یک و دو

نامه اماراتی ها به AFC: برای لیگ قهرمانان به ایران نمی آییم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1335 ] - چهارشنبه, 7 اسفند 1398

نامه اماراتی ها به AFC: برای لیگ قهرمانان به ایران نمی آییم

باشگاه های اماراتی با ارسال نامه ای به فیفا اعلام کرده اند در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به میزبانی ایران حضور نخواهند یافت. پس از انتشار اخبار و شایعات شیوع و... 3 out of 5 based on 2 ratings.
نامه اماراتی ها به AFC: برای لیگ قهرمانان به ایران نمی آییم

باشگاه های اماراتی با ارسال نامه ای به فیفا اعلام کرده اند در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به میزبانی ایران حضور نخواهند یافت. پس از انتشار اخبار و شایعات شیوع و...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه های اماراتی با ارسال نامه ای به فیفا اعلام کرده اند در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به میزبانی ایران حضور نخواهند یافت.

پس از انتشار اخبار و شایعات شیوع ویروس کرونا در ایران و بازتاب آن در کشورهای منطقه باشگاه های اماراتی تصمیم گرفته اند در دور برگشت مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در مسابقات خود با تیم های ایرانی حضور پیدا نکنند.

در حال حاضر الوحده حریف استقلال است، العین با سپاهان هم گروه است، شهر خودرو با شباب الاهلی دیدار می کند و تیم الشارجه امارات نیز با پرسپولیس رقابت دارد.

با توجه به موضوع ویروس کرونا این تیم ها قصد ندارند در مسابقاتی که با میزبانی ایران برگزار می شود حضور پیدا کنند. کشور امارات سفرهای هوایی خود را نیز به ایران تعطیل کرده و در حال حاضر راه دسترسی به این کشور از مسیرهای طولانی دیگر صورت می گیرد. پیش بینی می شود این وضعیت تا کنترل کامل ویروس کرونا ادامه داشته باشد.

هم چنین باید در انتظار واکنش کنفدراسیون فوتبال آسیا بود که تا این لحظه اظهار نظر رسمی نداشته اما به نظر می رسد قصد آن ها تعویق یا لغو کامل لیگ قهرمانان آسیا باشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two
چيدمان به ترتيب :
  • حبیب اله شهریاری
    حبیب اله شهریاری :
    این کشورها قبل از شروع لیگ و زمانی که اصلا خبری از شیوع ویروس کرونا در ایران نبود ، دنبال بهانه جویی بودند تا میزبانی را از باشگاههای ایرانی بگیرند ، فیفا هم که حالا مسجل شده ورزش و سیاست را با هم مدیریت می کند از این خبرها با آغوش باز استقبال خواهد کرد ، البته این کشورها با سود بردن از عدم حضور در ایران در پی این موضوع هستند که با توجه به میزبانی باشگاههای ایرانی هیچ امیدی به موفقیت در مستطیل سبز نخواهند داشت ، عوامل غیر ورزشی را بهانه و مستمسک قرار داده تا از این نمد کلاهی برای خود دست و پا کنند.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن