یک و دو

دغدغه یحیی در روز های تعطیلی لیگ برتر

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 656 ] - چهارشنبه, 14 اسفند 1398

دغدغه یحیی در روز های تعطیلی لیگ برتر

پرسپولیس برای ادامه راه غیر از آرامش و اطمینان، به چیزی بزرگ تر یعنی «انگیزه» احتیاج دارد. پرسپولیس برای کسب چهارمین قهرمانی متوالی در لیگ، در ابتدای فصل به س... 5 out of 5 based on 1 ratings.
دغدغه یحیی در روز های تعطیلی لیگ برتر

پرسپولیس برای ادامه راه غیر از آرامش و اطمینان، به چیزی بزرگ تر یعنی «انگیزه» احتیاج دارد. پرسپولیس برای کسب چهارمین قهرمانی متوالی در لیگ، در ابتدای فصل به س...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس برای ادامه راه غیر از آرامش و اطمینان، به چیزی بزرگ تر یعنی «انگیزه» احتیاج دارد.

پرسپولیس برای کسب چهارمین قهرمانی متوالی در لیگ، در ابتدای فصل به سراغ گابریل کالدرون رفتند و در نیم فصل، وقتی با کالدرون به مشکل جدی برخوردند، یحیی گل محمدی را سرمربی تیم شان کردند. حالا این تیم به شکلی پیش می رود که قطعاً قهرمان شود. با وجود همه شایعات، تهمت ها، سوءمدیریت ها و... همچنان این تیم برای تکرار قهرمانی پیش می رود. تیمی که برانکو ساخت و 7 جام با آن گرفت، در این فصل نیز در نزدیک ترین فاصله به قهرمانی ایستاده و حالا فقط کافی است گل محمدی با گام های تندتر و محکم تری و در 9 ایستگاه باقی مانده وارد زمین شود و کار را تمام کند. فاصله 10 امتیازی با تیم دوم جدول، شیرین ترین ارمغان او در همین مدت کوتاه مربیگری است که البته بخش بزرگی از آن، میراث قدرتمندی بود که از کالدرون گرفت.

در آخرین بازی، آن ها یکی دیگر از تیم های بالای جدول را از گردونه رقابت دورتر کردند. پیروزی مقابل شهرخودرو نشان داد که پرسپولیس برای تمام کردن زودهنگام قهرمانی، عطش دارد و این عطش را در زمین مسابقه نیز نشان می دهد. پرسپولیس شروعی توفانی داشت و در همان دقایق ابتدایی، کار را تمام کرد. یحیی البته می داند که باید این عطش را در تیمش زنده نگه دارد و به همین دلیل صحبتی از رؤیای قهرمانی نمی کند: «تا زمانی که جام قهرمانی را بالای سر نبریم، قهرمان نشده ایم.»

گل محمدی از تیمش این گونه محافظت می کند ولی برای ادامه راه غیر از آرامش و اطمینان، به چیزی بزرگ تر یعنی «انگیزه» احتیاج دارد. پرسپولیسی ها در اوج آمادگی و انگیزه برای قهرمانی بودند که لیگ به خاطر شیوع ویروس کرونا تعطیل شد و حالا برای بازگشت به لیگ، یحیی باید این انگیزه ها را بارور و تقویت کرده و تیمش را به بازی ها برگرداند. اگر سرخپوشان عطش برتری نداشته باشند، شرایط شان واقعاً سخت خواهد شد. فاصله 10 امتیازی واقعاً جایگاه مستحکمی برای پرسپولیس در راه قهرمانی می سازد، اما متضمن رقم خوردن این اتفاق نیست مگر آنکه یحیی و شاگردانش در باد تعطیلات کرونایی به خواب بروند و خیلی دیر از خواب برخیزند.

دغدغه اول گل محمدی، قطعاً همین موضوع است، اما او نگرانی های دیگری مثل به راه افتادن شایعه «لغو لیگ نوزدهم» را هم اطراف خود می شنود. شایعه خطرناکی که زمینه درست و حسابی ندارد، اما هر هواداری را می ترساند. گل محمدی باید با این شرایط مبارزه کند و تیمش را با قدرت به لیگ برگرداند؛ احتمالاً در فروردین ماه!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن