یک و دو

حسینی: AFC از محدودیت ها به دلیل کرونا اطلاع دارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 492 ] - پنجشنبه, 8 اسفند 1398

حسینی: AFC از محدودیت ها به دلیل کرونا اطلاع دارد

نامه مهم کنفدراسیون فوتبال آسیا برای پرسپولیس ایران و التعاون با توجه به شیوع کرونا تشریح شد. امیرعلی حسینی مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس در گفت وگویی د... 5 out of 5 based on 1 ratings.
حسینی: AFC از محدودیت ها به دلیل کرونا اطلاع دارد

نامه مهم کنفدراسیون فوتبال آسیا برای پرسپولیس ایران و التعاون با توجه به شیوع کرونا تشریح شد. امیرعلی حسینی مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس در گفت وگویی د...

ارتش سرخ دات كام :

نامه مهم کنفدراسیون فوتبال آسیا برای پرسپولیس ایران و التعاون با توجه به شیوع کرونا تشریح شد.

امیرعلی حسینی مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس در گفت وگویی در خصوص آخرین وضعیت برگزاری دیدار تیم های پرسپولیس و التعاون عربستان گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا روز بیست و ششم فوریه سال 2020 نامه ای را برای باشگاه پرسپولیس ارسال کرد.

وی ادامه داد: در این نامه آمده است که بر اساس درخواست باشگاه التعاون عربستان در مکاتبه تاریخ 25 فوریه و درخواست برای به تعویق افتادن بازی این تیم مقابل پرسپولیس که قرار بود دوم مارس در زمین بی طرف و در دبی برگزار شود مستحضر باشید که کنفدراسیون فوتبال آسیا کاملاً نسبت به شرایط حاضر و محدودیت هایی که کشورهای مختلف به دلیل شیوع ویروس کرونا با آن دست و پنجه نرم می کنند اشراف دارد. همچنین کنفدراسیون فوتبال آسیا از ممنوعیت ورود شهروندان ایرانی به کشور امارات مطلع است.

حسینی خاطرنشان کرد: در این نامه همچنین آمده که به همین دلیل و با توجه به شرایط به وجود آمده، کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم گرفت که مسابقه مذکور تا اطلاع ثانوی به تعویق بیفتد. همچنین برای انجام بازی برگشت این دو تیم که قرار است 7 آوریل در کشور کویت و در زمین بی طرف برگزار شود متوجه نگرانی های به وجود آمده هستیم اما از آنجا که زمان کافی برای برگزاری این بازی وجود دارد، به همین دلیل مسابقه در همان تاریخ باید برگزار شود؛ مگر اینکه دولت کویت سفر به این کشور را برای انجام فعالیت های ورزشی ممنوع اعلام کند. از فدراسیون عربستان درخواست می شود که زمین بی طرف جدیدی را برای میزبانی از پرسپولیس به انضمام توافق نامه فدراسیون میزبان تا روز جمعه 6 مارس 2020 به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن