یک و دو

پروین: یادتان می آید گفتم پرسپولیس قهرمان می شود؟!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1675 ] - چهارشنبه, 14 اسفند 1398

پروین: یادتان می آید گفتم پرسپولیس قهرمان می شود؟!

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: یحیی گل محمدی با قدرت به تیمش بچسبد و حواسش به بچه ها باشد تا کار را تمام کند. «این پرسپولیس تا چند سال دیگه هم قهرمان لیگ میشه، ... 5 out of 5 based on 6 ratings.
پروین: یادتان می آید گفتم پرسپولیس قهرمان می شود؟!

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: یحیی گل محمدی با قدرت به تیمش بچسبد و حواسش به بچه ها باشد تا کار را تمام کند. «این پرسپولیس تا چند سال دیگه هم قهرمان لیگ میشه، ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: یحیی گل محمدی با قدرت به تیمش بچسبد و حواسش به بچه ها باشد تا کار را تمام کند.
«این پرسپولیس تا چند سال دیگه هم قهرمان لیگ میشه، چون هیچ رقیبی نداره.» این اظهارنظر علی پروین مربوط به تیرماه امسال است؛ زمانی که گابریل کالدرون سرمربی تیم بود و سرخپوشان فصل را به خوبی آغاز نکردند، همان زمان بود که پروین صحبت از قهرمانی کرد و از طرف برخی به ایجاد فشار روی کادر فنی متهم شد ولی امروز همه به پیش بینی پروین ایمان آورده اند زیرا به فاصله کوتاه تا پایان فصل، سرخپوشان صدرنشین هستند و جایگاه امنی دارند. به همین بهانه فرصتی دست داد تا در روز هایی که تمام هموطنان کشورمان درگیر مبارزه با ویروس کرونا هستند، با علی پروین گفت وگویی هر چند کوتاه انجام شده است.

*این روز ها با ویروس کرونا چه می کنید؟
واقعاً زندگی همه سخت شده است. همه ما غافلگیر شدیم. امیدوارم هیچ کس اسیر این بیماری و بیمارستان نشود و هموطنان مان سالم بمانند. واقعاً شرایط سختی داریم.

*لیگ هم به خاطر همین ویروس تعطیل شد. به نظرتان تصمیم خوبی بود؟
بله صددرصد. باید از مسئولان تشکر کرد، چون ادامه دادن بازی ها به این شکل خیلی خطرناک بود. بالاخره بازیکن باید سفر برود، بازی کند، تنه به تنه شود و خطر بیماری بالا می رود. وقتی شرایط به اینجا رسیده که لیگ های اروپایی را هم تعطیل می کنند، باید ما هم این کار را می کردیم.

*صحبت از فوتبال شد. بازی پرسپولیس با شهرخودرو را دیدید؟
بله. با اینکه پرسپولیس خیلی خوب برد، اما این بازی به دلم نچسبید، چون هیچ تماشاگری در ورزشگاه نبود. دو تیم هم خسته بودند و کلاً بازی خوبی نشد ولی خوشحالم که پرسپولیس بازی را برد و یک قدم دیگر به قهرمانی نزدیک شد.

*علی آقا! اول فصل شما قهرمانی پرسپولیس را پیش بینی کرده بودید. امروز هم فکر می کنید این تیم قهرمان شود؟
بله خوب شد که یادتان آمد اول فصل گفته بودم این تیم قهرمان می شود. من مهره های تیم را می شناختم و می دانستم پرسپولیس قطعاً به قهرمانی می رسد، چون تیم خیلی خوبی است. ان شا الله از بازی های بعدی تماشاگر هم به ورزشگاه می رود و تیم را حمایت می کند تا زودتر این اتفاق بیفتد.

*یک سری حرف و حدیث هم در مورد این تیم مطرح شده. چه نظری دارید؟
من به این مسائل کاری ندارم. فقط می گویم یحیی گل محمدی با قدرت به تیمش بچسبد و حواسش به بچه ها باشد تا کار را تمام کند.

*در این روز ها خبر تلخی هم رسید و سیامند رحمان فوت کرد. شما این قهرمان را می شناختید؟
پسر خیلی خوب و خوش خنده ای بود. خدا رحمتش کند. واقعاً دلم برایش سوخت و خیلی ناراحت شدم. همیشه لبخند می زد و خیلی هم قوی بود. یک قهرمان کامل بود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two
چيدمان به ترتيب :
  • حبیب اله شهریاری
    حبیب اله شهریاری :
    جناب سلطان شما با تبلیغی که در سایت مجازی از یک کاندید مجلس کردید ، دل خیلی از هواداران مخلص تیممان را شکستید ، رفتاری که طی تمام عمرتان انجام نداده بودید ، هر هوادار دلسوزی با دیدن آن کلیپ خشکش زد، رفتاری که باعث گردید هواداران رقیب آن را چماقی ساخته و بر سر ما بکوبند ، هیچ پاسخی برای آن نداشتیم ، امیدوارم خودتان در خلوت برای آن رفتار پاسخی مناسب پیدا کنید و ما را از سردرگمی نجات دهید.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن