یک و دو

عزیزیان: پرسپولیس 5 هفته قبل از پایان لیگ قهرمان خواهد شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 714 ] - شنبه, 10 اسفند 1398

عزیزیان: پرسپولیس 5 هفته قبل از پایان لیگ قهرمان خواهد شد

پرسپولیس امسال با کادر فنی و مدیریت پرسپولیسی با اقتدار قهرمان خواهد شد مربی سابق پرسپولیس معتقد است علت اتهاماتی که به این تیم از سوی برخی رقبا زده می شود، ت... 5 out of 5 based on 1 ratings.
عزیزیان: پرسپولیس 5 هفته قبل از پایان لیگ قهرمان خواهد شد

پرسپولیس امسال با کادر فنی و مدیریت پرسپولیسی با اقتدار قهرمان خواهد شد مربی سابق پرسپولیس معتقد است علت اتهاماتی که به این تیم از سوی برخی رقبا زده می شود، ت...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس امسال با کادر فنی و مدیریت پرسپولیسی با اقتدار قهرمان خواهد شد

مربی سابق پرسپولیس معتقد است علت اتهاماتی که به این تیم از سوی برخی رقبا زده می شود، تلاش آنها برای برهم زدن تمرکز بازیکن هاست.

سعید عزیزیان در گفت وگویی درباره وضعیت پرسپولیس و پیشتازی این تیم در لیگ برتر گفت: به هفته بیست و یکم رسیدیم و اینکه تیم با 10 امتیاز اختلاف با تیم دوم در صدر جدول قرار گرفته است بهترین اتفاق است اما بازیکن ها باید یک مقدار حواس جمع باشند که این اختلاف از دست نرود. البته پرسپولیس تیمی نیست که راحت ببازد و امسال هم با کادر فنی و مدیریت خوبی که دارد با اقتدار قهرمان خواهد شد. امسال از معدود سال هایی است که از کادر فنی تا مدیریت باشگاه از جنس پرسپولیس هستند و رگ و ریشه پرسپولیسی دارند.

وی ادامه داد: باز هم تاکید می کنم از الان نباید بازیکن ها فکر کنند کار تمام شده و قهرمانی مسجل است. تا زمانی که از نظر جدول قهرمانی قطعی نشود تیم باید تلاش کند و حداقل از 9 بازی باقی مانده 20 امتیاز باید کسب کرد البته پیش بینی من این است که با روندی که پرسپولیس در پیش گرفته و جدول بازی های باقی مانده لیگ و اینکه تیم های بالای جدول با هم بازی دارند، پرسپولیس 5 هفته قبل از پایان لیگ قهرمان خواهد شد.

دستیار افشین قطبی در پرسپولیس در ادامه به اتهام مهندسی لیگ برای قهرمانی پرسپولیس اینگونه واکنش نشان داد: اگر قطار ایستاده باشد کاری با آن ندارند، تیم یحیی قطار در حال حرکت است و به قطار در حال حرکت هم سنگ می زنند. این حرکات و اتهامات از قبل هم بوده و هدف شان این است که تمرکز تیم را برهم بزنند اما کادر فنی که پرسپولیس دارد کادری نیست که اجازه ورود حاشیه به تیم را دهد.

گلر پرسپولیس در دهه 60 درباره عملکرد علیرضا بیرانوند و بوژیدار رادووشوویچ و آخرین فصل حضور بیرانوند در پرسپولیس گفت: علیرضا بیرانوند گلر خوبی است و نشان داده توانایی این را دارد که بهترین باشد اما در مقطعی به حاشیه رفت و همین موضوع باعث شد در برخی بازی ها ضعف داشته باشد اما اگر در فوتبال اروپا تلاشش را بیشتر کند می تواند به جاهای خوبی برسد. رادووشوویچ هم نشان داده گلر سطح بالایی است و توانایی این را دارد که مرد شماره یک باشد.

وی ادامه داد: اما نکته مهم در تیم بزرگی مثل پرسپولیس این است که کار تیم تنها با یک گلر خوب راه نمی افتد و باید برای فصل بعد در کنار رادوشوویچ حداقل یک گلر خوب دیگر جذب شود که اگر زمانی رادو نبود هوادار و کادر فنی نگران دروازه نشود، اتفاقی که این سال ها افتاده است و رادوشوویچ ذخیره مطمئنی برای بیرانوند بوده است. در همان سالی که ما با افشین قطبی قهرمان لیگ شدیم پرسپولیس 4 گلر سطح بالا داشت و با حضور حسن رودباریان، مهدی واعظی، فرشید کریمی و علیرضا حقیقی مشکلی در این پست احساس نمی کرد.

عزیزبان در پایان درباره شایعه پیرامون بازگشت علیرضا حقیقی به پرسپولیس گفت: علیرضا گلر باتجربه ای شده و امسال هم در نساجی نشان داد از حاشیه دور شده است. به نظرم گزینه خوبی برای بازگشت است و اگر به پرسپولیس برگردد توانایی این را دارد که به تیم کمک کند و کنار رادوشوویچ خیال ما را از دروازه راحت کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن