یک و دو

شیری: استوکس با کیفیت بود، ولی نظم مهم تر است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 934 ] - پنجشنبه, 15 اسفند 1398

شیری: استوکس با کیفیت بود، ولی نظم مهم تر است

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما با جام گرفتن جواب طرفداران خود را می دهیم نه با خراب کردن بقیه. خیلی ها معتقدند بعد از جدایی حسین ماهینی از پرسپولیس و نبود ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
شیری: استوکس با کیفیت بود، ولی نظم مهم تر است

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما با جام گرفتن جواب طرفداران خود را می دهیم نه با خراب کردن بقیه. خیلی ها معتقدند بعد از جدایی حسین ماهینی از پرسپولیس و نبود ...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما با جام گرفتن جواب طرفداران خود را می دهیم نه با خراب کردن بقیه.

خیلی ها معتقدند بعد از جدایی حسین ماهینی از پرسپولیس و نبود یک رقیب برای مهدی شیری در سمت راست خط دفاعی این تیم، کار این بازیکن خیلی راحت شده، ولی خود مهدی نظر دیگری دارد و معتقد است نبود رقیب کارش را سخت می کند و این موضوع باعث فشار زیادی روی او می شود. با مدافع راست و بی حاشیه سرخپوشان در خصوص مسائل مختلف گفت وگویی انجام دادیم که در ادامه می خوانید.

*بالاخره و بعد از کش و قوس های فراوان بازی های لیگ به خاطر شیوع ویروس کرونا لغو شد.
بله، خب متأسفانه این ویروس خیلی ها را درگیر خودش کرده و زندگی مردم را تحت تأثیر قرار داده است. ما هم مثل بقیه با این ویروس مواجه هستیم و سازمان لیگ تصمیم گرفت بازی ها را لغو کند.

*شما موافق برگزاری بازی ها در این شرایط بودید؟
نه، ما موافق نبودیم. تیم ما تابع تصمیمات سازمان لیگ است و هر وقت آن ها بگویند بازی خواهیم کرد. تا الان تصمیم بر این بود که بازی ها بدون تماشاگر باشد، ولی حالا گفتند دیدار های لیگ لغو شود. امیدوارم هر چه زودتر این ویروس لعنتی ریشه کن شود و دست از سر مردم ما بردارد.

*اوضاع پرسپولیس بعد از پیروزی مقابل شهر خودرو چطور است؟
خدا را شکر، همه چیز خوب است. برد مهمی مقابل شهر خودرو به دست آوردیم که قطعاً در ادامه فصل به ما کمک زیادی خواهد کرد. تیم حریف هم بسیار قابل احترام بود و عملکرد مناسبی داشت، ولی فکر می کنم با شایستگی کامل 3 امتیاز این دیدار را گرفتیم.

*اختلاف امتیازتان با تیم های مدعی قهرمانی دورقمی شد، هواداران نگران مغرور شدن تان هستند.
درست است که شرایط خوبی در جدول پیدا کردیم، ولی قرار نیست مغرور شویم و مطمئن باشید اصلاً این اتفاق نمی افتد. به نظرم این فاصله امتیازی گول زننده است و با کوچکترین غفلتی ممکن است از بین برود و بقیه تیم ها به ما برسند. ما خوب می دانیم که فوتبال دو روی مختلف دارد به همین دلیل اصلاً نمی خواهیم با روی بدش درگیر شویم و تلاش های مان به هدر برود.

*قبول داری نبود تماشاگران از جذابیت بازی ها کم می کند؟
صد درصد با شما موافقم. بازی های بدون هوادار مثل دیدار های تدارکاتی است و اصلاً روح ندارد. به خصوص برای تیم هایی مثل پرسپولیس که وابستگی زیادی به هواداران دارند و در واقع طرفداران پرسپولیس یار دوازدهم ما هستند. باز هم می گویم خدا کند این ویروس زودتر از بین برود تا هواداران بدون هیچ مشکلی به ورزشگاه ها بیایند.

*کار کردن با یحیی گل محمدی چطور است؟
خب پرسپولیس اولین تجربه همکاری من با اوست. گل محمدی رزومه بسیار خوبی در لیگ برتر دارد. خودش از جنس پرسپولیس است و شرایط این تیم را به خوبی درک می کند. من به شخصه خیلی خوشحالم با یحیی کار می کنم و شاگردش هستم. امیدوارم بتوانیم در کنار هم روز های خوبی برای هواداران رقم بزنیم.

*بعد از جدایی ماهینی از پرسپولیس خیلی ها می گویند نداشتن رقیب باعث می شود شیری کار راحتی برای قرار گرفتن در ترکیب پرسپولیس داشته باشد و همین موضوع به ضرر تیم تمام می شود.
اول باید بگویم برای حسین در تیم جدیدش آرزوی موفقیت می کنم. روز های خوبی در کنار هم داشتیم و امیدوارم همیشه موفق و سلامت باشد. به نظرم نداشتن یک رقیب در تیم کار من را به مراتب سخت تر می کند. چون فشار زیادی روی من وجود دارد و توقعات از من بسیار بالاست. به همین دلیل باید چند برابر بیشتر تلاش کنم تا انتظارات تیم، کادر فنی و هواداران پرسپولیس را برآورده کنم. هر کس دوست دارد خودش بازی کند، ولی واقعاً به شما می گویم قهرمانی و موفقیت پرسپولیس دغدغه کل تیم و از هر چیزی مهم تر است.

*قبول داری در بازی های اخیر عملکرد خط دفاعی پرسپولیس خوب نبوده است؟
ببینید در فوتبال همه در گل خوردن یا گل زدن مؤثر هستند و نقش دارند. در واقع کل تیم باید خوب دفاع کنند تا دروازه باز نشود، ولی خب قبول دارم در بعضی از بازی ها تمرکز خوبی نداشتیم و باید بیشتر زحمت بکشیم تا این اتفاقات تکرار نشود. من از همین جا به هواداران قول می دهم در دیدار های آینده بهتر کار کنیم و اشتباهات خط دفاع به حداقل برسد.

*عملکرد پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا رضایتبخش نبود.
در بازی های بین المللی و بزرگ کوچک ترین اشتباه شما باعث می شود تا حریف گل بزند. در دیدار مقابل الدحیل که بازیکنان بسیار باکیفیتی دارد دو بار غافلگیر شدیم و متأسفانه جبران آن سخت شد، ولی در بازی با الشارجه مستحق پیروزی بودیم و می توانستیم 3 امتیاز را بگیریم که بدشانسی آوردیم، ولی همه چیز دست خودمان است و می توانیم در دیدار های آینده جبران کنیم تا راهی دور بعد شویم.

*حتماً از ماجرا های استوکس خبر داری، کلاً چطور بازیکنی بود و آیا به درد پرسپولیس می خورد؟
صحبت در خصوص استوکس در حیطه من نیست و باشگاه باید نظر بدهد، ولی به لحاظ فنی استوکس بازیکن باکیفیتی بود و ما به او نیاز داریم، ولی نظم تیمی در تیم ما از همه چیز مهم تر است. سرپرست، سرمربی و کادر مدیریتی باید این اتفاقات را بررسی کنند و در خصوص ادامه همکاری با او تصمیم بگیرند.

*خیلی ها در روز های اخیر ادعا کردند بازی ها به نفع پرسپولیس مهندسی می شود یا مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال به پرسپولیس کمک می کنند تا این تیم قهرمان شود، نظرت چیست؟
در فوتبال روز دنیا این حرف ها خیلی زشت است. این که تلاش تیم ما و موفقیت های پرسپولیس را طی سال های اخیر زیر سؤال می برند فوق العاده بی رحمانه است. از بازیکنی که سال ها در تیم ملی حضور دارد چنین چیزی بعید بود. آن هایی که این صحبت ها را مطرح می کنند می خواهند از قبال پرسپولیس خودشان را بزرگ کنند وگرنه در فوتبال این حرف ها اصلاً جایی ندارد. آن ها نمی توانند قهرمان شوند و از سوی هواداران شان تحت فشار هستند، ولی ما با جام گرفتن جواب طرفداران خود را می دهیم نه با خراب کردن بقیه. مطمئن باشید در پایان فصل با پوکر قهرمانی جواب این عده را خواهیم داد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن