یک و دو

گاف مدیریتی در پرداخت دستمزد کالدرون

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 1191 ] - شنبه, 10 اسفند 1398

گاف مدیریتی در پرداخت دستمزد کالدرون

سرمربی آرژانتینی سابق پرسپولیس درحالی برای دریافت مطالبات کل فصل خود از این باشگاه شکایت کرده که اگر دستمزد نیم فصل نخست او به موقع و کامل پرداخت می شد، دیگر ... 5 out of 5 based on 5 ratings.
گاف مدیریتی در پرداخت دستمزد کالدرون

سرمربی آرژانتینی سابق پرسپولیس درحالی برای دریافت مطالبات کل فصل خود از این باشگاه شکایت کرده که اگر دستمزد نیم فصل نخست او به موقع و کامل پرداخت می شد، دیگر ...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی آرژانتینی سابق پرسپولیس درحالی برای دریافت مطالبات کل فصل خود از این باشگاه شکایت کرده که اگر دستمزد نیم فصل نخست او به موقع و کامل پرداخت می شد، دیگر نمی توانست به فیفا شکایت کند.

پس از جدایی برانکو، گابریل کالدرون آرژانتینی به پرسپولیس آمد تا راه مربی کروات را پی بگیرد اما تغییرات در کادر مدیریتی پرسپولیس و مشکلات مالی این باشگاه، در نهایت کار را به جایی رساند تا او به راحتی جدا شود.

طبق قرارداد کالدرون، او پیش از پایان نیم فصل نخست (که در قرارداد پایان ماه دسامبر ٢٠١٩ قید شده بود) باید ٣٠٠هزار دلار دریافت می کرد و در ادامه در آغاز نیم فصل دوم نیز ٣٠٠هزار دلار دیگر باید به او پرداخت می شد. در این قرارداد همچنین آمده بود مربی آرژانتینی قبل از پایان فصل ٢٠١٩ - ٢٠٢٠ باید ٢5٠ هزار دلار دیگر دریافت کند تا اینگونه تمام مبلغ ٨5٠هزار دلار قراردادش را دریافت کرده باشد.

از طرف دیگر در بندی از قرارداد کالدرون عنوان شده، اگر باشگاه پرسپولیس پیش از پایان نیم فصل (پایان سال ٢٠١٩) با او قطع همکاری کند، فقط باید ٣٠٠هزار دلار نخست را به کالدرون پرداخت کند. در مقابل اگر به هر دلیلی باشگاه پرسپولیس نتواند ٣٠٠هزار دلار اول را پیش از پایان نیم فصل نخست (پایان سال ٢٠١٩) پرداخت کند، کالدرون می تواند ضمن فسخ یک طرفه قرارداد، تمام پول قرادادش (٨5٠هزار دلار) را طلب کند.

با این شرایط پرسپولیسی ها طی نیم فصل نخست در چند نوبت به کالدرون مبالغی پرداخت کردند که جمع آن به ١٧٨هزار دلار رسید. با این حال در اواخر نیم فصل نخست مربی آرژانتینی طی چند مصاحبه صراحتا به مدیران پرسپولیس هشدار داد تا ١٢٣هزار دلار باقیمانده را به حسابش واریز کنند. در نهایت در تاریخ ٢6دسامبر (5دی ماه) زمانی که کالدرون قصد داشت ایران را ترک کند، اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در منزل او جلسه ای برگزار می کنند تا به نوعی مشکلات مربی آرژانتینی برای ادامه همکاری برطرف شود.

در آخرین جلسه پرسپولیسی ها و کالدرون، وقتی این مربی صراحتا به خاطر پرداخت نشدن مطالبات خود انتقاداتی را مطرح می کند، یکی از اعضای هیأت مدیره باشگاه، طی یک فقره چک شخصی، مبلغ ١میلیارد و 5٠٠میلیون تومان را به باشگاه می دهد تا در اسرع وقت با این پول، از طریق یکی از صرافی ها ١٢5هزار دلار (٢هزار دلار بیشتر از طلب کالدرون) به حساب سرمربی تیم در قطر منتقل شود. با این وجود باشگاه پرسپولیس در پرداخت مطالبات کالدرون تعلل می کند تا اینکه در نهایت طلب سرمربی تیم در نیم فصل نخست، در ٨ ژانویه ٢٠٢٠ (١٨ دی ماه) به حسابش واریز می شود. در نهایت هم با وجود اینکه پرسپولیسی ها توانستند قسط نخست سرمربی تیمشان را پرداخت کنند، اما تاخیر 13 روزه به کالدرون این امکان را داد تا بر اساس بند قراردادش، علاوه بر فسخ یکطرفه، بتواند پول کل قراردادش را طلب کند.

پول قسط نخست کالدرون 5روز زوتر از ضرب الاجل تعیین شده در قراردادش آماده شده بود اما اینکه چرا این مبلغ به موقع به حساب مرد آرژانتینی واریز نشد سوالی است که مدیران پرسپولیس باید به آن پاسخ بدهند. اگر واقعا پرسپولیسی ها قصد داشتند کاری کنند که کالدرون به ایران برنگردد و به همکاری اش با پرسپولیس پایان دهد، آیا بهتر نبود از راه مذاکره، قرارداد را فسخ می کردند تا اینگونه مبالغ کلانی متضرر نشوند؟ پرسپولیس به راحتی می توانست با پرداخت به موقع 123هزار دلار، قسط نخست( 300هزار دلاری) کالدرون را تسویه کند و با او قطع همکاری کند اما تاخیر در پردخت کار را به جایی رساند که حالا باید حداقل 550هزار دلار دیگر به حساب کالدرون واریز شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two
چيدمان به ترتيب :
 • وحيد خان بابالو
  وحيد خان بابالو :
  اون مدیر دروغگویی که اون زمان میگفت قسط دومشم دادیم تموم شد الان کجاس بایدبیادپاسخگو باشه
  ی حساب سرانگشتیم کنیم یک میلیون یورو برانکو ودستیاراش بودیمیرحدود پونصد هزارتا کالدرونم پونصدهزارتا میشه دومیلیون یورو مدیران واقای انصاریفرد میتونن بگن الان از چه راهی میخان بدهیهای باین سنگینی روبدن وقتی درپرداخت صدهزاردلارمشکل دارن
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  ایم مارکرونانمیکشه
  گاف های مدیریتی پی درپی میکشه
  بایت پ.دیمیرباید8میلیاردبدیم
  بااین پوی میتنونسیتن بغدادبونجاح رابرای نیم فصل بیاریم
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  آقای انصاری فرد روزی که مدیرعامل شد گفت قول میدم قضیه برانکو را به بهترین وجه حل کنم. حل نکرد که هیچ، کالدرون هم بهش اضافه کرد. البته میدونم شرایط اقتصادی سختی است ولی دردسر شدن پرونده های خارجی قابل قبول نیست. به آقای انصاری فرد بگید الان دغدغه هواداران طلب برانکو و بودیمیر و کالدرون است و با توجه به آینده نامعلوم نرخ ارز، مهم ترین موضوع باشگاه همینه که باید حل بشه. یعنی تا قبل از پایان سال باید طلب اونها داده بشه. من به شخصه دارم از سامانه 3030 کمک می کنم و بیش از این وظیفه من نیست. مدیریت باید این مشکلات را حل کنه یا استعفا بده. آقای انصاری فرد، زمان خریدن توی پرونده های خارجی یعنی خسارت بیشتر. فراخوان بدید، اسپانسر بگیرید، ارز دولتی بگیرید هرکاری می کنید این موضوع را زودتر حل کنید.

نظرسنجی

موافق اعلام قهرمانی پرسپولیس بدون برگزاری لیگ هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن