یک و دو

بیرانوند: شرایط سختی است و خودمان باید مراقب خودمان باشیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 874 ] - چهارشنبه, 7 اسفند 1398

بیرانوند: شرایط سختی است و خودمان باید مراقب خودمان باشیم

علیرضا بیرانوند، گلر شماره یک پرسپولیس که در بازی با سپاهان نیمکت نشین بود اما بازی انجام نشد تا او چیزی را از دست بدهد از فراموش کردن اتفاقات اصفهان و آماده ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
بیرانوند: شرایط سختی است و خودمان باید مراقب خودمان باشیم

علیرضا بیرانوند، گلر شماره یک پرسپولیس که در بازی با سپاهان نیمکت نشین بود اما بازی انجام نشد تا او چیزی را از دست بدهد از فراموش کردن اتفاقات اصفهان و آماده ...

ارتش سرخ دات كام :

علیرضا بیرانوند، گلر شماره یک پرسپولیس که در بازی با سپاهان نیمکت نشین بود اما بازی انجام نشد تا او چیزی را از دست بدهد از فراموش کردن اتفاقات اصفهان و آماده شدن برای بازی با شهرخودرو حرف به میان می آوردو در این بین امیدوار است هرچه زودتر ویروس کرونا از ایران برود تا هواداران به ورزشگاه بیایند و مردم در آرامش زندگی کنند.

*وضعیت تمرینات تیم برای بازی با شهر خودرو بعد لغو بازی با سپاهان به چه صورت است؟
تمرینات خوبی را بعد سفر دو روزه ای که به اصفهان داشتیم پشت سر گذاشتیم هرچند که دوست داشتیم بازی با سپاهان انجام می گرفت. به هرحال شرایط فشردگی بازی ها به خاطر تیم ملی را درکمی کنیم و با فراموش کردن بازی با سپاهان آماده بازی با شهر خودرو می شویم و روی بازی این تیم متمرکز شده ایم. امیدوارم در این بازی که بدون تماشاگر است برنده باشیم و این ویروس هم از بین برود تا هواداران هرچه زودتر کنارمان باشند.

*هواداران پرسپولیس منتظر رای سه بر صفر بازی با سپاهان هستند. نظر تو در این خصوص چطور هست؟  
این موضوعی است که باید توسط کمیته انضباطی و فدراسیون صورت بگیرد و به نظرم یک تصمیم سخت خواهند داشت. به هرحال سپاهان هم تیم بزرگی است که در کورس قهرمانی دارد و  چون شرایطی مثل پرسپولیس دارد این مساله کار تصمیم گیری را برای فدراسیون فوتبال سخت می کند.

*بازی با شهر خودرو که در مسابقه رفت پرسپولیس بازنده شد را چطور می بینی؟
صددرصد در این بازی به برد فکر می کنیم و قطعا مقابل تیمی که سه سال قهرمان شده همه تیم ها با قدرت به میدان می آیند. تمرینات خودمان را پشت سر می گذاریم و با تلاش کادرفنی و آنالیز کامل این بازی، برای سه امتیاز شهرخودرو آماده می شویم.  کادرفنی و بچه های تیم زحمات زیادی می کشند و امیدواریم با چهارمین قهرمانی بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم.

*این روزها کشور درگیر یک بیماری وحشتناک به اسم کروناست که متاسفانه برخی هموطنان کشورمان درگیر آن هستند. به عنوان یک بازی ملی پوش برای این شرایط چه توصیه ای داری؟
در اصفهان به خاطر این اتفاق مردم عزیزمان نتوانستند به ورزشگاه بیایند و بازی بدون تماشاگر برگزار شد و قرار است تا 10 روز آینده این مساله ادامه داشته باشد. قطعا در این شرایط ما خودمان می توانیم به خودمان کمک کنیم و بهترین اتفاق این است که مراتب احتیاطی را رعایت کنیم. بعد بازی با سپاهان و هنگامی که وارد فرودگاه شدیم، همسرم از من خواست یکسری لوازم ضدعفونی خریداری کنم که جالب بود که به من یک عضو تیم ملی هستم یک ماسک ندادند تا برای بچه هایم ببرم. به نظرم باید خودمان مراقب خودمان باشیم و این اتفاق سختی است که امیدوارم هرچه زودتر از بین برود و مردم عزیزمان با آرامش زندگی کنند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن