یک و دو

شاهرودی: نباید آرای فیفا در پوکر قهرمانی تاثیر بگذارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1219 ] - یکشنبه, 18 اسفند 1398

شاهرودی: نباید آرای فیفا در پوکر قهرمانی تاثیر بگذارد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نباید مسوولان باشگاه اجازه بدهند که آرای فیفا در پوکر قهرمانی پرسپولیس تاثیر بگذارد. رضا شاهرودی در گفت وگویی با اشاره به شرا... 5 out of 5 based on 2 ratings.
شاهرودی: نباید آرای فیفا در پوکر قهرمانی تاثیر بگذارد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نباید مسوولان باشگاه اجازه بدهند که آرای فیفا در پوکر قهرمانی پرسپولیس تاثیر بگذارد. رضا شاهرودی در گفت وگویی با اشاره به شرا...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نباید مسوولان باشگاه اجازه بدهند که آرای فیفا در پوکر قهرمانی پرسپولیس تاثیر بگذارد.

رضا شاهرودی در گفت وگویی با اشاره به شرایط تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: در حال حاضر  اختلاف 10 امتیازی پرسپولیس با تیم دوم جدول نشان دهنده شرایط خوب تیم است. همه چیز مهیا است تا پرسپولیس چهارمین قهرمانی متوالی را جشن بگیرد.

وی افزود:  در حال حاضر تنها موضوع نگران کننده این است که آرای فیفا یکی پس از دیگری علیه پرسپولیس صادر می شود. آرایی که هیچکدام مدیریت فعلی در آن تاثیری نداشته است. در واقع حیف است که به خاطر این آرا قهرمانی پرسپولیس تحت تاثیر قرار بگیرد. امیدوارم مدیران فعلی و در راس آن محمد حسن انصاری فرد تدابیری بیاندیشند تا پرسپولیس متضرر نشود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متاسفانه استفاده از مدیران غیر فوتبالی به ویژه در باشگاهی مانند پرسپولیس نتایج بدی در پی خواهد داشت که نمونه اش شرایط فعلی پرسپولیس است. برانکو رفت و شکایت چند میلیاردی روی دست پرسپولیس ماند. علاوه بر آن شکایت گابریل کالدرون و بودیمیر هم آمده است. معلوم نیست که باشگاه چگونه می خواهد این همه طلب را پرداخت کند فقط امیدوارم این اوضاع شرایط حال حاضر باشگاه را تحت تاثیر قرار ندهد.

شاهرودی در رابطه با رفتن آنتونی استوکس هم گفت: خدا را شکر که در قرارداد این بازیکن به نحوی عمل کردند که باشگاه متضرر نشود. نمی توان گفت استوکس از نظر فنی بازیکن بدی بود اما او در زمان حضور در تراکتور هم بارها این بی انضباطی ها را مرتکب شده بود. نمی توان روی چنین بازیکنی در کار فنی حساب چندانی باز کرد.

وی اضافه کرد: عامل اصلی موفقیت پرسپولیس در این چند سال همدلی تمام ارکان باشگاه بود و همه برای یک هدف تلاش می کنند. این که یک بازیکن بیاید و با بی انضباطی خللی در کار ایجاد کند، درست نیست. پس همین بهتر که چنین بازیکنی رفت تا قطار پرسپولیس مانند قبل روی ریل موفقیت گام بردارد.

شاهرودی در مورد اضافه شدن کریم باقری به کادر فنی تیم ملی فوتبال خاطرنشان کرد: باقری در این سال ها نشان داده که می تواند نقش تاثیرگذاری چه از نظر انضباطی و چه از نظر فنی ایفا کند. انتخاب باقری خیلی خوب بود، چرا که با حضور او می توانیم در چند سال آینده شاهد حضور مربی خوب و کاربلدی در فوتبال ایران باشیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

موافق اعلام قهرمانی پرسپولیس بدون برگزاری لیگ هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن