مجله ارتباط

    melibet

قدوسی: اظهارات مصلح تکلیف پرونده بازی را روشن کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1653 ] - پنجشنبه, 8 اسفند 1398

قدوسی: اظهارات مصلح تکلیف پرونده بازی را روشن کرد

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: با صحبت های شایان مصلح درباره عزم سپاهانی ها برای بازی نکردن مقابل پرسپولیس دیگر همه چیز مشخص است. حسین قدوسی در گفت وگو... 5 out of 5 based on 5 ratings.
قدوسی: اظهارات مصلح تکلیف پرونده بازی را روشن کرد

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: با صحبت های شایان مصلح درباره عزم سپاهانی ها برای بازی نکردن مقابل پرسپولیس دیگر همه چیز مشخص است. حسین قدوسی در گفت وگو...

ارتش سرخ دات كام :

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: با صحبت های شایان مصلح درباره عزم سپاهانی ها برای بازی نکردن مقابل پرسپولیس دیگر همه چیز مشخص است.

حسین قدوسی در گفت وگویی با اشاره به صحبت های شایان مصلح اظهار کرد: مستندات زیادی وجود داشت. آقای تابش صراحتا گفت که تا ساعت 15:30 دنبال لغو بازی بودیم. داوران هم تا ساعت 17:20 در ورزشگاه بودند ولی سپاهان با وجود اینکه 16:20 به ورزشگاه رسیده بود لیستی  به ناظر بازی ارائه نداد. ادعاهای زیادی مطرح شد که کذب بود و تناقضات زیادی داشت.

او ادامه داد: حالا شایان مصلح گفته که به خاطر اعتراض هواداران به جمع بندی رسیدیم به ورزشگاه نرویم. بعد از آن که تصمیم گرفته شد به استادیوم برویم یگان ویژه راه را باز کرد. بعد از آن بخاطر اتفاقاتی که افتاد هم قسم شدیم که بازی نکنیم. اکنون دیگر همه چیز روشن است. سپاهان قبل از بازی برخلاف دیگر تیم ها به برگزاری بازی بدون تماشاگر اعتراض کرد و حتی اتهاماتی تند به پرسپولیس زده شد و هنوز هم این اتهامات واهی و تند تکرار می شود .

قدوسی گفت: آیا بررسی می شود این ادعاها تا چه حد منجر به تحریک تماشاگران سپاهان شد ه؟ آیا با این اتهام زنی ها که چنین جوی ایجاد کرد نباید برخورد شود؟ همچنین آیا بررسی می شود که اعضای تیم و کادر فنی سپاهان روز بازی تلاشی کردند که هواداران خود را متقاعد کنند تا تیم بازی کند یا خیر. آیا باشگاه سپاهان نباید اعلام می کرد این تصمیم کلان بخاطر جلوگیری از شیوع کرونا برای دیگر تیم های ایرانی هم اتخاذ شده و در اروپا هم بازی های زیادی بدون تماشاگر برگزار شده؟

او در پایان گفت: حال با این اظهارات صریح مصلح، کذب بودن ادعاهای برخی مسوولان و مربیان سپاهان آشکار شد که می گفتند ما می خواستیم بازی کنیم در حالی که مصلح گفته بعد از ورود یگان ویژه و باز شدن مسیر هم همقسم شدیم بازی نکنیم. همچنین اکنون ادعاهای انصاری فرد، پیروانی، گل محمدی، سهیل مهدی، جلال و مسعود مرادی و فرمانده انتظامی اصفهان که گفتند سپاهان اراده ای برای بازی کردن نداشت هم ثابت شد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : بیژن حیدری
شنبه, 28 تیر 1399 / ساعت : 21:00
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی10
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن