یک و دو

توقع از كميته انضباطي: ثابت كنيد مردم «مسخره» نيستند!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2297 ] - سه شنبه, 6 اسفند 1398

توقع از كميته انضباطي: ثابت كنيد مردم «مسخره» نيستند!

پرونده بازي لغو شده سپاهان- پرسپوليس به كميته انضباطي ارجاع شده است و مسوولان اين كميته هم گفته اند ظرف يك هفته آينده راي قطعي را در مورد اين مسابقه صادر خواه... 5 out of 5 based on 12 ratings.
توقع از كميته انضباطي: ثابت كنيد مردم «مسخره» نيستند!

پرونده بازي لغو شده سپاهان- پرسپوليس به كميته انضباطي ارجاع شده است و مسوولان اين كميته هم گفته اند ظرف يك هفته آينده راي قطعي را در مورد اين مسابقه صادر خواه...

ارتش سرخ دات كام :

پرونده بازي لغو شده سپاهان- پرسپوليس به كميته انضباطي ارجاع شده است و مسوولان اين كميته هم گفته اند ظرف يك هفته آينده راي قطعي را در مورد اين مسابقه صادر خواهند كرد. اين وسط اما از فدراسيون فوتبال انتظار مي رود نشان بدهد خودش، فوتبال ايران و از همه مهم تر مردم علاقه مند در كشورمان «مسخره» نيستند و نمي شود دو بدون هيچ هزينه و غرامتي، دو ساعت آنها را مچل كرد و سر كار گذاشت و بعد هم اعلام کنی ما قصد بازی داشتیم ولی پرسپولیسی ها ورزشگاه را ترک کردند و یا اینکه در راهروهای نقش جهان مشغول گرم کردن بودیم تا آماده بازی شویم!

ساده و بدون تعارف، كميته انضباطي در دوره اسماعيل حسن زاده موفق نشد در مورد حوادث رخ داده در فينال جام حذفي فصل گذشته راي مكفي و قانع كننده بدهد. الان اما انتظار مي رود در دوره مديريت جديد كه دست بر قضا بر عهده يك حسن زاده ديگر (ابوالفضل) گذاشته شده، مسايل اصفهان به طور جدي تر مورد بررسي قرار بگيرد و حكمي صادر شود كه مردم احساس ارزش و اهميت كنند. نبايد اينطور باشد كه بيننده هوادار فوتبال دو ساعت جلوي تلويزيون معطل شود و مدام به او بگويند پنج دقيقه ديگر بازي آغاز خواهد شد، اما آخرش مسابقه را لغو كنند. مماشات با كساني كه عصر دوشنبه اين بساط را ساختند، تنزل دادن جايگاه مردم و ارزش و اعتبار آنهاست. همانطور كه مي بينيد و مي شنويد مديران سپاهان براي توجيه كاري كه كردند، مدام به حواشي فينال جام حذفي استناد مي كنند. دليل اين مساله هم آن است كه با اتفاقات اهواز به درستي برخورد نشد؛ حالا اگر در مورد پرونده اصفهان هم لاپوشاني و مدارا شود، فردا در شهري ديگر شاهد توهين به جايگاه و منزلت مردم و ساحت قانونگذاري در فوتبال ايران خواهيم بود.

ما در جايگاه صدور حكم نيستيم. مستندات را بگيريد و پرونده را دقيق بخوانيد، اما نهايتا حكمي بدهيد كه مردم حس كنند از آنها و از وقت شان كه آنطور غيرمحترمانه تلف شد، دفاع شده است. در خصوص نتیجه بازی تکلیف روشن است اما اين وظيفه دشوار، اما قطعي كميته انضباطي و ساير اركان قضايي فدراسيون است که در خصوص سایر مسائل و پشت پرده ها حکم دهند. مي دانيم سخت است، اما همين يك بار را ريش سفيدي و مصلحت انديشي نكنيد لطفا!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two
چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    کمیته انظباطی در یکی از بحرانی ترین شرایط قرار گرفته از طرفی بطور قاطع سپاهان مقصر واقعه بوده و قصور تیم سپاهان باتوجه به شواهد و قراین مشهود و کافی هست.از طرف دیگر اگر بخواد سیاسی کاری کنه و مثلا جریمه سنگینی تعیین کنه و بازی رو تکرار کنه یک بدعت خطرناک و یک رویه غیرقانونی رو ابداع کرده که در آینده مطمئن باشید تکرار خواهد شد و دودش به چشم فوتبال خواهد رفت..از طرفی نکته جالب اینه که در رای به کدام ماده میخواد استناد کنه.امیدوارم قاضی کمیته انظباطی مستقل و عادلانه رای بده و تحت تاًثیر مراجع دیگر قرار نگیره چون صددرصد توسط اساتید حقوق تحلیل خواهدشد.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن