یک و دو

شاهرودی: حسادت به پرسپولیس زیاد است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1383 ] - جمعه, 9 اسفند 1398

شاهرودی: حسادت به پرسپولیس زیاد است

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس می گوید حسادت به پرسپولیس زیاد است چرا که تیم ما سه سال بی چون و چرا قهرمان لیگ برتر شده و امروز نیز با اختلاف ده امتیاز نسبت به تیم د... 5 out of 5 based on 8 ratings.
شاهرودی: حسادت به پرسپولیس زیاد است

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس می گوید حسادت به پرسپولیس زیاد است چرا که تیم ما سه سال بی چون و چرا قهرمان لیگ برتر شده و امروز نیز با اختلاف ده امتیاز نسبت به تیم د...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس می گوید حسادت به پرسپولیس زیاد است چرا که تیم ما سه سال بی چون و چرا قهرمان لیگ برتر شده و امروز نیز با اختلاف ده امتیاز نسبت به تیم دوم صدرنشین لیگ است.

رضا شاهرودی در گفت و گویی درباره  پیروزی روز پنج شنبه پرسپولیس مقابل تیم شهرخودرو اظهار کرد: بازی خوبی بود و توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم. شهر خودرو تیم خوبی بود و گل شان روی ضربه ایستگاهی بود اما در مالکیت توپ ما برتر بودیم و بهتر بازی کردیم. متاسفانه بازی بدون تماشاگر برگزار شد. همه چیز پرسپولیس هوادارانش هستند و فکر می کنم باید کلاً لیگ را تعطیل می کردند.

او درباره جوی که این روزها علیه پرسپولیس ایجاد شده است، گفت: حسادت به پرسپولیس زیاد است. تیمی که سه سال بی چون و چرا قهرمان لیگ برتر شده است و امروز نیز با اختلاف 10 امتیاز نسبت به تیم دوم صدرنشین لیگ است، طبیعی است که دیگران درباره این تیم این گونه صحبت می کنند. کسانی که این گونه صحبت می کنند می خواهند دیده شوند. بقیه تیم ها باید خود را قوی کنند نه این که فقط حرف بزنند. پرسپولیس فقط در زمین حقش را می گیرد.

شاهرودی با اشاره به شکایت بودیمیر از باشگاه پرسپولیس، عنوان کرد: متاسفانه همیشه این اتفاقات برای تیم ما می افتد و این برمی گردد به این که مدیرعامل های گذشته فوتبالی نبودند. من در چین و ترکیه بازی کردم و مثل آن ها باید در قرارداد های مان دقت کنیم. مثلا برای بازیکنی مثل استوکس یا بازیکن های دیگر به خاطر مرخصی یا دریافت کارت زرد یا قرمز مبلغی کسر شود. مساله بودیمیر را هم وکیل حقوقی باشگاه پیگیری خواهد کرد و این یک مساله بیرون زمین و مدیریتی است که آقای انصاری فرد آن را حل خواهد کرد.

وی در پایان از پیش بینی خود در پایان لیگ برتر گفت: وقتی تیم های دیگر را می بینم، متوجه می شوم پرسپولیس یک سرو گردن از دیگر تیم ها بالاتر است. آن ها همیشه در سطح بالایی بازی می کنند. بازیکنان تیم ما چند سال است کنار همدیگر دارند بازی می کنند و تلاش و کوششان جای تجلیل دارد. پیش بینی خیلی زود است اما همان طور که در ابتدای فصل گفتم، پرسپولیس امسال هم قهرمان می شود.   


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن