یک و دو

همه ماجرای حکم فیفا علیه پرسپولیس بابت شکایت گابریل

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 831 ] - شنبه, 10 اسفند 1398

همه ماجرای حکم فیفا علیه پرسپولیس بابت شکایت گابریل

 درحالی که باشگاه پرسپولیس همین چندی قبل اعلام کرد با بازیکن سابق خود مصالحه کرده است اما امروز حکم فیفا علیه این باشگاه به خاطر شکایت این بازیکن به دست ... 4 out of 5 based on 3 ratings.
همه ماجرای حکم فیفا علیه پرسپولیس بابت شکایت گابریل

 درحالی که باشگاه پرسپولیس همین چندی قبل اعلام کرد با بازیکن سابق خود مصالحه کرده است اما امروز حکم فیفا علیه این باشگاه به خاطر شکایت این بازیکن به دست ...

ارتش سرخ دات كام :

 درحالی که باشگاه پرسپولیس همین چندی قبل اعلام کرد با بازیکن سابق خود مصالحه کرده است اما امروز حکم فیفا علیه این باشگاه به خاطر شکایت این بازیکن به دست مسئولان این باشگاه رسید.

 درحالی که همین چندی قبل در سفر برخی از مدیران پرسپولیس به امارات برای مذاکره با آنتونی استوکس آنها دیداری با فرناندو گابریل بازیکن اسبق پرسپولیس داشتند اعلام کردند با این بازیکن بابت پس گرفتن شکایتش از پرسپولیس به فیفا مصالحه کرده اند و طی توافقی که کرده اند خطری بابت این شکایت باشگاه پرسپولیس را تهدید نمی کند.

اما در اقدامی عجیب امروز در حکم فیفا پرسپولیس به پرداخت 23 هزار دلار به اضافه دیرکرد غرامت محکوم شده است.

ماجرایی که باعث شده تا در خصوص این موضوع سوال های زیادی به وجود آید. در این خصوص مسئولان باشگاه پرسپولیس می گویند یا گابریل این توافق نامه را در اختیار فیفا قرار نداده است یا سیکل رسیدن این توافق نامه به کمیته حل اختلاف فیفا طول می کشد و به همین دلیل قبل از اینکه این نامه مصالحه آمیز به دست فیفا برسد این حکم داده شده است.

البته در رای صادره فیفا به باشگاه پرسپولیس 45 روز فرصت برای اعتراض داده است و باشگاه می تواند با زمان خریدن بار دیگر با گابریل وارد مذاکره شود و دلیل نرسیدن این نامه توافق نامه به فیفا را جویا شوند.

ماجرای قرارداد این بازیکن که در زمان مدیریت طاهری با این باشگاه قرارداد بست از ماجراهای عجیب و جالب فوتبال ایران است. او که قراردادی 120 هزار دلاری با پرسپولیس داشته زمان پرداخت پول از باشگاه به پولش نرسیده است.

از 120 هزار دلاری که پرسپولیس بابت این بازیکن پرداخت کرده فقط 18 هزار دلار به این بازیکن می رسد و مابقی پول به حساب مدیربرنامه ایرانی او می رود و همین مسئله باعث می شود تا این بازیکن از پرسپولیس به فیفا شکایت کند و فیفا هم حکم به پرداخت پول دوباره به این بازیکن می دهد.

باشگاه پرسپولیس به پرداخت 102 هزار دلار محکوم می شود که این حکم زمان مدیریت حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل وقت پرسپولیس اجرایی می شود. باشگاه پرسپولیس با توافقی که با این بازیکن می کند قرار می شود 93 هزار دلار به او بدهند اما با وجود این توافق باز هم پول به او پرداخت نمی شود.

با این حال همین یک ماه قبل نمایندگان پرسپولیس با او در دبی دیداری داشتند و قرار بر توافق می شود اما امروز فیفا علیه این باشگاه حکم صادر کرد.

گفتنی است باشگاه پرسپولیس به خاطر حسن نیتی که گابریل در این مدت نسبت به باشگاه داشته و بابت مصالحه خود اقدامی نکرده نمی خواهند ماجرا این پرونده پیچیده تر شود و به دنبال این هستند تا با تماس با او این مشکل را حل کنند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن