یک و دو

رادو به بازی شماره 7 رسید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1638 ] - پنجشنبه, 15 اسفند 1398

رادو به بازی شماره 7 رسید

بازی برابر شهرخودرو روز بزرگی برای رادو بود ولی کسی خبر نداشت که او اولین بار است به رکورد 7 بازی در یک فصل لیگ برتر می رسد! لیگ پانزدهم دروازه بان های پرسپول... 5 out of 5 based on 4 ratings.
رادو به بازی شماره 7 رسید

بازی برابر شهرخودرو روز بزرگی برای رادو بود ولی کسی خبر نداشت که او اولین بار است به رکورد 7 بازی در یک فصل لیگ برتر می رسد! لیگ پانزدهم دروازه بان های پرسپول...

ارتش سرخ دات كام :

بازی برابر شهرخودرو روز بزرگی برای رادو بود ولی کسی خبر نداشت که او اولین بار است به رکورد 7 بازی در یک فصل لیگ برتر می رسد!

لیگ پانزدهم دروازه بان های پرسپولیس تا دلتان بخواهد برانکو را دق دادند و او در ابتدای لیگ شانزدهم ایمان صادقی و سوشا مکانی را رد کرد و علیرضا بیرانوند و بوژیدار رادوشوویچ را به پرسپولیس آورد.

بوژیدار رادوشوویچ که لیگ شانزدهم بعد از شکستن دست بیرانوند فرصت بازی پیدا کرد خیلی معمولی ظاهر شد ولی اشتباه عجیب و غریبی نداشت تا پایان فصل توانست در 6 بازی لیگ برتر به میدان برود. رادو لیگ هفدهم بدشانس بود، چون بیرانوند در تیم ملی و پرسپولیس داشت رکورد های کلین شیت را جابه جا می کرد. بیرانوند در آن سال بیشترین کلین شیت لیگ قهرمانان آسیا، لیگ برتر و مقدماتی جام جهانی را داشت و به رادو فقط در 4 بازی لیگ برتر فرصت دروازه بانی رسید، اما لیگ هجدهم رادو با امید لژیونر شدن بیرانوند تلاشش را بیشتر کرد و مزدش هم بازی در 6 تقابل لیگ برتر بود.

رادو در هیچ یک از بازی ها اجازه شکست خوردن را به تیم برانکو نداد ولی همچنان گزینه اول دروازه پرسپولیس بیرانوند بود. در لیگ نوزدهم اوج نمایش های رادو آغاز شد و او در 7 بازی لیگ برتر و جام حذفی زیر نظر کالدرون 7 کلین شیت و آمار صددرصد پیروزی را ثبت کرد. رادو که داشت به دروازه بان اصلی تیم تبدیل می شد با آمدن یحیی گل محمدی دوباره به نیمکت تیم برگشت ولی عدم تمرکز بیرانوند و دریافت 6 گل در سه بازی متوالی باعث شد رادو به ترکیب اصلی بازگردد و برای هفتمین بار در لیگ نوزدهم سنگربان پرسپولیس باشد.

بازی برابر شهرخودرو روز بزرگی برای رادو بود ولی کسی خبر نداشت که او اولین بار است به رکورد 7 بازی در یک فصل لیگ برتر می رسد آن هم در تیمی که بهترین دروازه بان سال های اخیر آسیا را در اختیار دارد. نمایش خیره کننده رادو و آمار صددرصد پیروزی برای او این امکان را به گلر کروات می دهد تا در لیگ نوزدهم تعداد بازی هایش را افزایش دهد و این پایان رکورد جدید رادو نخواهد بود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن