یک و دو

عرب: پول برانکو بین بازیکنان پخش شد

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 710 ] - دوشنبه, 19 اسفند 1398
عرب: پول برانکو بین بازیکنان پخش شد

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس گفت: پولی که به برانکو در آن زمان داده نشد علتش این بود که گفت اگر پول را هم بدهید، من نمی مانم و می خواهم بروم. ایرج عرب در حاش...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس گفت: پولی که به برانکو در آن زمان داده نشد علتش این بود که گفت اگر پول را هم بدهید، من نمی مانم و می خواهم بروم.

ایرج عرب در حاشیه انتخابات فدراسیون دوومیدانی در مورد رأی صادر شده فیفا در مورد پرونده برانکو و اینکه اعلام کرده بود پول برانکو آماده است بیاید ببرد و حالا این پول کجاست، اظهار داشت: مسائل مالی مسائل خیلی پیچیده ای نیست. مسأله مالی چیزی نیست که شما بگویید  پول کجا هست یا نیست. پولی که به برانکو در آن زمان داده نشد علتش این بود که گفت اگر پول را هم بدهید، من نمی مانم و می خواهم بروم. باید پول او را می دادیم و شرایط به گونه ای شد که ما پول را هم آماده کردیم اما نیامد بگیرد یعنی نه اینکه ما نخواهیم پول را بدهیم. پول را آماده کردیم؛ دو حساب به ما دادند یک حساب دخترش بود و یکی حساب خودش. با صرافی های مهم تهران صحبت کردیم گفتند امکان انتقال پول را نداریم. همان 500 هزار تایی که یک ماه و نیم قبل و بعد از اینکه 11 ماه حقوق نگرفته بود، به سختی آن را جور کردیم. بحث شرکت ریحان فیلم را و بلیت فروشی سال را هم گرفتیم و 500 هزار تا را جور کردیم و به برانکو دادیم. سابقه گرفتن پول دستی را هم داشت ولی گفت دستی نمی گیرم به حسابش هم نتوانستیم واریز کنیم.

وی ادامه داد: بعد از آن بحث فسخ پیش آمد. همه آن پول بین بازیکنان پخش شد. ما در دوران مدیریت خودم بیشترین پرداختی را به بازیکنان داشتیم که از بدهی های گذشته آنها و پاداش ها و آفرهای گذشته ای که داشتند و همچنین کل طلبی که از گذشته داشتند پرداخت کردیم. موضوعی را چند بار تأکید کردم مسائل مالی نیازی به حاشیه و گمانه زنی ندارند. مثل مسائل حاشیه ای دیگر نیست که کدام تیم زودتر به زمین آمد یا کدام تیم نیامد. مسائل مالی شفاف هستند.

عرب اضافه کرد: تمام درآمدهای ارزی و درآمدهای ریالی دوره مدیریت من و همچنین کلیه پرداخت ها بابت اصل قرارداد، آفر، آپشن، بدهی های مالیاتی، بدهی های جاری و همه چیز را جدول کنند و به صورت دقیق در سایت باشگاه قرار بدهند. این پیچیده نیست. من چند بار این خواهش را کردم اما این اتفاق نیفتاد. وقتی مدیری به راحتی چنین چیزی را می گوید، پس دیگر مسأله ای در این موضوع نداریم و  جای سوالی وجود ندارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two
چيدمان به ترتيب :
  • وحيد خان بابالو
    وحيد خان بابالو :
    یکی این ابله رو توجیه کنه پول ارزی رو دادی ب بازیکنای داخلی بعدالان باشگاه درگیر توی مساله ارزی!!!اون بیشرف بی وجدانی که ترو برد سرپرست ی فدراسیون دیگه کرد الان چراجوابی نمیده باکدوم سابقه درخشانت بهت ارتقای شغلی داد
  • وحيد خان بابالو
    وحيد خان بابالو :
    بر خودتواون کسی که ترو کرد مدیرعامل پرسپولیس لعنت مرتیکه

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن