یک و دو

پنجعلی: تعطیلی لیگ مثل سکته است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 456 ] - چهارشنبه, 14 اسفند 1398

پنجعلی: تعطیلی لیگ مثل سکته است

پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس دو برابر سن این بازیکن افتخار و تاریخ دارد و آن مدیرعامل باید بداند که در قواره ای نیست که بخواهد برای پرسپولیس حاشیه درست کنند... 5 out of 5 based on 1 ratings.
پنجعلی: تعطیلی لیگ مثل سکته است

پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس دو برابر سن این بازیکن افتخار و تاریخ دارد و آن مدیرعامل باید بداند که در قواره ای نیست که بخواهد برای پرسپولیس حاشیه درست کنند...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس دو برابر سن این بازیکن افتخار و تاریخ دارد و آن مدیرعامل باید بداند که در قواره ای نیست که بخواهد برای پرسپولیس حاشیه درست کنند

محمد پنجعلی در گفت وگویی، در خصوص تعطیلی لیگ برتر و شرایط پرسپولیس اظهار داشت: اینکه لیگ برتر را تعطیل کردند به نظرم تصمیم درستی بود چون سلامتی بازیکنان از هر چیزی مهم تر است اما از این تعطیلی لیگ یک سری تیم ها از جمله پرسپولیس ضرر می کنند چون در شرایط خوبی به سر می بردند و این تعطیلی برای پرسپولیس شبیه به سکته است. 

وی ادامه داد: بعضی تیم هایی که مصدوم داشتند و شرایط خوبی را تجربه نمی کردند، قطعا از این تعطیلی سود می برند زیرا بعد از تعطیلات بازیکنان مصدوم شان آماده می شوند و در این مدت می توانند نقاط ضعف خود را بپوشانند.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص اظهارنظر برخی از بازیکنان، مربیان و مدیران تیم ها درباره مهندسی نتایج لیگ برتر گفت: پرسپولیس دوبرابر سن این بازیکنان افتخار و تاریخ دارد. آن مدیرعاملی که علیه باشگاه پرسپولیس صحبت می کند، باید بداند که در قواره ای نیست که بخواهد نام پرسپولیس را به زبان بیاورد.

پنجعلی در پایان گفت: در این چند سال، پرسپولیس بازی های مهم را با برد پشت سر گذاشته و قهرمانی های بزرگی را کسب کرده است. باقی تیم ها موفق نشدند که چنین افتخاراتی را رقم بزنند که البته ایراد از ما نیست. ما مقصر نیستیم که تیم های دیگر توانایی بردن ندارند. آنها می خواهند با حاشیه سازی، تیم را به چالش بکشند هرچند تا کنون موفق نشدند به خواسته خود برسند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن