مسابقه است. مهدی خواج...

ارتش سرخ دات كام :

مسوول حقوقی باشگاه پرسپولیس می گوید این باشگاه درباره بازی با سپاهان خواستار اجرای ماده 12 انضباطی است که همان سه بر صفر اعلام شدن نتیجه مسابقه است.

مهدی خواجه وند در گفت وگویی درباره وضعیت حقوقی دیدار سپاهان و پرسپولیس که برگزار نشد، اظهار کرد: موضوع بسیار ساده است و ما با موضوع حقوقی پیچیده ای مواجه نیستیم. تیم ها تکلیف دارند در زمان مقرر در زمین بازی حاضر باشد تا بازی برگزار شود. در ماده 8 آیین نامه مسابقات سازمان لیگ، کاملا مشخص شده که تیم ها از چه زمانی باید در زمین مسابقه حاضر شوند و چگونه تیم ها باید گرم کنند و داور چطور باید سوت آغاز بازی را بزند. این ماده کاملا مشخص است و نیازی به تفسیر ندارد. در برای بازی سپاهان و پرسپولیس هم سازمان لیگ زمانی را مشخص کرده بود و پرسپولیس در زمان مقرر در زمین مسابقه حاضر شد و سپاهان هم این تکلیف را داشت و متاسفانه با وجود این که همه عوامل مثل ناظر بازی و داوران در زمین مسابقه حاضر بودند، سپاهان در زمین مسابقه حاضر نمی شود. به همین خاطر این موضوع مشمول ماده 62 قانون انضباطی خواهد شد. یعنی باید نتیجه ای که در این ماده انضباطی پیش بینی شده، اعلام شود.

او افزود: درباره حاضر نشدن در زمین، سپاهانی ها توجیحاتی داشتند که به نظر من افکار عمومی را قانع نکرد و به نوعی لوث شده است. این که تیمی در هتل بماند و امیدوار باشد که بازی لغو شود، کار درستی نیست. در یک برنامه تلویزینی مدیرعامل باشگاه سپاهان صراحتا عنوان کرد که تا ساعت 15:30 تیمش در هتل منتظر بود تا بازی لغو شود. بعد از آن توضیحات دیگری هم عنوان شد که قابل قبول نبود.

مسوول حقوقی باشگاه پرسپولیس درباره این که کمیته انضباطی در ابلاغی از این باشگاه توضیح خواسته، اظهار کرد: ما پاسخ مناسب را تهیه و ارسال کردیم. در آیین نامه مسابقات ماده 12 هم وجود دارد که در آن شرایط غیر قابل پیش بینی را در نظر گرفته است و آن زمانی که گفته می شود داور می توانست بازی را نگه دارد، برای ماده 12 است. این درحالی  است که موضوع تیم سپاهان مشمول ماده 12 نیست. البته خروج ما از زمین هم به دستور ناظر بازی بود.

وی ادامه داد: مسوولیت تماشاگران بر عهده تیم میزبان است. اگر فرض کنید ما این توجیه را بپذیریم که هواداران سپاهان اجازه ندادند این تیم به ورزشگاه بیاید، اگر این گونه باشد که اگر تیمی نخواهد مسابقه را انجام بدهد به 50 نفر از هوادارنش می گوید که مقابل هتل شان تجمع کنند تا به ورزشگاه نروند. درباره موضوع باشگاه سپاهان که فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان صراحتا عنوان کرد که هر زمانی می خواستند، پلیس مقدمات حرکت اتوبوس سپاهان را فراهم می کرد.

او در پایان در پاسخ به این سوال که درخواست باشگاه پرسپولیس از کمیته انضباطی برای دیدار برابر سپاهان چیست؟ گفت:  ما خواستار اجرای ماده 62 انضباطی هستیم و در این ماده صراحتا عنوان شده که بازی باید سه بر صفر اعلام شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن