یک و دو

باقری به اسکوچیچ جواب مثبت داد؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2195 ] - دوشنبه, 12 اسفند 1398

باقری به اسکوچیچ جواب مثبت داد؟

بعد از انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی، بحث و جدل های فراوانی به وجود آمد. عده ای منتقد این مربی بودند و گروهی دیگر به حمایت از این انتخاب پرداخ... 4 out of 5 based on 3 ratings.
باقری به اسکوچیچ جواب مثبت داد؟

بعد از انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی، بحث و جدل های فراوانی به وجود آمد. عده ای منتقد این مربی بودند و گروهی دیگر به حمایت از این انتخاب پرداخ...

ارتش سرخ دات كام :

بعد از انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی، بحث و جدل های فراوانی به وجود آمد. عده ای منتقد این مربی بودند و گروهی دیگر به حمایت از این انتخاب پرداختند. الان که دو، سه هفته از امضای حکم سرمربیگری دراگان اسکوچیچ گذشته، به تعداد حامیان اضافه شده و حتی منتقدان هم برای موفقیت تیم ملی شمشیرها را کنار گذاشته اند.

اسکوچیچ بعد از سفر به اروپا و ملاقات با لژیونرها حالا باید دستیار ایرانی خود را انتخاب کند. به نظر بحث ادامه همکاری با وحید هاشمیان منتفی است و اسکوچیچ در نظر دارد کمک ایرانی خود را از میان گزینه هایی جز او انتخاب کند. هاشمیان ماه ها دستیار مارک ویلموتس بود اما موافقان بسیاری در میان بازیکنان نداشت و شاید همین مسأله باعث شده تا دراگان اسکوچیچ هم حتی بعد از برگزاری یک جلسه علاقه ای به ادامه همکاری با او نداشته باشد.

در این بین اما انتخاب یک دستیار مشهور و البته مقبول جامعه فوتبال می تواند بخش بسیاری از انتقادهای موجود را کم کند. یکی مثل کریم باقری که سال ها در پرسپولیس یکی از عوامل موفقیت بوده و نشان داده جدا از مسائل فنی، روی رفتار بازیکنان نیز تسلط دارد.

 قطعاً به همین دلیل است که در پرسپولیس مانند تیم های دیگر حاشیه خاصی نمی بینیم و این اتفاق مدیون حضور مردی است که در بخش مدیریت بازیکنان به درستی عمل می کند. البته نقش افشین پیروانی را بعد از بازگشت به پرسپولیس هم نباید نادیده بگیریم.

گویا گزینه اصلی دراگان اسکوچیچ در بحث انتخاب دستیار ایرانی، کسی نیست جز کریم باقری. با او مذاکره شده و مربی پرسپولیس موافقت اولیه خود را اعلام کرده. البته به شرطی که بازی ها تمام شود و مشکلی برای پرسپولیس در ادامه لیگ به وجود نیاید. باقری یکی از ارکان موفقیت تیم ملی، حدفاصل سال های 1993 تا 2010 بود و در این مدت همیشه یکی از بازیکنان کم حاشیه اما آماده تیم ملی به شمار می رفت. او با تجربه بازی در تیم ملی و البته همکاری با بازیکنانی که برخی های شان در سال های اخیر عضو پرسپولیس بوده اند، می تواند یک انتخاب مطمئن و یک سوپاپ اطمینان برای تیم ملی و دراگان اسکوچیچ باشد.

البته شاید کریم باقری به دلیل حضور در پرسپولیس و همکاری با این تیم در این برهه زمانی خاص، به چنین موضوعی واکنش نشان بدهد اما آخرین خبر این است که قرار شده فدراسیون فوتبال با او مذاکره نهایی را انجام بدهد و سپس این خبر اعلام رسمی شود. با توجه به شیوع ویروس کرونا و اینکه شاید بازی های مقدماتی جام جهانی در منطقه آسیا به تعویق بیفتد، این امکان هم وجود دارد که فدراسیون فوتبال و دراگان اسکوچیچ تا پایان لیگ نوردهم صبر کنند و سپس برای همکاری با کریم باقری به توافق نهایی برسند.

نکته ای که می توان با قاطعیت گفت، انتخاب کریم باقری به عنوان نخستین و بهترین گزینه برای نیمکت تیم ملی است. بعد از او که البته گفته می شود پاسخ مثبت خود را برای کمک به تیم ملی داده، نوبت به آلترناتیوهای بعدی می رسد. در صورتی که باقری به هر دلیل نتواند روی نیمکت تیم ملی و کنار دست دراگان اسکوچیچ بنشیند، افرادی چون محرم نویدکیا، سهراب بختیاری زاده، ایمان مبعلی، پیروز قربانی و حتی هادی عقیلی مد نظر سرمربی کروات تیم ملی قرار دارند.

 مربیان جوانی که هر یک سال ها برای تیم ملی بازی کرده و در صورت عدم حضور کریم باقری علاقه مندند همکاری با اسکوچیچ را تجربه کنند.

 البته باز هم تأکید می کنیم که جز کریم باقری که شاید به دلیل عرق و تعصب به پرسپولیس و محبوبیت میان هواداران این تیم علاقه ای به انتشار خبر مذاکره اش نداشته باشد، اسکوچیچ با هیچ مربی دیگری صحبت نکرده و اخبار بیشتر در حد گمانه زنی است. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two
چيدمان به ترتيب :
  • omid 110
    omid 110 :
    اسکوچیچ بیخود کرده بخواذ اقا کریم رو از پرسپ.لیس جدا بکنه

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن