یک و دو

چرا شماره 8 کاپیتان محبوب گل محمدی است؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1425 ] - چهارشنبه, 14 اسفند 1398

چرا شماره 8 کاپیتان محبوب گل محمدی است؟

نوراللهی از لحاظ خصوصیات اخلاقی به شدت شبیه گل محمدی در دوران بازی است. یحیی برخلاف بهروز رهبری فرد و علی انصاریان به هیچ وجه اهل حاشیه نبود؛ درست مثل احمد! ش... 5 out of 5 based on 3 ratings.
چرا شماره 8 کاپیتان محبوب گل محمدی است؟

نوراللهی از لحاظ خصوصیات اخلاقی به شدت شبیه گل محمدی در دوران بازی است. یحیی برخلاف بهروز رهبری فرد و علی انصاریان به هیچ وجه اهل حاشیه نبود؛ درست مثل احمد! ش...

ارتش سرخ دات كام :

نوراللهی از لحاظ خصوصیات اخلاقی به شدت شبیه گل محمدی در دوران بازی است. یحیی برخلاف بهروز رهبری فرد و علی انصاریان به هیچ وجه اهل حاشیه نبود؛ درست مثل احمد! شماره 8 فعلی پرسپولیس هم با همه بازیکنان شماره 8 پیشین پرسپولیس متفاوت است.

وقتی گابریل کالدرون، سرمربی ابتدای فصل پرسپولیس کاپیتان اول تیم خود را مشخص کرد خیلی ها تعجب کردند. سیدجلال حسینی و حسین ماهینی کاپیتان های اول و دوم پرسپولیس بودند، اما هر دو بازیکن به دلیل پا به سن گذاشتن خیلی مورد توجه سرمربی آرژانتینی نبودند. بعد از این دو نفر امید عالیشاه کاپیتان سوم بود، اما در ادامه ثابت شد کالدرون اصلاً قصد استفاده از این بازیکن در ترکیب تیمش را ندارد و بر این اساس احمد نورالهی که کاپیتان چهارم خواهد بود به عنوان کاپیتان اصلی سرخپوشان در چند هفته از نیم فصل اول لیگ برتر به میدان رفت. نوراللهی از سال 93 در پرسپولیس حضور دارد و از جمله بازیکنان باسابقه این تیم به حساب می آید که کالدرون خیلی به او اعتقاد داشت.

حالا احمد نور (لقب نوراللهی) کاپیتان محبوب یحیی گل محمدی است. بازیکنی که از لحاظ خصوصیات اخلاقی به شدت شبیه خود گل محمدی در دوران بازی است. یحیی برخلاف بهروز رهبری فرد و علی انصاریان به هیچ وجه اهل حاشیه نبود. او اهل مصاحبه و جارو جنجال هم نبود و فوتبالیست بسیار آرامی به حساب می آمد؛ درست مثل احمد نوراللهی! شماره 8 فعلی پرسپولیس با همه بازیکنان شماره 8 سابق پرسپولیس متفاوت است. احمد نوراللهی نه مثل مرتضی کرمانی مقدم جنجالی است، نه کوچک ترین شباهتی به مجتبی محرمی یاغی دهه 60 فوتبال ایران دارد و نه حتی تکنیک ناب علی کریمی را! نوراللهی هیچ حاشیه ای در زندگی شخصی اش نداشته و دقیقاً همان کاپیتانی است که یحیی گل محمدی می پسندد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن