یک و دو

حلالی: رفتن باقری به تیم ملی 100% غلط است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1275 ] - چهارشنبه, 14 اسفند 1398

حلالی: رفتن باقری به تیم ملی 100% غلط است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کجای فوتبال دنیا یک مربی همزمان هم در رده باشگاهی و هم رده ملی مربیگری می کند که فدراسیون ما این تصمیم را گرفته. اسماعیل حلال... 5 out of 5 based on 6 ratings.
حلالی: رفتن باقری به تیم ملی 100% غلط است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کجای فوتبال دنیا یک مربی همزمان هم در رده باشگاهی و هم رده ملی مربیگری می کند که فدراسیون ما این تصمیم را گرفته. اسماعیل حلال...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کجای فوتبال دنیا یک مربی همزمان هم در رده باشگاهی و هم رده ملی مربیگری می کند که فدراسیون ما این تصمیم را گرفته.

اسماعیل حلالی در گفت وگویی در خصوص انتخاب کریم باقری به عنوان مربی تیم ملی و تعطیلی لیگ اظهار داشت: اول از همه باید گفت که سلامتی بازیکنان از هر قهرمانی مهم تر است و ورزشکاران ما باید نهایت مراقبت های پزشکی را از خود داشته باشند تا این دوران هم تمام شود. و در مجموع تعطیلی لیگ برتر تصمیم مهم و درستی بود که گرفته شد.

وی در خصوص حضور همزمان کریم باقری و در تیم ملی و باشگاه پرسپولیس ادامه گفت: کدام انتخاب در سطح فوتبال ما درست انجام می شود که این انتخاب هم درست باشد؟ مگر ما مربی در کشور کم داریم که باقری باید همزمان هم در پرسپولیس باشد و هم تیم ملی، یک زمانی از آقای پورحیدری خواستند که بین تیم ملی و استقلال یکی را انتخاب کند که ایشان استقلال را انتخاب کردند.

پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: صد در صد این انتخاب غلط است، از همان لیست اولیه تیم ملی بگیرید تا بازیکنانی که در زمین بازی می کنند همگی می توانند حاشیه ایجاد کنند که مربی تیم ملی مربی پرسپولیس هم هست که این انتخابات صورت می گیرد.

حلالی در پایان گفت: انتخاب مربی تیم ملی اشتباه بوده است چه برسد به دستیارنش، کجای فوتبال دنیا یک مربی همزمان هم در رده باشگاهی و هم رده ملی مربیگری می کند که فدراسیون ما این تصمیم را گرفته؟ امیدوارم کمی فکر و تأمل در پشت سر این انتخاب ها باشد تا در نهایت فوتبال از این بیشتر ضرر نکند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن