یک و دو

انصاری فرد: باقری در بازی های ملی همراه تیم ملی خواهد بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 867 ] - سه شنبه, 13 اسفند 1398

انصاری فرد: باقری در بازی های ملی همراه تیم ملی خواهد بود

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: بحث جدایی کریم باقری از پرسپولیس صحت ندارد و ایشان فقط به هنگام بازی ملی کنار تیم ملی خواهند بود محمد حسن انصاری فرد در گفت وگوی... 5 out of 5 based on 2 ratings.
انصاری فرد: باقری در بازی های ملی همراه تیم ملی خواهد بود

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: بحث جدایی کریم باقری از پرسپولیس صحت ندارد و ایشان فقط به هنگام بازی ملی کنار تیم ملی خواهند بود محمد حسن انصاری فرد در گفت وگوی...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: بحث جدایی کریم باقری از پرسپولیس صحت ندارد و ایشان فقط به هنگام بازی ملی کنار تیم ملی خواهند بود

محمد حسن انصاری فرد در گفت وگویی، در خصوص بحث حضور کریم باقری در تیم ملی فوتبال کشورمان و دغدغه هایی که برای هواداران به وجود آمده گفت: موضوع از جایی شروع شد که من برای پیگیری اتفاقات بازی با سپاهان و برخی مسائل دیگر  به فدراسیون فوتبال رفتم. در فدراسیون آقای بهاروند به من گفت که ما برای تیم ملی آقای باقری را می خواهیم و با ایشان صحبت کرده ایم و اسکوچیج هم با کریم باقری صحبت کرده و او را می خواهد  و  اگر شما موافقت می کنید او در تیم ملی همراه با ما باشد و از طرفی هم در پرسپولیس حضور داشته باشد. بهاروند گفت که ما چند اردو در مسابقات مقدماتی جام جهانی 2022 داریم و در خارج از زمان های اردو آقای باقری می تواند در پرسپولیس باشد. 

وی ادامه داد: من به آقای بهاروند گفتم که باید این مسئله را به اطلاع آقای گل محمدی برسانم و  و با خود آقای باقری هم صحبت کنم. بعد از آن با سرمربی و مربی  تیم صحبت کردم و گفتم که آقای باقری را برای دو سه اردو می خواهند تا به عنوان کمک مربی در تیم ملی همراه با اسکوچیچ حضور داشته باشد. خود آقای باقری با این مسئله موافق بود و این مسئله را در اقدامی حرفه ای به باشگاه سپرد چرا که قرارداد داشت. وقتی ما هم دیدیم که او با حضور در تیم ملی موافق است ما هم موافقت کردیم تا آقای باقری در دو اردو همراه با تیم ملی باشد و در بقیه زمان ها مثل گذشته به کارش در پرسپولیس ادامه دهد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: آقای باقری با این پیشنهاد خیلی حرفه ای برخورد کرد و اعلام داشت که اگر باشگاه پرسپولیس موافقت کند مایل است با توجه به پیشنهاد ریاست فدراسیون و اقای اسکوچیج در تیم ملی حاضر خواهد بود. هواداران پرسپولیس بدانند که آقای باقری اسطوره و سرمایه باشگاه پرسپولیس است که در این سال ها زحمات زیادی کشیده و او را از دست نخواهیم داد. آقای باقری  کنار ما خواهد بود اما هیچ بحث جدایی مطرح نیست و هواداران پرسپولیس نگران نباشند. ما موافقت کردیم تا آقای باقری در 2،3 اردوی آینده تیم ملی در کنار ملی پوشان باشد . اطمینان داریم که حضور او در تیم ملی موثر خواهد بود. آقای باقری می تواند نقش موثری برای راهیابی تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی 2022 قطر ایفا کند. این مسئله هیچ جای نگرانی ندارد و هواداران بدانند که آقای کریم باقری در کنار پرسپولیس خواهد بود و چون خودشان هم موافق بودند ما و اقای گل محمدی هم موافقت کردیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

موافق اعلام قهرمانی پرسپولیس بدون برگزاری لیگ هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن