یک و دو

باوی: گل محمدی باید در این شرایط سخت خودش را نشان دهد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 574 ] - چهارشنبه, 7 اسفند 1398

باوی: گل محمدی باید در این شرایط سخت خودش را نشان دهد

کریم باوی مهاجم سابق پرسپولیس و تیم ملی در خصوص شرایط این تیم و اتفاقات حاشیه ای که نهایتاً در راه برگزاری بازی پرسپولیس و سپاهان به وجود آمد و این دیدار برگز... 5 out of 5 based on 1 ratings.
باوی: گل محمدی باید در این شرایط سخت خودش را نشان دهد

کریم باوی مهاجم سابق پرسپولیس و تیم ملی در خصوص شرایط این تیم و اتفاقات حاشیه ای که نهایتاً در راه برگزاری بازی پرسپولیس و سپاهان به وجود آمد و این دیدار برگز...

ارتش سرخ دات كام :

کریم باوی مهاجم سابق پرسپولیس و تیم ملی در خصوص شرایط این تیم و اتفاقات حاشیه ای که نهایتاً در راه برگزاری بازی پرسپولیس و سپاهان به وجود آمد و این دیدار برگزار نشد، حرف می زند.

*باید با بیماری کرونا که حال شیوع و گسترش یافتن است در فوتبال چگونه برخورد کرد؟
 متأسفانه سایه بلند بیماری کرونا بر سر فوتبال هم افتاده و مسابقات و تیم های ما را تحت تأثیر خودش قرار داده است؛ بیماری که خطر گرفتن میزبانی از تیم های ما در آسیا را دارد و به هر حال در هر شرایطی ممکن است به ما لطمه بزند.

*فکر می کنید برگزاری بازی ها بدون تماشاگر بهتر است یا اینکه بازی های فوتبال با وجود بیماری کرونا باید تعطیل شود؟
 بیماری کرونا سلامتی مردم را به مخاطره انداخته است. برگزاری بازی بدون تماشگر روش خوبی است اما از این موضوع تیم های بدون تماشاگر به شدت آسیب می بینند و به نوعی قدرت میزبانی شان بدون استفاده از تماشاگر به نوعی به صفر می رسد. به همین دلیل برگزاری بازی ها بدون تماشاگر کلاً به ضرر تیم های پرطرفدار است و اعمال چنین روشی تیم های پرطرفدار را متضرر می سازد.

*در خصوص بازی پرسپولیس و شهر خودرو که بدون تماشاگر برگزار می شود چه ارزیابی دارید؟
 بازیکن پرسپولیس به عشق هوادارش به میدان می رود و با انرژی مضاعفی که آنها به تیمشان می دهند بازیکنان با قدرت می جنگند اما به هر حال با وجود ضرر شدیدی که پرسپولیس از برگزار شدن بازی بدون تماشاگر متحمل می شود باز هم شانس پرسپولیس برای پیروزی زیاد است. یحیی گل محمدی از تیم سابقش شناخت خیلی خوبی دارد و به قولی تیم شهر خودرو را مانند کف دستش می شناسد از همین رو این موضوع خیلی می تواند به پرسپولیس کمک کند تا سرخ پوشان بتوانند با برنامه های سرمربی شان تیم حریف را تحت تأثیر خودشان قرار دهند. یحیی هم مربی است که هواداران بعد از سپری کردن شرایط موفق چند سال اخیر از او انتظار موفقیت دارند به همین دلیل سرمربی پرسپولیس باید در چنین شرایط سختی ارزش کاری خودش را نشان دهد و به نوعی مربی صاحب سبکی که اساس کارش بر روی مالکیت توپ و بازی تهاجمی است حتماً باید با کارش و موفقیتش به کارش و عملکردش صحه بگذارد. شهر خودرو تیم خوبی است اما پرسپولیس برای تثبیت صدرنشینی اش چاره ای جز برد ندارد و اگر نتواند بازی های خانگی و امتیازات خانگی را به شکل کامل کسب کند، ممکن است قهرمانی اش به مخاطره بیفتد به همین دلیل بازیکنان پرسپولیس حتماً با شناخت کامل سرمربی شان فقط برای برد و پیروزی تلاش خواهند کرد. پرسپولیس ابزار لازم برای موفقیت را دارد و با تیم خوب و نیمکت کاملی که سرمربی پرسپولیس در اختیار دارد انتظار از پرسپولیس کسب سه امتیاز و تثبیت صدرنشینی و حفظ فاصله با بقیه مدعیان است.

*اگر به هر دلیلی نتوانند بیماری کرونا را کنترل کنند به نظرتان چه تدبیری باید اندیشید؟
 اگر مسئولان نتوانند بیماری را کنترل کنند باید بازی ها را تعطیل کنند که نه مردم بیشتر آسیب ببینند و نه تیم ها خصوصاً تیم های پرطرفدار کمتر آسیب ببینند.

*در رابطه با ضعف مدافعان پرسپولیس که در سه بازی اخیر 6 گل دریافت کرده اند، چه نظر کارشناسی دارید؟
خستگی و فشار بازی ها در کنار جابه جایی ها در خط دفاعی موجب شده تا عناصر دفاعی پرسپولیس آن قدرت بالای گذشته را نداشته باشند به همین دلیل سرمربی پرسپولیس باید از وقفه ای که در لیگ می افتد نهایت استفاده را در راه حل مشکلات تیمش انجام دهد.

*در مورد اتفاقات بازی سپاهان و پرسپولیس که نهایتاً هم برگزار نشد، چه صحبتی دارید؟
پرسپولیس که طبق مقررات در زمین بازی حاضر شد اما تیم سپاهان به دلایلی متعدد حاضر به بازی نشد. هواداران میلیونی پرسپولیس انتطار رأی عادلانه از سوی کمیته انضباطی را دارند به دلیل حقایق مشخص شده و از همین رو حق پرسپولیس کسب سه امتیاز بازی با سپاهان و بازنده شدن تیم سپاهان با حکم سه بر صفر است؛ رأیی که با مستندات واضح پرسپولیس و توضیحات شفافی که در دو برنامه تلویزیونی و فوتبالی ارائه شد، مشخص گردید که حق با پرسپولیس است و باید به شکل عادلانه حق پرسپولیس به این تیم داده شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

موافق اعلام قهرمانی پرسپولیس بدون برگزاری لیگ هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن