یک و دو

باقری: در زمان بازی و اردو در تیم ملی هستم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 747 ] - سه شنبه, 13 اسفند 1398

باقری: در زمان بازی و اردو در تیم ملی هستم

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قرار شد من هم مثل ملی پوشان در زمان هایی که تیم ملی اردو یا بازی دارد در خدمت باشم و قرار نیست از پرسپولیس بروم. کریم باقری در گ... 3 out of 5 based on 2 ratings.
باقری: در زمان بازی و اردو در تیم ملی هستم

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قرار شد من هم مثل ملی پوشان در زمان هایی که تیم ملی اردو یا بازی دارد در خدمت باشم و قرار نیست از پرسپولیس بروم. کریم باقری در گ...

ارتش سرخ دات كام :

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قرار شد من هم مثل ملی پوشان در زمان هایی که تیم ملی اردو یا بازی دارد در خدمت باشم و قرار نیست از پرسپولیس بروم.

کریم باقری در گفتگویی اظهار داشت: موضوع  این است که از طرف فدراسیون فوتبال با من تماس گرفتند و اعلام شد که آقای اسکوچیچ خواسته اند در کادر فنی تیم ملی کشورم حضور داشته باشم. طبیعی است که خدمت به تیم ملی مهم است ولی از سوی دیگر هم پرسپولیس مطرح بود. به فدراسیون و کادرفنی تیم ملی  اعلام کردم که موافقم اما  من با باشگاه قرارداد دارم و باشگاه باید موافق باشد و تصمیم اخر را سپردم باشگاه .آقای بهاروند هم گویا با آقای  انصاریفرد تماس گرفتند و مدیرعامل باشگاهو هم متعاقبا با من و اقای یحیی گل محمدی صحبت داشتند.

کریم باقری درباره نگرانی هواداران پرسپولیس از جدایی اش از پرسپولیس گفت: هواداران لطف دارند اما نگران نباشند چون بنده قرار نیست از پرسپولیس جوت شوم.خوشحالم که از اقای اسکوچیچ و بهاروند تا آقای انصاریفرد و گل محمدی و البته هواداران این قدر به من لطف دارند از این بابت تشکر می کنم. حالا هم قرار شده است که مثل ملی پوشان در زمان برنامه های تیم ملی در خدمت آن جا باشم و در دیگر مواقع که تیم ملی برنامه ای ندارد، به کارم در پرسپولیس ادامه می دهم و مشکلی از این بابت نیست.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس و تیم ملی خاطر نشان کرد: اینطور نیست که از پرسپولیس جدا شوم.آن ها همیشه به من لطف ویژه ای داشته اند که بابت ان تشکر می کنم ولی نگران نباشند. همانطور که توضیح دادم. من به کار خودم در پرسپولیس ادامه بدهم و هر زمان تیم ملی اردو و بازی داشت مثل بازیکنان  که به اردو می روند به انجام مسوولیت در آن جا خواهم پرداخت. مشکلی نیست و باز هم از هواداران ممنونم و تاکید می کنم در خدمت پرسپولیس هستم و فقط موقع اردو و بازی مثل ملی پوشان در اردوی تبم ملی خواهم بود و امیدوارم که بتوانیم به جام جهانی صعود کنیم.در واقع هم بنده و هم مسوولان باشگاه و کادر فنی پرسپولیس بخاطر بحث ملی این تصمیم را گرفته ایم و تاکید می کنم قرارداد دارم و بحث جدایی ام از پرسپولیس مطرح نیست.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

موافق اعلام قهرمانی پرسپولیس بدون برگزاری لیگ هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن