یک و دو

بازگشت باشکوه شماره یازده؛ پرسپولیس به کمال رسید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1291 ] - سه شنبه, 13 اسفند 1398

بازگشت باشکوه شماره یازده؛ پرسپولیس به کمال رسید

بازگشت کمال به فرم طلایی، آرامش را به خط دفاعی پرسپولیس برگرداند. در سال های اخیر پرسپولیس یکی از بهترین خطوط دفاعی لیگ برتر بوده و کمال هم، نقش مهمی در این آ... 5 out of 5 based on 5 ratings.
بازگشت باشکوه شماره یازده؛ پرسپولیس به کمال رسید

بازگشت کمال به فرم طلایی، آرامش را به خط دفاعی پرسپولیس برگرداند. در سال های اخیر پرسپولیس یکی از بهترین خطوط دفاعی لیگ برتر بوده و کمال هم، نقش مهمی در این آ...

ارتش سرخ دات كام :

بازگشت کمال به فرم طلایی، آرامش را به خط دفاعی پرسپولیس برگرداند.

در سال های اخیر پرسپولیس یکی از بهترین خطوط دفاعی لیگ برتر بوده و کمال هم، نقش مهمی در این آمار داشته است. هافبک دفاعی جنگنده سرخپوشان، یک سد محکم برای حریفان قبل از رسیدن به خط دفاعی است. این فصل اما، کمال هفته های زیادی را بخاطر مصدومیت از دست داد و پس از بازگشت هم نتوانست در حد انتظار ظاهر شود. کالدرون او را روی نیمکت نشاند و در تیم یحی هم نتوانست نمایش خوبی داشته باشد. تا حدی که گل محمدی هم مثل کالدرون تصمیم گرفت ربیع خواه را به ترکیب اصلی برگرداند.

این هفته و در بازی با شهرخودرو، سرانجام از کمال مورد انتظار پرسپولیسی ها رونمایی شد. بازیکنی که با قدرت بدنی و بازی خوانی به موقع، جنگ های میانه میدان را به نفع پرسپولیس تمام می کرد. کمال این فصل بر اساس آمار متریکا، در هیچ مسابقه ای نتوانسته بود بیشتر از 3 عملکرد دفاعی داشته باشد. مقابل استقلال او بدون انجام هیچ عملکرد دفاعی موفق، یکی از عوامل ناکامی خط دفاعی پرسپولیس در دربی تهران بود. روی گل دوم استقلال، رد پای پررنگ او دیده می شد. بازی با شهرخودرو اما، او توانست با 5 عملکرد دفاعی فعال ترین بازیکن سرخپوشان در این زمینه پس از شجاع خلیل زاده باشد. با 41 لمس توپ، نقش فعالی در خط میانی داشت و بیشتر از 87 درصد پاس هایش را هم به مقصد رساند. تنها مشکل کمال، خطاهای زیادی بود که انجام می داد. خطاهای پرتعداد پرسپولیسی ها مقابل شهرخودرو، موقعیت های خوبی به حریف داد و در نهایت، یکی از همین ارسال ها که روی خطای رسن به دست آمده بود تبدیل به گل حریف شد.

پرسپولیس همین حالا، فاصله خوبی در جدول با سایر مدعیان دارد و بازگشت کمال اوج گرفته، می تواند مسیرشان برای رسیدن به جام را هموار کند. بازیکنی که دو سوم لیگ، بخاطر مصدومیت و فاصله گرفتن از شرایط آرمانی نتوانست نمایشی در حد توقع داشته باشد اما هنوز، فرصت کافی برای درخشش در ترکیب سرخپوشان را دارد. برای اینکه چهارمین قهرمانی پیاپی را به دست آورد و پرسپولیس را بعد از شروعی ضعیف، به مرحله حذفی لیگ قهرمانان برساند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن