یک و دو

توضیحات قدوسی درباره پرونده کالدرون

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 774 ] - شنبه, 10 اسفند 1398

توضیحات قدوسی درباره پرونده کالدرون

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس می گوید پیش از سال جدید میلادی، هیچ یک از اعضای هیأت مدیره برای پرداخت مطالبات سرمربی تیم، پولی پرداخت نکرده بودند. صبح امروز... 4 out of 5 based on 3 ratings.
توضیحات قدوسی درباره پرونده کالدرون

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس می گوید پیش از سال جدید میلادی، هیچ یک از اعضای هیأت مدیره برای پرداخت مطالبات سرمربی تیم، پولی پرداخت نکرده بودند. صبح امروز...

ارتش سرخ دات كام :

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس می گوید پیش از سال جدید میلادی، هیچ یک از اعضای هیأت مدیره برای پرداخت مطالبات سرمربی تیم، پولی پرداخت نکرده بودند.

صبح امروز گزارشی "گاف عجیب پرسپولیس در ماجرای کالدرون!" جزئیاتی از قرارداد کالدرون و شیوه فسخ توسط او منتشر شد. در همین رابطه مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، حسین قدوسی اظهار کرد: زمانی که کالدرون قصد داشت ایران را ترک کند، هیچ کدام از اعضای هیأت مدیره باشگاه، چکی به باشگاه ندادند تا مطالبات سرمربی تیم پرداخت شود. آقای انصاری فرد شخصا با یک صرافی مذاکره کردند تا مبلغ 125 هزار دلار به قطر حواله شود اما با توجه به اینکه در آن مقطع پولی در باشگاه وجود نداشت، بابت 125 هزار دلار، چک باشگاه به صراف ارائه شد و بعداً که در تامین مبلغ چک مشکل داشتیم، آقای رسول پناه پول را پرداخت کردند و الان باشگاه نزدیک به 2 میلیارد تومان به او بدهکار است.

وی افزود: واقعا نمی دانم در این مقطع زمانی حساس چرا باید اطلاعات ریز قرارداد آقای کالدرون در اختیار رسانه ها قرار بگیرد. چطور بعضی ها به خود اجازه می دهند اطلاعات محرمانه قراردادها نظیر مبالغ قرارداد بازیکنان را به رسانه ها بدهند.

او در ادامه با بیان اینکه "انصاری فرد با علم به اینکه کالدرون به ایران بازنمی گردد، 125هزار دلار را به او پرداخت کرد،" گفت: وقتی آقای اینیگو و والنسیا به تهران آمدند تا وسایل خود را جمع کنند، ما به خوبی می دانستیم آنها دیگر برنمی گردند اما آقای کالدرون پیغام می دادند که 125 هزار دلار را پرداخت کنید و به بازیکنان هم پول بدهید تا من برگردم. ما هر دو کار را انجام دادیم اما کالدرون برنگشت. او در تاریخ اول ژانویه نامه فسخ قرارداد خود را به باشگاه پرسپولیس فرستاد و بعد از آن دیگر پاسخی به ایمیل های رسمی باشگاه نداد و فقط از طریق مدیر برنامه های خود، مطالبی را از طریق واتس اپ ارسال می کرد.

وی ادامه داد: کالدرون در آخرین پیغام خود، خواست که باشگاه 350 هزار دلار به قرارداد 850 هزار دلاری اش اضافه کند. باشگاه هم موافقت کرد که 200 هزار دلار به اصل قرارداد و 100 هزار دلار به آپشن قرارداد او اضافه شود اما با این حال آنها تصمیم به جدایی گرفته بودند و به ایران نیامدند. ما حتی تا سه روز پیش از پایان نقل و انتقالات منتظر کالدرون بودیم اما پاسخی دریافت نکردیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن