یک و دو

توضیحات باشگاه در خصوص شکایت برانکو و رای فیفا

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1465 ] - شنبه, 17 اسفند 1398

توضیحات باشگاه در خصوص شکایت برانکو و رای فیفا

 کمیته تعیین وضعیت فیفا رای خود را درباره شکایت برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس صادر کرد و باشگاه پرسپولیس به پرداخت یک میلیون و 55 هزار یورو به اضافه سود س... 2 out of 5 based on 3 ratings.
توضیحات باشگاه در خصوص شکایت برانکو و رای فیفا

 کمیته تعیین وضعیت فیفا رای خود را درباره شکایت برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس صادر کرد و باشگاه پرسپولیس به پرداخت یک میلیون و 55 هزار یورو به اضافه سود س...

ارتش سرخ دات كام :  کمیته تعیین وضعیت فیفا رای خود را درباره شکایت برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس صادر کرد و باشگاه پرسپولیس به پرداخت یک میلیون و 55 هزار یورو به اضافه سود سالیانه محکوم شد.

کمیته تعیین وضعیت  فیفا امروز رای 5 صفحه ای خود درباره شکایت برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس را به باشگاه ارسال کرد.

در این رای تاکید شده است که کمیته تعیین وضعیت بخشی از شکایت برانکو را پذیرفته و باشگاه پرسپولیس می بایست 1 میلیون و 55 هزار یورو به اضافه پنج درصد سود سالیانه را  پرداخت کند.

باشگاه پرسپولیس  30 روز فرصت دارد تا این مبلغ را پرداخت کند و چنانچه این بدهی پرداخت نشود پرونده برای تصمیم گیری به کمیته انضباطی فیفا ارسال خواهد شد. سود پنج درصدی سالانه از روز نوزده جون2019تا روز پرداخت بدهی محاسبه خواهد شد.

کمیته تعیین وضعیت هر گونه شکایت دیگری را برای برانکو مردود دانسته و باشگاه پرسپولیس  20 هزار فرانک و برانکو هم 5 هزار فرانک سوییس بابت هزینه دادرسی به فیفا بپردازند.

باشگاه پرسپولیس 10 روز مهلت دارد که توضیحات کامل رای را درخواست کند و البته پذیرش آن منوط به پرداخت 20 هزار فرانک سوئیس بابت هزینه دادرسی در مهلتی 20روزه است.

فیفا رای پرونده ایگور پانادیچ را هم صادر کرده اما هنوز رای پرونده شکایت زلاتکو و مارکو استیلینوویچ را صادر نکرده است.

فیفا در پرونده پانادیچ پرسپولیس را به پرداخت 76 هزار و 480 یورو بابت قرارداد به اضافه سود سالیانه محکوم کرده است و همچنین باشگاه باید 86 هزار یوروی دیگر بابت غرامت به ایشان بپردازد که به نظر می رسد بابت غرامت مابه التفاوت قرارداد الاهلی با قرارداد فصل جاری وی با پرسپولیس باشد.

برانکو در شکایت خود مبلغ یک میلیون و 720هزار یورو مطالبه کرده بود که در نهایت فیفا به پرداخت 1 میلیون و 55 هزار یورو به برانکو رای داده است. بخشی از مبلغ درخواستی برانکو در شکایت به فیفا شامل مطالبات قرارداد فصل قبل و مالیات قراردادش در کرواسی بوده که فیفا با پرداخت کل آن موافقت نکرده است. باشگاه پرسپولیس بابت فسخ یکطرفه قرارداد فصل جاری هنوز شکایتی از برانکو و دستیارانش در فیفا طرح نکرده است.

هزینه دادرسی پرونده پانادیچ نیز 20 هزار فرانک است که پرسپولیس باید 15 هزار و پانادیچ 5 هزار فرانک به فیفا پرداخت کنند. باشگاه پرسپولیس در پرونده برانکو و پانادیچ در مهلت مقرر و پس از درخواست مشروح حکم از حق تجدید نظر خواهی و ارجاع پرونده به استیناف را دارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

موافق اعلام قهرمانی پرسپولیس بدون برگزاری لیگ هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن