یک و دو

مشکل ملی پوش شدن شجاع حل می شود؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1325 ] - شنبه, 17 اسفند 1398

مشکل ملی پوش شدن شجاع حل می شود؟

دعوت نشدن شجاع به تیم ملی مدت هاست تبدیل به بزرگ ترین علامت سؤال در اردوی پرسپولیس شده و تقریباً هیچ مربی و بازیکنی جواب قانع کننده ای برایش ندارد. عملکرد شجا... 5 out of 5 based on 3 ratings.
مشکل ملی پوش شدن شجاع حل می شود؟

دعوت نشدن شجاع به تیم ملی مدت هاست تبدیل به بزرگ ترین علامت سؤال در اردوی پرسپولیس شده و تقریباً هیچ مربی و بازیکنی جواب قانع کننده ای برایش ندارد. عملکرد شجا...

ارتش سرخ دات كام :

دعوت نشدن شجاع به تیم ملی مدت هاست تبدیل به بزرگ ترین علامت سؤال در اردوی پرسپولیس شده و تقریباً هیچ مربی و بازیکنی جواب قانع کننده ای برایش ندارد.

عملکرد شجاع خلیل زاده طی دو، سه سال گذشته آن قدر مثبت بوده که سیدجلال حسینی در مصاحبه هایش بار ها به اینکه حق شجاع بوده تا بهترین مدافع لیگ در فصل گذشته انتخاب شود اشاره کرده بود، اما هم در آن جشن نام شجاع اعلام نشد هم اینکه وقتی لیست تیم ملی بیرون آمد از او دعوت به عمل نیامد! شجاع قهر و سالن را ترک کرد در حالی که می دانست کسی یا کسانی در فدراسیون و سازمان لیگ با او مشکل دارند. در دوران کارلوس کی روش مشخص بود سرمربی پرتغالی به خاطر یک مصاحبه (پس از خط خوردن از لیست اعزامی به جام جهانی 2014 برزیل) از مدافع مازنی سرخ ها ناراضی است و شجاع را دعوت نمی کند، اما هرگز مشخص نشد چرا بعد از تغییر کادر فنی تیم ملی خلیل زاده که آماده ترین مدافع پرسپولیس محسوب می شد جایی در لیست تیم ملی ندارد. در آن شرایط البته خلیل زاده چاره ای نداشت جز اینکه به روال طبیعی فوتبالش در پرسپولیس ادامه دهد و منتظر گوشه چشم کادر فنی تیم ملی باشد، اما دعوت نکردن او تبدیل به ماجرایی پیچیده شد که ظاهراً هیچ کس دلیل اصلی آن را نمی داند!

دعوت نشدن شجاع به تیم ملی مدت هاست تبدیل به مهم ترین و بزرگ ترین علامت سؤال در اردوی پرسپولیس شده و تقریباً هیچ مربی و بازیکنی جواب قانع کننده ای برایش ندارد. حالا به نظر می رسد با حضور کریم باقری در تیم ملی مشکل شجاع خلیل زاده هم در حال حل شدن باشد. این دو رابطه بسیار خوب و دوستانه ای با هم دارند. باقری معتقد است خلیل زاده در حال حاضر بهترین مدافع میانی ایران است. از آن گذشته دراگان اسکوچیچ هم مثل زلاتکو کرانچار و برانکو هموطنانش اعتقاد زیادی به سبک بازی شجاع خلیل زاده دارد. اگر در اولین اردوی تیم ملی اسم شجاع خلیل زاده را پس از مدت ها در فهرست دعوت شدگان تیم ملی دیدید چندان تعجب نکنید!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن