یک و دو

برانکو: گفتند 500 هزار یورو در 48 قسط می دهیم!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1034 ] - سه شنبه, 20 اسفند 1398

برانکو: گفتند 500 هزار یورو در 48 قسط می دهیم!

سرمربی سابق پرسپولیس گفت: شرط پرسپولیس این بود که 450 هزار یورو باقی مانده را در 48 قسط به من پرداخت کنند! وقتی این را شنیدم گفتم هرگز نمی پذیرم. باشگاه پرسپو... 5 out of 5 based on 1 ratings.
برانکو: گفتند 500 هزار یورو در 48 قسط می دهیم!

سرمربی سابق پرسپولیس گفت: شرط پرسپولیس این بود که 450 هزار یورو باقی مانده را در 48 قسط به من پرداخت کنند! وقتی این را شنیدم گفتم هرگز نمی پذیرم. باشگاه پرسپو...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی سابق پرسپولیس گفت: شرط پرسپولیس این بود که 450 هزار یورو باقی مانده را در 48 قسط به من پرداخت کنند! وقتی این را شنیدم گفتم هرگز نمی پذیرم.

باشگاه پرسپولیس از سوی کمیته تعیین وضعیت فیفا به پرداخت مبلغ یک میلیون و 55 هزار یورو محکوم شده است. تازه سود این پول و هزینه دادرسی پرونده را هم به آن اضافه کنید. بعد از جدایی برانکو از پرسپولیس، مسئولان وقت باشگاه ادعا داشتند پول این مربی را به صورت نقد در تهران آماده کردند ولی او و وکیلش نیامدند که پول را بگیرند. حالا باید از همان مسئولان وقت باشگاه پرسید آن پول کجاست؟ چراکه بعد از تغییر مدیریت باشگاه مشخص شد 17 میلیارد پول ادامه فصل هم پیشخور شده است.

در هر صورت پرسپولیسی ها دو بار با برانکو پای میز مذاکره نشستند. اولین بار در ترکیه بود که وکلای دو طرف همدیگر را ملاقات کردند. در آنجا پرسپولیس پیشنهاد داد برانکو پولی از آن ها دریافت نکند و در عوض باشگاه هم در فیفا از او شکایت نخواهد کرد. پرسپولیسی ها تأکید داشتند با توجه به قرارداد برانکو حق فسخ نداشته، این در حالی است که مربی کروات تأکید داشت او می توانسته به خاطر دیرکرد در پرداخت دستمزدش فسخ قرارداد کند. این جلسه نتیجه ای نداشت تا مذاکرات به کرواسی بکشد. این بار سفیر ایران در آن کشور با برانکو دیدار و گفتگو کرد. در آنجا پرسپولیس پیشنهاد تازه خود را داد که برانکو در تشریحش می گوید: «خواسته آن ها این بود که من 50 درصد تخفیف بدهم. در آن زمان من حاضر بودم 950 هزار یورو بگیرم. باشگاه به من گفت 50 درصد از مبلغ قرارداد را تخفیف بده. منتها شرط جالب تر آن ها این بود که 450 هزار یورو باقی مانده را در 48 قسط به من پرداخت کنند! وقتی این را شنیدم گفتم هرگز نمی پذیرم.»

حالا اگر 500 هزار یورو را تقسیم بر 48 قسط کنید به رقم ماهانه 9 هزار و 375 یورو می رسید. برانکو هم این شرط را نپذیرفت و بعد از آن وعده داد پرسپولیسی ها را در فیفا ملاقات می کند. حالا هم رأی اولیه از سوی کمیته تعیین وضعیت صادر شده. باشگاه پرسپولیس به مدت 30 روز زمان دارد تا پول را به حساب برانکو واریز کند. اینکه او چه حسابی به فیفا داده بسیار مهم است. اگر حساب در کرواسی یا یک کشور اروپایی باشد بعید به نظر می رسد قرمز ها بتوانند پول را منتقل کنند. یکی از بهترین راه های انتقال پول به یک حساب در ترکیه است، اما به هر حال این مهم است که برانکو کدام شماره حسابش را به فیفا داده باشد.

اگر قرمز ها در 30 روز آینده پول را واریز نکنند پرونده به کمیته انضباطی فیفا می رود. آنجاست که جرایم تعیین می شود. حالا در این بین قرمز ها می توانند به دادگاه عالی ورزش هم شکایت کنند. با توجه به اینکه کمیته تعیین وضعیت رأی داده بعید به نظر می رسد حتی در این دادگاه هم تغییری در رأی صادر شود، اما یک حسن دارد؛ خرید زمان!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 98 ؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن