یک و دو

مهر تایید شایان مصلح بر عزم سپاهان برای بازی نکردن

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2219 ] - پنجشنبه, 8 اسفند 1398

مهر تایید شایان مصلح بر عزم سپاهان برای بازی نکردن

شایان مصلح مدافع تیم فوتبال سپاهان شب گذشته در قسمت لایو اینستاگرام خود با هوادارانش گفتگو کرد. مصلح درباره بازی لغو شده سپاهان مقابل پرسپولیس گفت: روز بازی ب... 5 out of 5 based on 14 ratings.
مهر تایید شایان مصلح بر عزم سپاهان برای بازی نکردن

شایان مصلح مدافع تیم فوتبال سپاهان شب گذشته در قسمت لایو اینستاگرام خود با هوادارانش گفتگو کرد. مصلح درباره بازی لغو شده سپاهان مقابل پرسپولیس گفت: روز بازی ب...

ارتش سرخ دات كام :

شایان مصلح مدافع تیم فوتبال سپاهان شب گذشته در قسمت لایو اینستاگرام خود با هوادارانش گفتگو کرد.

مصلح درباره بازی لغو شده سپاهان مقابل پرسپولیس گفت: روز بازی به خاطر هواداران به جمع بندی رسیدیم بازی نکنیم و سه بر صفر بازنده شویم و در هتل ماندیم. بعد از حرکت به استادیوم نیز  همقسم شدیم بازی نکنیم.

وی ادامه داد: هواداران زیادی از صبح بازی مقابل هتل تجمع کردند و می گفتند چه ربطی دارد به خاطر کرونا بدون تماشاگر بازی برگزار شود؟ جمعیت زیادی آمدند و گفتند بازی نکنید و به استادیوم نروید حتی اگر 3-0 بازنده شویم چون اینگونه عزت ما از بین می رود. بنابراین روز بازی در حالی که قرار بود ساعت دو به استادیوم برویم به خاطر هواداران به جمع بندی رسیدیم به استادیوم نرویم و بازی نکنیم.

مدافع سپاهان در قسمت پایانی صحبت های خود اظهار داشت: بعد از آن تصمیم گرفته شد به استادیوم برویم و یگان ویژه آمد و راه را هر جور که بود باز کرد. پس از آن هم بخاطر اتفاقاتی که رخ داده بود به جمع بندی رسیدیم به خاطر هواداران خود بازی نکنیم . ما پس از ورود یگان ویژه و باز شدن مسیر همقسم شدیم بازی نکنیم.

به نظر می رسد با توجه به صحبت های تابش مدیرعامل سپاهان طی روزهای گذشته و همینطور ویدئوهای رختکن سپاهان و حالا صحبت های شایان مصلح کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال راحت تر از گذشته می تواند حکم سه - صفر بازی را اعلام کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two
چيدمان به ترتيب :

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن